Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. יש לפני הגול? מה זה משנה מי ישחק? שיבואי גם עם אומוט בולוט וארדואן.. את המשחק הזה מנצחים ועולים בקלאס.
  2. יש לי תחושה קשה שעולים עם שלושה בלמים. לגבי ההתלבטות שלך, פותח עם גררו ומוסיף את ביטון, גולסה וטבח לפי הצורך.
  3. אני חושב שהוא חייב לסיים את העונה ואני גם די מאמין שבסוף הוא גם יקבל הארכת חוזה.
  4. מה ציפיתם שיאבדו נקודות לסכנין דווקא? אני מציע לפתוח נושא חדש כי יש להם רצף לא קל בכלל. הפועל, פ"ת, בני יהודה ונתניה. הימור שלי: 5/12.
  5. איביץ' איביץ' איביץ' .. חברים הוא לא כאן, הלאה. וסתם לידע כללי, הוא אולי עם הסגל הכי חזק בצ'מפיונשיפ והוא כרגע בעשרת המשחקים האחרונים עם שלושה ניצחונות בלבד.
  6. ראיתי כמה רצחני הוא היה אתמול.
  7. דווקא בגלל המשחק היום אני בטוח שעוברים אותם. טננבאום סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר פרץ ביטון יוני פשיץ' טבח
  8. מטריף אותי, אני בדרך כלל כותב קצר ולעניין אבל תרשו לי- אני באמת חושב ויודע שאנחנו משחקים יחסית טוב. בחלקים גדולים במשחקים אפילו טוב ומהיר יותר מבשנה שעברה. אבל רבאק, איך זה שאנחנו מצליחים לאבד נק' כאלה יקרות? איפה הווינריות והרוע של השחקנים. בשער השני הצליחו להעביר כדור רוחב כל כך פשוט על סבוריט שיכל בקלות לשים רגל ולמנוע מהכדור להכנס לרחבה והוא פשוט התעצל, אצל איביץ' הוא פשוט לא היה מעז לוותר על זה ככה. ההגנה האופטימלית שלנו כרגע היא קנדיל טיבי הרננדס סבוריט(בסדר הזה) שבאמת הוכיחו את זה באירופה ובליגה, אני לא מבין למה צריך לשנות ולשנות כל הזמן הצבות. תן להגנה להתבסס ולצבור ביטחון, אחרכך אפשר לשלב רוטציה בעדינות. לגבי הקישור, גלזר פרץ וגולסה זה טוב אולי לאירופה וממש לא לליגה. זה שבלוני ועגול מידי, אפשר להסתפק בשניהם ודן ביטון שהוא ממש לא שחקן אגף.
  9. כל כך מיותר קישור כזה אגרסיבי במשחק כזה. יכולנו להסתפק בגלזר/פרץ גולסה וביטון וצירוף של שחקן התקפב נוסף.
  10. אנשים לא זוכרים שגם תחת איביץ' היו משחקים ששיחקנו מזעזע.
  11. שיחייבו גם פי 2 מבחינתי. מבחינתי גם שיקחו לי את הכליה בתמורה להצלחות כאלה ב20 שנה הבאות. מה שמיץ' יגיד אני איתו.
  12. סטטיסטיקה מרגיזה שצפויה בקרוב להתאזן: אשדוד ב14 משחקי ליגה רצופים ללא תיקו.
  13. כל עוד הוא פצוע אני חושב שהביטוח משלם את רוב השכר שלו. מכאן מגיעה הבעיה.
  14. הקטע שאנחנו גם משחקים ב22:00 בכלל מקשה עליי. כל מאמן נופל מחדש לשחקנים שעל פניו נראים תותחים ובפועל הם זבלק גדול - בלקמן, שוינפלד וכו' ורק אחרי חודש חודשיים מבינים את גודל המחדל שהם במכבי וזה עולה לנו בד"כ בנקודות יקרות.
  15. פציעוץ של פשיץ' וגלזר, אדום של סבוריט
  16. (מ-2015) בששת המשחקים האחרונים שם ניצחנו 5 פעמים ותיקו פעם אחת.
  17. בקדנציה הראשונה הוא היה לא רע בכלל. גם תחת איביץ' הוא היה בסדר בכמה משחקים. אני חושב שהבעיה אצלו היא שאין לו הרבה שכל וחוכמת משחק.
  18. פשיץ' חייב לשחק אפילו מחצית ולקוות שבמחצית נוביל. מנוחה לפרץ גולסה קנדיל הרננדס ודן. דניאל סבוריט שרן טיבי ביטון גלזר קארצב יוני ריקן גררו פשיץ' דקות חובה גם במקום פשיץ' במחצית.
  19. עזוב אחי, מדובר כאן באנשים מתוסכלים שמוציאים את הרפש מיד אחרי כל תיקו והפסד. לא תראה אותם מפרגנים בניצחונות, בהצלחות וכאלה. תמיד היו כאלה ותמיד יהיו כאלה והאמת שהם לא מעט, הם רק מתרבים. 4-1 גם היה משקף את המשחק אתמול, לא ראיתי את הקטילות על דוניס בהצבה של בלקמן במשחקים מול ריגה וסודובה בהם הוא כבש ותרם מאוד בהעפלה לשלב הבתים. דוניס הבין שהבסיס של הקבוצה חזק, הוא מנסה למצוא שחקנים לרוטציה בכל דרך וכן זה פוגע לנו בנקודות. לא מבין אתם חושבים שפשיץ' יכול לפתוח כל משחק בכל העונה?
  20. איבדת את כל הקלאסה והאלגנטיות שהיו בך, נפלת כמו ילדה לטריקים של כמה נחמדים כאן. (סליחה).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.