Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. החוחובה יגמר בחיפה בלי הכוכבים שהיו לו ויכנס למעגל ה"מימרים" או דרגה מעל ה"קוז'וקים". פשוט שונא את האדם הזה, בלי קשר לאליפויות שגזל מאיתנו. הוא לא מכבי בעיניי.
  2. ההרכב שנתתי הוא הרכב לגביע הטוטו? שלישיה מהירה קשימה נגד ההגנה החשופה של פ"ת, קישור אגרסיבי ומהבלמים שבסגל זה מה שיש כרגע בתוספת למנוחה לסאבוריט.
  3. אתה רוצה איזה פציעה של מילסון לפני חיפה על הכסחנים של פתח תקווה? טננבאום זאדה בלטקסה נחמיאס שחר קארצב גולסה גבי מלדה תורג'מן דוידה
  4. אליפות ששווה את הכוכב החמישי מעל הסמל!
  5. לא רואה איזה קבוצה שתקפוץ על תורג'מן כל כך מהר עם התג מחיר שמכבי רוצה, אני רואה אותו בקלות נשאר כאן לפחות עד ינואר ואני לא רואה מנגד את מיץ' משחרר אותו במחיר נמוך בהרבה מהערך האמיתי שלו.
  6. מה עושים בעןנה הבאה עם מלדה זהבי מדמון ותורג'מן? רק שלא יחזרו לשלושה בלמים.
  7. הרכב לגביע בשלישי טננבאום זאדה בלטקסה נחמיאס שחר קארצב גולסה גביאל מילסון תורג'מן מלדה
  8. מילסון בישל אבל עדיין נתן הופעה טובה, יש בו משהו.
  9. מנסים להפעיל לחץ קצת על השופטים, חוץ משינו אף אחד לא מתרגש.
  10. מפה לשם 5 משחקי ליגה רצופים עם ספיגה אחת שגם היא בפנדל חאווה
  11. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הם לא יודעים איך לקבל את זה אה
  12. אם בכר היה מאמן אותנו היום אנשים כאן היו מפוצצים את הטלפון בזרעים. משחק מעולה שלנו בגדול הגנתית והתקפית, אם זה בכר כולם היו מאדירים את החילופים והשינוי הטקטי ושהניצחון בזכותו. במינוס, כדורי החוץ שלנו זוועה עם חצי דקה להוציא כל כדור במקום להזדרז ולהפתיע. צריכים לעבוד על זה וכמובן הנייחים.
  13. בדיוק בגלל זה הם מגיבים ככה, התרגלו שהכל שלהם. שיאכלו חרא ויראו עוד אליפות צהובה על הפנים
  14. דווקא בעיניי לא הגזים מידי, לא קרא לטיפול רפואי וכאלה. גד עמוס הזבל הכי גדול היה עושה כאן מטעמים.
  15. יש משחקים בסגנון הזה שמחמיצים בלי סוף בה אחרי פתיחה חזקה ואז משהו בקבוצה נכבה בתוספת לשינוי טקטיקה של היריבה ובדרך כלל המשחקים האלו הולכים לאיבוד. יום ענק של השוער שלהם, סכנין לא הגיעו למצב חוקי אחד אפילו. זה משחק של 4-0 וכל זה עדיין מוציא פה מאנשים גועל נפש יבני זונות.. שונא את הפורום הזה כבר שונא!! יש לך אג'נדה שכתבתם פה ואתם מנסים להצדיק את זה בתגובות? זה יותר חשוב מלחזק את מכבי? אין בכם רבע מהרגש והאהבה שיש לי לקבוצה, אתם מסכנים!
  16. יונה יהיה במכבי בקיץ לדעתי המו"מ התחיל בכתבה הזאת בערך
  17. מטריף אותי שאין עוד סולד אווט אפילו לא פתחו גושים יותר מידי בשער 4.
  18. מה הם רוצים לצאת בלי עונש על האבוקות המחורבנות שזרקו עלינו בסמי עופר? הרי בלי הרשת אני לא יודע אם היה כאן כדורגל בכלל היום. שיסתמו תפה ושילמדו לרסן את הקהל הערבי שלהם!
  19. יש לבכר 2 הצעות לעונה הבאה כבר באירופה לדעתי הוא לא ילך על הנבחרת בסוף אגב, גם רן בן שמעון לא ילך לנבחרת, הוא עושה עונה מטורפת בלרנקה.
  20. גידי ליפקין: חיפה הולכת בכל הכוח על אצילי. הבינו את מהות האליפויות סוף סוף. אני לא רואה אותו עוזב שכר של 2 מיליון יורו + בונוסים אבל מי אנחנו שנפריע לשחר לשים 2 מיליון יורו העברה ועוד מיליון וחצי יורו שכר חחח.. מה הם לא עושים כדי ללקק עוד לקהל?
  21. מה צריך מנהל מקצועי בכלל בנבחרת? מאמן וצוות ישראלי רציניים ל10 שנים קדימה סוף סוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.