Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יונתן אמנם לקח על עצמו אתמול וגם נתן צמד, אבל הביא שתי החמצות שהיה אסור לו להחמיץ.

היה גם את החוסר מזל בקורה של גולסה.

רק בקורה? היו אולי 5 או 6 החמצות שגרמו לי לפוצץ את הספה, נמאס כבר לראות בבית תחזירו אותהו לבלומפילדד

2. 4 דקות לפני, אקיטה said:

אני הכי אוהב שכל הקוטרים, באים ומשלשלים על דעןת אחרים, כי יש להם את הפריוולגיה הרי זה הלך הרוח של הרוב פה, ממש אמיץ מצידם.

ואז עוד מתלוננים שמדברים אליהם לא יפה.

ליצנים עם אף אדום וגדול

כמו התגובות של השמאל להסכמי השלום של ביבי (ואני לא מצביע מחל).

3. 1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

ממש לא מסכים אתכם. אתם משווים את משחק ההגנה בעונות איביץ' אחרי שעפנו מוקדם מאירופה והגענו לליגה רעננים עם משחק בשבוע? לא הוגן. תוסיפו את זה שאמאדור וג'ראלדש לא פה,אז המאמן אשם? 

צודקים, המאמן "אשם" שהעלה אותנו לבתים ול-32 הטובות באירופאית. וואלה לא מבין אתכם.

התכוונתי לסילבס חח

4. 36 דקות לפני, Sawyer said:

חחח שמע אתה משוגע זה בכלל לא אופציה

לא, היה אסור לי.

הצלחתי להחזיק את עצמי כל המשחק אבל עמוק בתוספת זמן צעקתי פנדל עוד לפני שהגוף של יונתן פגע בקרקע, שמח שהשופט הסכים.

נבלה מה נכנסת עם תעודת גרפיקאי?

5. 16 דקות לפני, tomer958 said:

אמאדור שחקן הרכב?

אני זוכר פה דיבורים שהוא בכלל לא בסגל

החזירו אותו להרכב בנסיון להציל את העונה, הם מקום לפני אחרון והיא מועמדת רצינית לרדת לליגה השלישית בספרד. ג'ראלדש נפל קורבן גם לקבוצה חלשה שלא תמהר לשחרר אותו.

6. 50 דקות לפני, המכבייה said:

ראיתי קבוצה חיה שמתמודדת עם החסרונות שלה.

וכנראה שדוניס הוא לא המאמן המושלם. זה מה שיש ואת זה נעודד. פתיחת הנושא הזה שלי, היא לא מההחלטות הטובות שקיבלתי. ואני גם צריך להשלים עם העובדה שהוא והנהלה, חוסים תחת צל ענק. 

זה הנשמות טהורות שדיברתי איתך עליהם ושאלת אותי מי הם..

7. זאת גם הגנה שספגה שער ליגה אחד בשלושה משחקים ברציפות לפני אשדוד, כדורגל הוא משחק ורסטילי ובעונת קורונה עם לו"ז כזה זה אפילו מקבל הדגשה גדולה יותר.

ההגנה שלנו חייבת תיאום, אני לא זוכר מתי בעונה הקודמת הוחלף הקו של ג'ראלדש טיבי ז'איר וסבוריט. בעצם אני כן זוכר, בגביע נגד פאקינג אום אל פאחם וכולהו זוכרים איך זה נגמר.

8. Just now, ביג ליבובסקי said:

האמת שפשיץ' נראה סחוט לחלוטין. אני מאוד חושש שדוניס יעמיס עליו יותר מידי ונאבד אותו לטווח הארוך. אני דווקא הייתי נותן לו לעלות מהספסל מול נתניה. 

אני לא בנוי שוב לראות את בלקמן ובטח שלא את שכטר כמו שנראה היום.

9. 19 דקות לפני, gilad-b said:

נסער מאוד מהמשחק אז אבחר להתמקד רק בנאצות לצד ג

רמי וייץ- חתיכת זבל מזדיין ומעיק. זה שאתה שונא מכבי כבר הבנו מזמן אבל איך אפשר להתאושש מההתחכמויות הבלתי נגמרות שלו עם שמות השחקנים. מוציא מהכלים.

מונדיאל שלם חירבת לכל המדינה עם הזבל שיוצא לך מהפה שיתקע לך הראנם בגרון אמן.

צחקתי בקול

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.