Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

4

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. איפה כל החרטטנים עכשיו שקפצו עליי ועל בנימין שאמרו שטומסיץ חרא של שחקן, עכשיו פתאום שנמני אומר את זה אז אתם שותקים - פתאום זה נכון.. סמרטוטים לפחות אל תהיו צבועים במינימום!

איך הגעת לזה שהוא חרא של שחקן?

לבסקי סופיה זה כבר חרא?

תאמין לי שאם בן שמעון ראה אותו מההתחלה ורצה אותו פה ואם הוא ככה נלחם עליו,

סימן שהוא בלם מצויין , תנו לו להוכיח את עצמו במשחקי אימון. מקסימום ישחררו אותו עוד שבועיים

2. וואלה עוד שבוע מתחילה הליגה ולא ידעתי?

די כבר להיות ילד די, מה אתה משווה את מכבי לביתר בואו ניהיה מציאותיים אנחנו לא ברמה שלהם בכלל, אבל מכל שאר הקבוצות אין ספק שאנחנו הרבה יותר טובים.

לא צריך להיות גאון כדי להבין שמכבי השנה הולכת לסיים עונה בצמרת הגבוהה, הרי זה לא הגיוני שעם החומר שחקנים שיש לנו עכשיו אנחנו לא ניהיה מעל מקום שלישי, הרי מדובר בהגיון.

הדבר היחידי אולי שיכול להשפיע על הקבוצה זה הקהל, הקהל שבא לפרוק עצבים יותר נכון.

לאומת שנים קודמות השנה יש לנו מאמן עם שכל והנהלה חכמה.

העתיד עוד לפנינו די לחפש את הרע כל הזמן, כל דבר בנתיים שעשו באתם בתלונות זה כבר לא נתפס איזה אוהדים יש למכבי.

השחקן הכי חם בליגה חתם- 'המחיר שלו גבוה מדי'

השחקן עם היכולת האישית הכי מטורפת בליגה חכם (ישראלביץ')-'למה מביאים שחקנים מקבוצות תחתית הוא לא מספיק טוב למכבי'

החלוץ שמשחק הכי טוב עם הגב לשער בליגה (יבוריאן)-'הוא לא מספיק טוב'

בלם נבחרת וקפטן מוביל בקבוצה שלו (טומאסיץ')-'קומבינה של שמיר'

חלאס כבר יצאתם מכל החורים כמה אפשר לבכות? מה רע לכם בחיים אז אתם מוציאים את זה על מכבי אני לא מבין!?

חלאס כבר להיות אנטים, אם תיהיו אנטים זה מה שתקבלו ולא רק במכבי אלא גם בכל הקשור לחיים, תיהיו קצת חיוביים אופטימיים תנשמו אוויר עד ה-30 באגווסט אם שם דברים לא התחברו אז אפשר להתחיל לתת ביקורת מצידי גם עד שנה הבאה.

אבל כנסו לפרופורציות ראבאק כולה 2 משחקי אימון ומחקתם עונה שלמה, עם הקהל והאווירה הטובה לשקנים יהיה חשק לשחק כדורגל ושלחשקנים כמו שיש לנו יהיה חשק לשחק כדורגל גם ביתר המזדקנת יכולה לאבד את התואר בגללנו.

אבל רק תיהיו סבלניים זה הכל לא צריך יותר מסבלנות בשביל לתת למכבי להצליח, זה סה''כ כדורגל אפשר לאיים על התואר.

ביתר שנה שעברה הפסידה לאשדוד 4-0 במשחק אימון ולקחה אליפות הכל פתוח.

מחזק!!

לאומת שנים קודמות השנה יש לנו מאמן עם שכל והנהלה חכמה.

3. לא יכלת להחתים שחקנים יותר טובים מהם.,וסביר להניח שהמאמן שלך הוא

זה שהביא אותם ואם אתה אומר שהוא ענק אז לפחות תן את הקרדיט.

אני מאמין ברן , אבל יותר בצורת המשחק שלו.

הוא מאמן באמת שמבין כדורגל ואחד הטובים פה בארצינו הקטנה.

רן חייב לחשוב חכם , הוא לא רגיל ללחץ במכבי . הוא רגיל לחיות בשקט בצפון ובלי הרבה רעש.

אני לא אתפלה עם הוא לא זה שרצה את בוזגלו במכבי , יכול להיות שנמני/בושינסקי/שעיה אחראים להבאתו.

אבל עדיין אסור לשכוח על מי אנחנו מדברים פה - תגלית העונה.

בקיצור ולעניין, יבוריאן לא חלוץ כזה גדול , בוזגלו הוא סימן שאלה גדול ,

ישראלוביץ' הרשים אותי לפחות במשחק אימון נגד אשדוד אבל הוא גם סימן שאלה לא קטן.

כמו שאמרתי חייבים מגן שמאלי , קשר אחורי(זר! לא יהודי מאיזה רוטרדם בהולנד![סטייל בואטנג :wubyellow3: ])

שיהיה לנו בהצלחה . :thumbs:

4. שאני אמרתי שבוזגלו , יבוריאן וישראלוביץ' לא החתמות כאלו גדולות שיביאו אותנו לצמרת ירקתם לי בפרצוף.

לדעתי אנחנו נסיים העונה עם הסגל הזה במקומות 3-6.

חייבים מגן שמאלי , קשר אחורי(לא יהודי-אחד חזק)

וכאמור, החזבת העונה 08/09 - בוגלו.

אני מתנכם בכך שיש לנו מאמן ענק.

5. אסור להאמין לשום דבר שכתוב שם

בטח חח..

כמה פעמים היה רשום שמסי עובר מברסה!

שרונלדיניו שנה שעברה עובר לצ'לסי!

אפילו בזה הם משקרים!

ההתלהבות שלהם לכתוב פירסום ראשון שבחיים הוא לא נכון,

עלתה להם יותר מדיי לראש !

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.