Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by קובי השועל

1. אנשים זה הדרבי שלנו!! חייבים למלות הפעם את השערים שלנו!
  2. בזה אני איתך! מהיום פותחים עם דור מלול/יוסי שיבחון - שניהם לדעתי חייבים לשחק
  3. בשביל מה הנושא העילג הזה עכשיוו לדעתי מסיקה שיחק היום סבבה ויותר טוב מאורי שיטרית.. זה שאתה מושפע מכמה נושאים פה זה לא אומר שאתה יכול לפתוח כזה נושא מעפן
  4. "בלומפילד לא הבית של האדומים.." בואו נוכיח להם את זה!! לא מפסיקים לעודד!!
  5. ציון צמח.. עוד שחקן מצוין מבית היוצר של מכבי!
  6. הפועל בני ג'סר אל זרקה !! חחח יאלה בלי נדרר סתם להעיף את ביתר עכשיו חלוםםם
  7. תבישו לכם תאמינו לי אוהדים אתם? עזבו את זה שהוא עומד לעיין פה בנושא הזה. לראות את ה"תמיכה" שהוא מקבל מהאוהדים שלו. אני זוכר את העונה שעברה ביחד עם שפונגין, יחיאל ומרט' ובשער קאלה.. כולנו ראינו אותו מתפקד מצוין ואפילו חשבו עליו לנבחרת. אז הביטחון של העונה ירד מאוד ואני איתכםם בזה שהוא משחק לאחרונה ממש לא טוב, אבל זאת סיבה להוריד לו עוד יותר תביטחון אין לי כוח לחפור אבל בקיצור, אני גם לא מבין מה השמחה שלכם! אנחנו נעלה עם מסיקה שאני מקווה שייתן משחק!
  8. בעזרת השם רק ניצחנות! חודש שלדעתי הולך להיום מצוין! זה יתחיל בלי נדר בזכיית הגביע ואחרי זה בשבת ניצחון על בני יהודה כהכנה לדרבי הענק שבלי נדר ניקח וחיייבים אותו!!
  9. רציני??? חחחח איזה פאדיחההה ואני עדיין בסרטים שהיא המנכ"ל !!! מוזר.. לא שמעתי על זה כלום!
  10. כאמור המנכ"לית של הקבוצה תמי פרידמן. לדעתי הביתה! לא עושה את העבודה שלא כמו שצריך. אנחנו זוכרים את מקרה ה-"אנחנו מכביסטים" וכל הזיבולי שכל שלה! מה דעתכם?
  11. נמני חזר לאימונים!! הגיע הזמן שיחזור קצת לשחק ולאזן את הקבוצה! אסוס 8 ויחיאל באימון הבוקר(ONE) http://one.co.il/Article/109881.html
  12. אפילו הם פוחדים לרשום את שם הכותב חח: "מאת מערכת ONE" אח אח.. אופירה הזאתת לנעול אנשים סתם נושא הזוי
  13. כן אסוס וגם ביזרה. אבל מה זה שווה עם בקושי הם עברו עם הקבוצה לא יותר מ3-4 אימונים עד למשחק. נקווה לטוב.
  14. אוי ויייייייי איזה שטויות!!!! אני לא מאמיןןן... החתמה גרועה!!!! מסודי השחקן הכי גרוע באשדוד ועכשיו זורקים לנו תזבל שלהם! בדוק! יורדים ליגה איתו בהרכב
  15. הביאו בכלל קשר אחורי. אני רואה אותו עומד בקו האמצע. ניר לוין לא יסתכן ויריץ אותו למעלה. ניר לוין אוהב לשמור על רשת נקיה מה שלא כל כך הולך כמו שרואים! הוא ישאר באמצע ומדי פעם יהיה לו גיחות למעלה. לגבי החלוצים. כרגע יש את קמנן היחיד שנותן גולים ביחד עם שיבחון(שכרגע פצוע!). ויניב עזרן שצריך ביטחון דחוף.. עזרן אחד החלוצים הטובים בליגה אבל אין לי ביטחון בשיט! מכבי לא יכולה לחכות לו.. בגלל זה ניר לוין צריך את החלוץ החדש. עד שיגיע נראה מה יהיה. ואם הוא באמת יגיע אז באמת יש אופטימיות קלה. בלם, קשר אחורי וחלוץ זה מה שמכבי הייתה צריכה. בנוסף, מכבי צריכה גם מגן שמאלי דחוף. זהו, 8 זה בדם חח לא יודע מה הקשר
  16. מה יהיה בסדר? מה!!? העיקר יהיה בסדר, אין שיטה בכלל לתת גול! אין כלום!! ניר לוין הביתה
  17. היום דדי בן דיין הוא המגן שמאלי הכי טוב בארץ. עם בורנשטיין היה בא הייתם רואים מה זה מגן שמאלי תותח.. חבל!!
  18. נראה שחקן באמת ענק.. אבל אנחנו כולנו יודעים איפה לוין יתקע אותו.. במקום שבחיים הוא לא יממש את הפוטנציאל והכישרון שלו.. לפי הסרטון רואים שהוא שחקן שאוהב את הקו. הימני בעיקר ויודע לעשות שם דברים יפים. אבל לדעתי ניר לוין ישים אותו לפני הבלמים. שמה הוא יעשה עבודה שחורה ואני אומר לכם כבר, אתם לא תראו את הביצועים האלו אצלו במכבי. הוא יעשה הרבה עבודה שחורה. חבל, עם לוין יעשה בשכל וימקם אותו למעל יותר ליד חדד ושיבחון יקרו דברים טובים כי לאסוס יש כדורגל לפי מה שראיתי..
  19. זה באמת משהו גדול שייתן למכבי הרבה כוח. איציק זוהר באמת בנאדם שמבין בכדורגל. אם יצרפו אותו למכבי באמת שיקרו דברים טובים. אבל איפה עכשיו ההנהלה הזאת אדישה. עם שעיה ואביב בושינסקי הם מראים קצת סימני אדישות. ראינו כמה זמן עד שמחתימים שחקן.
  20. עם כל הצער, הגול של נתניה הוא רק בגלל אורי.. כל האגף השמאלי היה פרוץ. עם הוא היה סוגר את השחקן לא זוכר כרגע מי זה וזה לא חשוב כרגע, הוא לא היה מצליח אפילו להשתלט על הכדור. - חבל - אורי לקח לנו עוד נקודה חשובה מאודד
  21. אני מדבר אל משהו שאתמול פה פתח נושא על זה שצריך להפיל את הכל על דור מלול. זה עצבן אותי! אז אני מקווה שעכשיו הוא מרוצה. זה שדור מלול שחקן מצוין אני לא מתווכח. אבל להפיל הכל על הילד עכשיו. שאין לו עוד 19!
  22. מרוצה? לא אני שואל שאלה פשוטה.. מרוצה? חסר ביטחון וכאילו הפילו עליו את הקבוצה במקום שיבחון. עזוב אין לי כוח להתעצבן בכלל
  23. חחח אשכרה.. ז'אן בכלל יכול לתפקד קשר אחורי יותר טוב מגזל. לא יודע למה אני לא אוהב את המשחק של גזל. יש לו משחק מגושם כזה. הוא נוגע בכדור לא ברכות הוא נוגע הכדור לוקח תנופה של 2 מטר. זה מעצבן!
  24. קל לך לזרוק דברים לאוויר. אם הוא יחליט לדוגמא היום לעלות עם דור מלול והוא יכשל תאמין לי שמחר כל הכותרות יהיו עליו. הוא לא צריך את זה. הוא צריך להוריד את הלחץ ממכבי. שבקושי ידברו עליהם. ככה נצבור נק' לאט לאט. וגם, מי אתה רוצה שייצא לבחוץ? דור מלול יכול לשחק מגן ימיני - שפונגין?! או שהוא יכול לשחק קשר מרכזי/ימיני. אז במקום שיבחון/חדד??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.