Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. אני זוכר את טוטנהם ההיא שאתה מדבר עליה, מבין את ההקשר אבל מסתייג וחושב אחרת, בגדול חוץ מגולים לרובי לא היה לא באמת על מה להתחרות. הם היו פח. פגיעה בשאסי זה להתפרק בסמי עופר עם 4,5 חתיכות כשאתה לא עובר את החצי או להפסיד דרבי אחרי עשור שלא. בגדול עפנו מתחרות שלא באמת היה לנו צ'אנס לגרד שם משהו, על הטעויות של רובי לא אוסיף אבל אולימפיאקוס טובה יותר ועלתה בצדק אחרי הארכה! לא הצלחנו לעמוד ביעד הנפשי הזה ואני פשוט מסתכל על זה ככה. הכאב והכישלון עצומים אבל המטרה הגדולה שלנו היא לקטוע לחיפה את הרצף ולהחזיר את הצלחת הביתה. זה נכון שרובי משתפר (בעיניי לפחות) ממשחק למשחק, אבל אני ידעתי שהיום הגרוע הזה יגיע מתישהו, עכשיו צריך פשוט לראות באמת ממה אנחנו עשויים.
  2. אתה משווה קבוצה נטולת הישגים לקבוצה הכי מצליחה במדינה שלה. היסטורית, טוטנהם זו אולי נתניה בישראל. קבוצה טובה שתמיד ליד ולא מצליחה ללקק מהדבש שבמדף העליון. תראה עם מכבי של רובי זה לא יהיה פשוט, הוא מתגלש עלינו במגלשה יבשה עם סכינים בצדדים. הוא יצא מהעונה הזאת שרוט מכל הכיוונים אבל עם המון ניסיון וידע שיעזור לו בעתיד. מכבי תפסס את הניצחונות שלה (גם במהפכים) במאני טיים גם בגלל רובי אבל בעיקר בגלל חבורת שחקנים פחדנים וחסרי ווינריות. זה יהיה קשה אבל אני מאמין שיהיה בסדר כל עוד ערן ומילסון בריאים וחדים. מאמין שנפתח את הבושמילס בסוף אבל זה יהיה כל כך קשה, אין לכם מושג כמה. אני מקווה שבסוף העונה נביא את הקבוצה שלנו להיות חיית פרא אמיצה עם מאמן וסגל של ווינרים חסרי פחד, רעבים וצמאים.
  3. בכר פחות רעב לתארים בארץ. מי שתקח את רן בן שמעון תרוויח לדעתי.
  4. טוטנהם משחקים מדהים בעיניי עזוב את מה שקרה היום.. למה אתה מתכוון?
  5. טננבאום רביבו סאבו לוקאסן נחמיאס יוריס שחר גבי מילסון זהבי אדו
  6. וזה עוד לפני שהתחילו למכור לחיפה בפליאוף
  7. תודה השם למה בלומפילד עוד לא מלא? אתם לא רוצים צלחת??
  8. 400 כרטיסים אחרונים לראשון. 25 אלף הבטיחו מקום, נקווה שלא נראה קרחות מביכות בנוסף למה שאנחנו עוברים בימים האלה. תגיעו ותתנו הכל חייבים להוציא את העגלה מהבוץ כולם ביחד.
  9. הגיע לסגל רקוב ולמועדון מוזנח, צריך להגיד את זה. העבודה תמשך חלון אחרי חלון עד שימצא את חומר השחקנים שדרוש במכבי. כמובן שעשה גם טעויות וגם אותם יצטרך לתקן.
  10. אתמול דינמו זאגרב, קבוצה הרבה יותר מוכשרת מאיתנו הודחה (אחרי 2-0 בבית במשחק הראשון) נסעה ליוון ואכלה 5-1 מפאוק שקיבלה רביעיה לפני חודש מאולימפיאקוס בסלוניקי. כמובן שאני מבין את גודל הכישלון אבל אסור לשכוח שמדובר בכדורגל. שילוב של יום רע וזילזול יכול להיות הרסני בכל תחום בחיים. אני מקווה שכולם במכבי מבינים שאנחנו עכשיו במאני טיים ובקיץ נצטרך לבוא בחשבון עם כל החסרי ביצים למיניהם.
  11. היינו מרחק מצח של דור פרץ מעליה עם כל הכישלון, לא יוצא מזה.
  12. הכישלון הענק שלנו אתמול הוא החלום של קבוצות הליגה שלנו.
  13. דרושים שחקנים בעלי צמד אשכים
  14. הקיבעון שלו וחוסר היכולת לשנות תוך כדי משחק שיטה/מערך וטקטיקה הם שעושים אותו מאמן לא מספיק טוב אפילו למכבי. איך אין לנו שום פלאן בי וסי? איך אתה שוב מפקיר את הקווים אחרי כל מה שראית? איך אתה לוחץ מפתיחת המשחק? איך אתה טועה בקבלת החלטות פעם אחר פעם? אחרי הפציעה של מילסון אחרי מה שראיתי באוטומט אני מכניס במקומו את לוקאסן כבלם שלישי ואומר לו אתה סוגר עם שחר את פודנס עד הסוף. במחצית מוציא את דוידה וזהבי ושם את תורג'מן בחוד למתפרצות ואת קארצב לסגור סופית את המשחק. מאכזב מאוד, לא חושב שאני יכול לסמוך עליו כרגע, זה רק עלינו הקהל והכישרון בסגל.
  15. משום מה טסתי כמו אדיוט לשני המשחקים. לחשוב על האופוריה שהייתי בה לפני שבוע ועל כאבי העצמות היום.. המון כסף בוזבז על אחד הרגעים הקשים שלי בתור אוהד מכבי. עם כל זה, עוד כמה שעות כבר חוזרים לישראל וכל התקווה שלי היא לבשורות טובות ממילסון, בלעדיו זאת תהיה העונה הכי קשה בהיסטוריה לדעתי.
  16. יום שפשוט קורה לך הכל הפוך. יותר מהכל אני פשוט בלחץ כבד מהפציעה של מילסון בטח שבמכבי לא מעדכנים כמעט אף פעם על חומרת הפציעה, זה משהו שיכול לסבך אותנו ממש.
  17. הכנה טקטית ובעיקר מנטלית גרועה. קצת פאסון תשדרו חיוביות, זה שלנו!
  18. מה שקורה פה ביזיון ברמת תאי גזים כוס אמא של הסרבים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.