Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. לא מסכים איתכם. די כבר צריך להרוויח עוד שחקנים, יש פה אחלה סגל ואם נחזור שוב על הטעות הזאת של אותם 11-12 שחקני הרכב קבועים אנחנו נפשל שוב בפליאוף. אפשר להרוויח את אבישי ודביטון מחדש, את קארצב, יוני, גולסה, קיקו ואחרים.. כולם צריכים לקבל דקות כדי לחזור לקצב וגם אם לא יעבוד בהתחלה אפשר להכניס את התותחים הכבדים בחצי השני.
  2. מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא למד ונגד ביתר נראה קצת רענון בהרכב. משפתי זאדה בלטקסה סבוריט אבישי יוריס קארצב גולסה קיקו זהבי ביטון
  3. סוף סוף יצא ממוד סטלה ונונשלנט משחק אדיר שלו לא פחות
  4. קצת על האווירה חוויה גדולה באחד האצטדיונים המטורפים שהייתי בהם ויצא לי להיות. כל המשחק הם היו בפיגור והם לא הפסיקו לעודד לשניה, יש לנו בישראל עוד הרבה מה ללמוד מקהל תומך שלא מעניין אותו כמעט מה קורה על הדשא, התפקיד שלהם הוא פשוט לעודד 90 דקות. שאפו.
  5. הלו מה איתיייי??? הג'ינג'י לא פחות שלי משלך!!
  6. פסים חולניים כדורגלן מבריק
  7. די די כבר נמאס!! כבר אפשר לשמוע את הבולשיט הזה של הדיקטטורים מהכרמל? אנשים חסרי חיים יש בחיפה ועוד יותר מנותקים לגמרי מהמציאות. להזכירכם המדינה שלנו עדיין במלחמה, חיילים נהרגים ואנשים בעורף סובלים. מוכן שיבטלו להם את כל העונשים ושאת הנקודה שלנו לא יחזירו רק כדי שיסתמו את הפה כבר. פיצצו לי את המוח והזמן בבכי בלתי פוסק וזה בלתי אפשרי, נזיין אותם על הדשא בקיצור..
  8. מבקש מכולם לקרוא את התגובה, זה יעשה לכם הרבה שכל. קמחי היקר, זוהי בדיוק התשובה. העובדות פשוט לא מעניינות אף אחד. אתה מבין את זה שחיפה עוד מאותו המשחק בסוף העונה שעברה שזרקו עליך אבוקות ליציע ובנס זה נגמר בלי פצועים גוררים עונש של שתי נקודות על תנאי על כל העמדה לדין בנסיבות מחמירות? אתה נגרר כמו הרבה אוהדים אחרי רעשי השופרות שבוחרים ללכת בקו של אכלו לי, שתו לי מהתקנון החדש בזמן שהנפגעת היחידה כרגע מהתקנון היא מכבי בלבד. העובדות הן אחרות לגמרי ממה שהציבור שומע. תבינו כולכם, הורדת נקודות על פי התקנון החדש תתבצע רק כאשר יש פגיעה בשחקן על הדשא ו/או המשחק לא הגיע לסיומו ו/או זריקת פירו בין יציעים. התקנון הזה בעיניי לפחות הוא לא פחות ממצוין. חייב להצמד אליו והעתיד יהיה הרבה יותר טוב, רק כאן מסתכלים על כאן ועכשיו ולא קדימה.
  9. מדהים הניתוק הזה. אשכרה בוחרים כולם להתעלם מהעובדות. מכבי ת"א היא הנפגעת היחידה בסיפור הזה של התקנון החדש כרגע. אני חושב שכן התקנון הזה יכול להוריד משמעותית את הסבל שלנו כקהל ואני מקווה שהעליהום הזה עכשיו לא ישנה את הדרך. שיגדלו ביצים שם בהתאחדות פעם אחת ויצאו להסברה.
  10. אז ככה מרגישים שמאזרחים לקבוצה שלך זרים באהלן אהלן, האמת הרגשה טובה..
  11. אגב, ברור לכם שזאת אולימפיאקוס אחרת לגמרי מהרביעיה שקיבלה מחיפה כן? 11 שחקנים אחרים ומאמן אחר.
  12. יש להם חתיחת שחקן שם מעבר לאלקבבי, קיצוני שמאלי שהגיע מוולבס.. דניאל פודנס, פורטוגלי פסיכי. אתם באמת רוצים שם את אבישי??
  13. לדעתי ימירו את העונש שלנו לתנאי שיתממש במחזורים הבאים להם קנס. הוא חושב יצירתי ואפילו יגרור פה "יחס מועדף למכבי".
  14. אמרו שמחכים לעונש של חיפה רק אחרי העונש של הפועל. בפועל קובי שחר בוחר את העונש בבית.
  15. איך עברו בחיפה בשנים האחרונות כאלה עשיריות ואצלנו כלום? שרי, קינדה, סבע, רפאלוב..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.