Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. בשולי הדברים: שני זרים בהרכב ואחד בספסל(לא שותף בכלל). מה נותן בכלל הסיפור הזה של שיתוף 3 זרים? בכמה כסף מדובר מישהו יודע?
  2. הרכב לגביע טננבאום זאדה בלטקסה נחמיאס אבישי קארצב פרץ דביטון קיקו תורג'מן יונתן
  3. זה לא רק השערים שלו, הוא לא תורם למשחק. רוצו ללפני חודשיים, הוא היה יורד ויוזם מהלכים.
  4. ניהל את המשחק מושלם, ביטל את בש לגמרי. לא מבין את האובר ביקורת, זאת הדרך בידיוק להחזיר את הביטחון ואת רוח הניצחונות. היה לנו הרבה מה להפסיד היום ויצאנו גדולים.
  5. פיורנטינה עשו עם פרנצווארוש פעמיים תיקו בבתים. אולימפיאקוס ניצחו אותם פעמיים עכשיו בנוקאווט.
  6. אולי זה היה התזמון היחיד שהיה אפשרי להביא אותו? אתה לא יודע מה באמת היה שם.
  7. בחיפה מחפשים איך להפוך כל דבר ליתרון. אצלנו הכל מספרים.
  8. הוא הגיע לפני שבועיים מליגה שהייתה בפגרה. מובן הכעס אבל הסיבות שונות.
  9. אמרו שיהיה בבלומפילד, סמי בורקס וטרנר.. נחשו את מי שכחו?? סעמק איזה חלשים... הייתה הנפצה שהפיילוט יהיה בבלומפיחד, אני מבין שעדיין הפיילוט מתנהל.
  10. לכן נחמיאס יפתח בוודאות לדעתי, היחיד שיכול לקחת נגיחה ברחבה.
  11. הכי מרגיז אותי החרא הזה בסמי עופר קבוע יש חציצה של 4-5 שורות.
  12. מה יהיה עם נייח הגנה? מבחינתי כל השבוע היו צריכים לעבוד רק על זה.
  13. מולדה יאנסו אותנו בפיזיות חיות שטורם גראץ הוציאו בזלצבורג 1-1 סרבט פחות מכיר
  14. הקטלניות להשתמש בו בעיניי זה כאשר אנחנו יוזמים בתבניות כמו בתחילת העונה. אחרי שמובילים אפשר בדקה 60 שיצא למעברים קטלניים עם שחקנים מהירים מקדימה. הכל זה אימון.
  15. שום סיכוי שערן ופרץ לא פותחים, תהיו רציניים. אנחנו נעלה בשיטה הרגילה ונלחץ כמו פסיכים למעלה שזאת נקודת חולשה של ב"ש. לדעתי עידו שחר יעלה בכנף ימין ודור פרץ בקישור, אומר לכם את זה מראש שלא תופתעו. צריך להתפלל שההגנה הזוועתית הזאת תתפוס יום טוב אחרת אין סיכוי לנצח את המשחק, יהיה קשה לתת 3 שערים. משפתי רביבו סאבוריט לוקאסן אבישי יוריס פרץ גבי מילסון זהבי שחר אם שלמה כשיר אז הוא יעלה בהרכב.
  16. מעניין אותי מאוד מה רץ בראש של רובי לקראת באר שבע, סאבוריט מחריד בעיניי אין מילה אחרת שתתאר את מה שעובר עליו ואני מניח שהראש שלו לא פה. אבישי לא איתנו אבל אין כלום במקום. גבי צריך גם רענון בשבת(אולי פרץ במקומו?). אני מקווה שילך על משפתי רביבו שלמה לוקאסן אבישי יוריס קיקו שחר מילסון זהבי מלדה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.