Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 8 דקות לפני, MTA For Ever said:

ממש לא, פשוט הבלוף נחשף על מלא כשהוא לא כאן.

זה לא עניין של קל, פתח עיניים.

בחודש האחרון עושים כאן את כל הטעויות האפשריות שעשו כאן בעונה שעברה.

זה בלתי נתפס ובלתי ניתן להשגה.

אין עניין של לפתוח עיניים, אני לא מתיימר להיות האופטימסט שבחבורה. שברתי את השעון (לא זול) אחרי המשחק מהתסכול של איך שנראינו. אבל, יש פה אנשים לא טיפשים שהרוויחו מבחינתי את המשרות שלהם וכולם רצו להחתים כאן את רובי ל10 שנים ולהפוך אותו לפרגוסון שלנו. רוצה להאמין שעם הרכש וקצת רענון מהכל שלושה ימים משחק נחזור לשחק טוב ונחזור למסלול הניצחונות, זה גם מה שיהיה ואתה תקח אליפות בסוף. דבר איתי עוד חודש.

2. 6 דקות לפני, קמחי said:

מה שהיה עם קראנקה הראה שאי אפשר לשקר לנו לאורך זמן. הבעיה שמי שמוביל את המועדון הזה ניהולית ומקצועית או אוכלים בולשיט או מאכילים אותו אחרים.

מיץ' זה הכל, זה הפלאז'ר שלו.. איפה הוא? למה הוא לא מגיע? אנחנו בבעיה.

3. 15 דקות לפני, MTA For Ever said:

חלאס קובי

מה אתם לא יודעים להסתכל על בעיות בעיניים פקוחות ?

אתה מדבר מתוך תקווה נטו, אין סיכוי שמישהו יוצא אופטימי ממשחק שבו נראינו כל כך עלוב ברמה קיצונית. 11 שחקנים מתהלכים על הדשא בהתקף חרדה ומאמן קפוא על הקווים.

מצד אחד כולם כאן בחירוף נפש לא מפסיקים להגיד שאנחנו מאדירים כאן את חיפה (מה שלא קורה) מה שהם לא מבינים זה תחושת השפל שנראינו כמו כלומיניקים במשך 3 משחקים ברציפות מול הגרסא הכי חלשה שלהם ב 4 שנים האחרונות.

אני שם את כל החלק המקצועי בצד.

אם השחקנים שלך לא עולים עם אש בעיניים במשחק כזה יש בעיה גדולה אצלם ויש עוד אחת גדולה יותר מהם.

שורה תחתונה, אם רק מילסון משפיע ב 180 מעלות על המצב וזה נס פח השמן שלך אז כולם הביתה.

אז בתחילת העונה כשמילסון שינה את הקבוצה ב180 מעלות זה היה בסדר? תבינו הניצחונות שידרו ביטחון ואופי לשחקנים.

הכי קל זה ליפול לנירפות הזאת במשחק היום ומזה לכתוב את הדברים שאני מכבד אבל לא מסכים. בעיניי כרגע צריך לתת לצוות לעבוד עם הרכש של ינואר ולחבר את ה433 מחדש.

4. 2 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אין לי מילים על מה שקרה הערב

הרכב להמשך

משפתי 

אבישי/שגיב נחמיאס לוקאסן דוידזאדה 

יוריס קארצב/גבי

מילסון                      דוידה/הזר החדש

ערן    תורג’מן 

מה קורה קארנקה

5. פאניקה מוגזמת בעיניי.

אתם מנקים את הטעויות של השחקנים על רובי, נכון הוא לא מושלם אבל למה אתם זונחים את כל מה שעשה עד ללפני חודש?

אף אחד לא ציון 4 אפילו היום, גם בזה רובי אשם?

השחקנים בעיקר בתקופה נוראית.

האמת שאני אופטימי ואני מקווה שפגענו ברכש. מילסון יחזור, נחזור ל433 והניצחונות יחזרו. הגול הרבע חוקי הזה בדקה השניה שינה את כל התוכניות.

6. אמן והדגובול יעלה עם קישור של מוחמד רפאלוב וקינדה, אנחנו שוברים אותם במעברים. לא צריך גם להתאמץ יותר מידי זה פשוט יהיה לנו קל, בכלל אני חושב שברגע שנסגור את חלאילי עם רביבו ובלטקסה כמו בגמר טוטו הם מחוסלים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.