Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Posts פורסם על ידי קובי השועל

1. 5 דקות לפני, P.Maldini said:

הבכיינים חסרי האונה בקהל שלנו מנסים לוודא שהם גומרים לנו עוד עונה.

הממורמרים הנצחיים והשלשלנים שמתכוונים לבוא בשבת לשרוק בוז במסירה הלא מדוייקת הראשונה, אתם מוזמנים להישאר ולסבול בבית.

מי שמגיע שיבוא עם חרבות וינסה לעזור להביא 3 נקודות.

בן זונה מי שבא לשרוק, לקלל ולזיין תמוח!!!

שבו בשירותים ותשלשלו כמה שבא לכם

2. Just now, car.garsia said:

בן זונה מי שכתב את זה.

אנשים מאוסים ומטומטמים.

אשכרה זה נראה הטרלה ברמת כתב/אוהד יריבה שרוצה לעשות בלאגן.

הייתי בטוח שרמת המשכל של האוהדים שלנו שווה קצת יותר.

3. 1 hour ago, המכבייה said:

אתה על כל הכובעים? או שתשתה בושמילס עם קין או שלא, שועליקו. 

רובי הוא רובי לטוב ולרע, לצפות ממנו שיתהפך פתאום זה ריאלי. אני איתו וודאי, בושמילס איתו נשמע נהדר.

4. לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

אחריות זה גם ובמיוחד במשחק בית נגד סכנין בתקופה כזאת, אחריות על מה שיוצא לאנשים מהפה ומהיד. כי ברור שעוד פעם ישירו לזיין תערבים, אין לי ספק בכלל וכמה זה קשה לשיר לזיין את המחבלים? ועוד פעם יזרקו דברים אם אנחנו לא נוביל והשוער יתחיל לבזבז זמן. 

ואני גם חושב שבקרוב מאוד, יהיה כאן על תנאי (ואז הורדה) על גזענות. 

לגמרי.

מבקש מחבריי בפאנטיקס שאני יודע עד כמה הקבוצה חשובה להם. הדגשים הקטנים האלו יביאו איתם קארמה טובה!

5. 58 דקות לפני, silentyogi said:

לא יודע כמה אני בעד יחזקאל כמגן ימני.

ברדה עשה את זה בהצלחה עם בלמים טובים ועם ידע באימון הגנה.

יחזקאל פחות עוזר להגנה.

חושב שעם מילסון ועם דוידה או אדו או קיקו בכנף ימין אפשר ללכת על מגן הגנתי יותר כמו ייני שיעזור לבעיות בהגנה וישפר את האיזון

יש בצוות בלם עבר כמו רורי, איך הוא נותן להגנה שלנו להראות ככה?

6. הרבה עברנו העונה, עליות וירידות, מלחמה שעוד מתנהלת ואחים ליציע שבעומק האוייב וחברים שכבר לא איתנו. מפה לשם ייצרנו קמפיין אירופי יוצא מן הכלל שעוד מתנהל, פתיחת עונה מהטובות שייצרה קבוצה ישראלית, צעירים מבטיחים שמקבלים דקות מרגשות ואת הניצחון על היריבה מהכרמל בגמר הטוטו. מפה לשם רובי קין מאמן אותנו, כן רובי קין שרובנו הערצנו בתור ילדים והיינו רצים אחרי גול בשכונה ועושים את חגיגת החיץ וקשת עם שתי האצבעות מפוסקות. רובי שהוביל אותנו אותנו לאליפות בטוחה אבל אז משהו כבה בקבוצה, הקהל והשחקנים נכנסו ללחץ והנה איבדנו את פער ה10 נק' היקרות כל כך.

בשבת זה חוזר, אם כל אחד ואחד מכם יקח אחריות על עצמו ועל החברים שמסביבו אנחנו נעשה את זה, אנחנו נחזיר את האליפות היקרה הביתה. כבר בשבת, עם חזרת כלל האצטדיון אנחנו צריכים להבהיר לכולם ולנו בעיקר שהנה אנחנו חוזרים רעבים מתמיד. אני מצפה מכל אחד מאיתנו לתת את הכל עד הניצחון המיוחל. תשאגו, תשרקו בוז ליריבה ולשופט. תבהירו שאנחנו פה העונה לא הולכים לים בלי הצלחת. בלי בוז וקללות לשחקנים ולצוות, סבלנות ואיפוק.

זה שלנו, של מכבי תל אביב!

7. 16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם הייתי שנה ראשונה בפורום, אני בטוח שהייתי נדבק באופטימיות והייתי קצת משתחרר מהיאוש והבאסה שנכנסו בי מאתמול, אבל היות שאנחנו למודי אכזבות שועליות... 

הפאניקה מוגזמת בעייני לפחות, אני לא ההאופטימיסט שבחבורה האמן לי. יצא לי לראות כדורגל יום בחיי, אנחנו סיימנו את העקומה השלילית. יוצאים לדרך חדשה וכבר בשבת נראה את זה.

8. 34 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

שאלה לבעלי המקורות החזקים פה כמו @קובי השועל @קמחי

מה הסיכוי שיחזקאל יגיע בסופו של דבר? מה הסיטואציה איתו והאם מכבי בונים עליו לעמדת המגן ימני ובגלל זה לא הביאו שום שחקן לעמדה הזאת?

אני פחות מכיר את האמת, קמחי חזק במחוזות הדרום.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.