Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 2 דקות לפני, Naor23 said:

מטורף שהצלחנו להביא לפה את בוס ויוקאנוביץ', ועוד באותה עונה.

היה לך מנכל ומנהל מקצועי.

היום אתה נתמך ע"י אנגלידיס שעד היום אני לא יודע איפה הוא ומה התפקיד שלו.

יש מספיק כסף בקופה ואנחנו בשלהי הפאייר פלאי, להנחית מיד מנכ"ל רצחני שידע לנווט את הספינה.

2. 12 דקות לפני, כהן said:

אם אתה ממש ממש מחפש במה להאחז, אז תוכל לקחת את אלירן עטר כדוגמא. הבנאדם הגיע לפה בתור מורשע בדין ולמיץ' לא היה בעיה להחזיק אותו בקבוצה ולשלם לו משכורת, ואז עוד החזיר אותו לקדנציה שנייה, כך שבתיאוריה הכל יכול להיות..

בראיה קדימה אם מיץ' היה יודע שנקבל מאירופה מינימום 50 מ' ₪ לדעתי הם כן היו נשארים בקונסטלציה מסויימת וזה די אומר הכל.

ההחלטה נפלה כנראה ביום גרוע של מיץ' עם המון בשורות רעות וזה מה שיצא פחית או יותר.

אם זה קורה בתקופה בלי קורונה לדעתי הוא היה מחכה להחלטת בית המשפט.

3. 1 דקה לפני, Naor23 said:

אני חושב שהסגל שלנו לכל הפחות שווה להם ואפילו יותר טוב, אבל דוניס לא מנהל אותו כמו שצריך ולא מאמן אותו כמו שצריך (הגנתית וארגונית, לפחות ככה זה נראה). בכל מקרה הסגל שלנו שווה הרבה יותר מהתוצאות שלנו בליגה ואני חושב שזה די ברור שזה אשמת המאמן.

אז איך תסביר את זה שבאירופה אנחנו נראים טוב יותר? ששם באמת ההגנה פרסונלית וקבוצתית נראית הרבה הרבה יותר טוב.

אולי דוניס יבין שאנחנו צריכים קודם כל לחשוב הגנה ואחרי זה לגנוב גול? אני כבר לא יודע מה לחשוב, בחיי.

4. 3 דקות לפני, kutomer said:

אני מצטער אבל הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר על הפוטנציאל במחזור 3.

שחקנו כבר 10 מחזורים עוד רגע נגמר סיבוב, משחק ההגנה שלנו מזעזע מתחילת העונה בליגה.

מלבד אופטימיות אני לא רואה שום יסוד סביר להניח שיהיה שיפור משמעותי בלי שינוי משמעותי.

לדעתי העונה תקום ותיפול על ינואר, נתחזק ניקח אליפות לא נתחזק נהיה בתחרות עד הסוף ולדעתי הפעם זה לא יהיה שלנו.

5. 1 דקה לפני, Krishi said:

אני לא חושב שהם עדיפים עלינו, גם הם מקרטעים, ההפרש בסה"כ 6. 

זה עוד ירד ויעלה ומעריך שגם אנחנו נהיה מלמעלה. אני לא מסתכל על נקודת הזמן הנוכחית בלבד, אני מסתכל על עונה שלמה ועל הפוטנציאל שלנו לעומת האין פוטנציאל שלהם אני מעריך אותנו הרבה יותר במאבק על האליפות. כמוש אומרים עונת כדורגל זה מרתון ולא ספרינט. יש לנו כלים הרבה יותר טובים לנצח את המרתון הזה. 

אני איתך כרישי.

שיוכיחו שהם מסוגלים לעשות 9/9 על הרצף שיש להם עכשיו - פ"ת, בני יהודה ונתניה ורק אז אוכל להגיד שהם עדיפים עלינו.

את האמת שבקושי יצא לי לראות אותם, דווקא נגד הפועל כן ראיתי את רוב המשחק והחולשה שלהם בעיקר בהגנה הפתיעה אותי.

6. 2 דקות לפני, avich15 said:

קרישי אתה אופטימיסט גדול ומכביסט בנשמתך, אבל אתה לא אובייקטיבי.

נכון לנקודת הזמן הנוכחית- אנחנו לא עדיפים. אליפות לוקחים דרך המשחקים הקטנים יותר, לא רק במפגשים ישירים בהם אתה מתעלה. קיבלנו שמונה (!) שערים בשלושה משחקים. 

לכאורה, תוכל להגיד שגם נתנו שמחנה, אבל זה פשוט נהיה לא רלוונטי. 

האם נתייצב ונתחיל לשחק כמו קבוצת צמרת? הלוואי. כרגע, בנקודת הזמן הנוכחית, הם עדיפים עלינו והם פייבוריטים.

תתעוררו חברים, מותר לעשות תיקו בליגה ומותר גם להפסיד. התרגלתם לטוב ולשלמות מידי.

צאו מהסרט, זה פשוט לא יחזור.

מסכים שמשחק ההגנה חלש מאוד אבל לדעתי זאת נטו עבודה ותיאום.

מכבי חיפה יאבדו נקודות, אנחנו נאבד נקודות ומי שיטעה פחות יזכה באליפות.

אני באמת חושב שאירופה מנעה מאיתנו לפחות עוד 6-8 נק' בליגה.

7. 2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בעצם מה שאתה אומר זה שהוא מכין אותנו אנחנו מחרבנים ושהוא מבלגן כל מה שעשה אנחנו חוזרים? ואז אתה מאמין? 

מאמין שהוא ימצא את האיזון.

8. לפני4 שעות , LL6 said:

הרננד נפילה.

הוא לא שחקן רע הוא פשוט לא מתאים למכבי. הוא בלם איטי עם לקויות בולטות במשחק ההגנה שלו, הוא לא מתאים לקבוצת צמרת שדומיננטית ותוקפים אותה במתפרצות הוא מתאים לקבוצות קטנות יותר שם החסרונות שלו פחות יבואו לידי ביטוי.

הרבה מהשערים העונה עברו דרכו. 

משחק ההגנה שלנו שמתחיל מהשפיץ חלש מאוד בליגה, כשזה ישתפר ככה גם הוא ישתפר פרסונלית.

9. אני מהאחרונים שיצאו נגד דוניס, אבל הביקורת שלי לגביו(והוא ממש לא חף מביקורת) היא שיש לנו הכנה לקויה למשחק. 

לא הגיוני שבכל משחק נספוג את השער ראשונים, אני מבין שהגענו למצבים לא רעים לפני זה אבל זה לא מתורגם לשער אף פעם ואז בום מקבלים איזה גול דבילי ולך תרדוף אחרי היריבה עם שינויי מערכים שמשנים את כל תוכנית המשחקים ועושים בלאגן.

סך הכל, אני חושב שדוניס הוא לא המאמן הכי טוב בעולם אבל עדיין כזה שמגיע לו לסיים את העונה ואני מאמין גם שמשחק ההגמה ישתפר במחזורים הקרובים.

10. 12 דקות לפני, אקיטה said:

עוד בוקר של ציטוטים מפורום השחקן ה12 אצל רז אמיר ושות' שנכתבים כציטוטים של שחקנים בעילום שם.

גיס חמישי כאמור, שילך להרצות לילדים איך להמציא ציטוטים ולשקר ובו זמנית לצאת טיפש במשחק שלו ולהמציא קירות וגרפיטי אחרי שהאכילו אותו חארטות.

(יש לך יוזר פה אז תדע שאת עקבות השלשול שלך מסיפור הקיר עדיין מריחים קצת בפורום, חתיכת פחדן אפס, יש לך מקצוע פחות מכובד משל זונה)

אמת. קוקסינל גדול!!

11. 5 דקות לפני, erantheking21 said:

מיץ' החליט, סבבה מקבל

אבל את מי בעצם קיבל את העונש? אנחנו והקבוצה.

אבל איפה יצחקי שיביא את המחליף ברמה של אצילי?

עם כל הכבוד 

חשבו בקיץ שזה יעבוד עם הצעירים ודן ביטון, כרגע זה קצת מקרטע ואני מאמין שזה היה נסיון עד ינואר ששם כן יביאו את החיזוק המתאים לעמדה.

ברור שאף אחד לא רצה שזה יקרה בעניין מיכה ואצילי אבל הם מהישראלים היותר טובים שיש כיום וזה לא פשוט למצוא מחליף בשלוף.

12. 5 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

יש מצב שאני טועה, אבל זכור לי שבגול הראשון שלהם גולסה איבד באמצע ונשאר להתווכח עם השופט, בזמן שההתקפה של נתניה כבר רצה. הוא היה צריך להיות הרבה יותר קרוב לשחקן שלהם, במקום שהרננדס יצטרך לתת את ההתנפלות הזאת קדימה, שהקלה על השחקן התוקף. בכל מקרה, פעולה מאוד לא חכמה של הרננדס. הוא מאכזב בינתיים, אבל לא קל להיות בלם פותח חדש, בקבוצה שלא רצה טוב הגנתית. 

החילופים המאוחרים של דוניס, זאת פאניקה מוחלטת שיוצרת כאוטיקה בקישור ובהתקפה. בדיוק כמו החילוף מול הפועל חיפה, שבגללו קיבלנו את השלישי. 

נראה שדוניס נכשל בעיקר ברמה המנטלית מול השחקנים והמועדון

כאן קבור הכלב. אני חושב שזו בדיוק הנקודה שחייב לעבוד עליה הרבה יותר מכל לחץ או שיטה.

13. שיחקנו דווקא ממש לא רע ושוב קיבלנו שני שערים אשכרה מכלום. איזה אנמיות, איך אפחד לא זרק את פלייטר הזה מחוץ לרחבה לפאול במקום חדירה לרחבה? איך בקרן אף אחד לא שלח את הכדור לג'ינה??

שמרנו את נתניה שהם קבוצה לא רעה בכלל על שלושה מצבים רציניים בלחץ.

14. תעזבו אתכם שטויות, הכל בפן המנטלי והפסיכולגי.

מכבי של דוניס היא מכבי איכותית עם אלמנטים פסיכולוגים רעים בהגנה, זו דעתי בכל אופן.

יותר משחקן כזה או אחר ההרתעה והיכולת של היריב להבין שאתה פראייר שמקבל בכל משחק שתי כאפות היא הרבה יותר דומיננטית מקו 3, 4 או 5.

כשהשקט והרוגע יחזור לשחקנים בתוספת ללוז צפוף פחות אנחנו נהיה יעילים הרבה יותר.

אני עדיין מאמין שדוניס יכול לקחת אותנו לאליפות קורונה מרגשת ומגיע לו לפחות לסיים את העונה.

15. 4 דקות לפני, ravid said:

מי עזב אתה זוכר?

מיץ' החליט שאצילי ומיכה לא ישחקו במכבי, זכותו הוא בעל הבית.

ז'איר לא רצה לחיות פה.

הצלחנו לשמור לעונה נוספת את פרץ, גלזר, גולסה ויוני, תסתכלו גם על הדברים הטובים ולא רק אכלו לי שתו לי.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.