Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. מנכל בארגון כמו שלנו זה הדבר החשוב ביותר, החלל הזה יוצר בור שהולך וגדל עם הזמן. מבחינתי המטרה הכי גדולה שלנו היא להמשיך ולייצר כשרונות שיביאו הישגים וכסף בעתיד.
  2. מסכים מאוד לגבי זה, אני סומך על מיץ' ומאמין שזה זמני עד לסגירת הגבלות הפאיר פלאי.
  3. מישהו קם על רגל שמאל? בוא תסביר לנו מה בדיוק עמוק כל כך בבעיה שלנו?
  4. הוא בליגה לא משחק עם ביטון באמצע אז אתה רוצה במשחק כזה קריטי שישחק? לא חושב שיקרה ולא חושב שזה גם נכון. כן הייתי מצרף את קארצב במקום אחד הקשרים והולך עם טבח במקום ביטון באגף.
  5. פרץ עייף מאוד ונראה פחות טוב במשחקים האחרונים. הייתי הולך על קארצב שגם יכול לאיים מרחוק וגם להוסיף רעננו לקישור העייף שלנו. דבר נוסף, גולסה שגם נראה עייף במשחקים האחרונים חייב לתת את החיים מחר.
  6. דניאל המלך סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר קארצב גולסה יוני פשיץ' ביטון כנראה שפשיץ' ילך על 3 בלמים, אז שרן בלם במקום ביטון שיעלה במידת הצורך.
  7. ממה שאני מזהה בוודאות רוב השחקנים הטובים שלהם כאן- יאטברה, קאיודה, פאג'ר וגרדל. לא יודע עד כמה ההעדרויות קריטיות, בכל מקרה מצפה משחק קשה.
  8. נראה שבנוסף לקאיודה ופליקס גם המגן השמלי ארדל והקשר קופי בחוץ.
  9. באמת אני חושב שלקראת סוף העונה זה הזמן כבר להכניס מנכל רציני קודם כל.
  10. יש לפני הגול? מה זה משנה מי ישחק? שיבואי גם עם אומוט בולוט וארדואן.. את המשחק הזה מנצחים ועולים בקלאס.
  11. יש לי תחושה קשה שעולים עם שלושה בלמים. לגבי ההתלבטות שלך, פותח עם גררו ומוסיף את ביטון, גולסה וטבח לפי הצורך.
  12. אני חושב שהוא חייב לסיים את העונה ואני גם די מאמין שבסוף הוא גם יקבל הארכת חוזה.
  13. מה ציפיתם שיאבדו נקודות לסכנין דווקא? אני מציע לפתוח נושא חדש כי יש להם רצף לא קל בכלל. הפועל, פ"ת, בני יהודה ונתניה. הימור שלי: 5/12.
  14. איביץ' איביץ' איביץ' .. חברים הוא לא כאן, הלאה. וסתם לידע כללי, הוא אולי עם הסגל הכי חזק בצ'מפיונשיפ והוא כרגע בעשרת המשחקים האחרונים עם שלושה ניצחונות בלבד.
  15. ראיתי כמה רצחני הוא היה אתמול.
  16. דווקא בגלל המשחק היום אני בטוח שעוברים אותם. טננבאום סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר פרץ ביטון יוני פשיץ' טבח
  17. מטריף אותי, אני בדרך כלל כותב קצר ולעניין אבל תרשו לי- אני באמת חושב ויודע שאנחנו משחקים יחסית טוב. בחלקים גדולים במשחקים אפילו טוב ומהיר יותר מבשנה שעברה. אבל רבאק, איך זה שאנחנו מצליחים לאבד נק' כאלה יקרות? איפה הווינריות והרוע של השחקנים. בשער השני הצליחו להעביר כדור רוחב כל כך פשוט על סבוריט שיכל בקלות לשים רגל ולמנוע מהכדור להכנס לרחבה והוא פשוט התעצל, אצל איביץ' הוא פשוט לא היה מעז לוותר על זה ככה. ההגנה האופטימלית שלנו כרגע היא קנדיל טיבי הרננדס סבוריט(בסדר הזה) שבאמת הוכיחו את זה באירופה ובליגה, אני לא מבין למה צריך לשנות ולשנות כל הזמן הצבות. תן להגנה להתבסס ולצבור ביטחון, אחרכך אפשר לשלב רוטציה בעדינות. לגבי הקישור, גלזר פרץ וגולסה זה טוב אולי לאירופה וממש לא לליגה. זה שבלוני ועגול מידי, אפשר להסתפק בשניהם ודן ביטון שהוא ממש לא שחקן אגף.
  18. כל כך מיותר קישור כזה אגרסיבי במשחק כזה. יכולנו להסתפק בגלזר/פרץ גולסה וביטון וצירוף של שחקן התקפב נוסף.
  19. אנשים לא זוכרים שגם תחת איביץ' היו משחקים ששיחקנו מזעזע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.