Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. חשבו בקיץ שזה יעבוד עם הצעירים ודן ביטון, כרגע זה קצת מקרטע ואני מאמין שזה היה נסיון עד ינואר ששם כן יביאו את החיזוק המתאים לעמדה. ברור שאף אחד לא רצה שזה יקרה בעניין מיכה ואצילי אבל הם מהישראלים היותר טובים שיש כיום וזה לא פשוט למצוא מחליף בשלוף.
  2. כאן קבור הכלב. אני חושב שזו בדיוק הנקודה שחייב לעבוד עליה הרבה יותר מכל לחץ או שיטה.
  3. שיחקנו דווקא ממש לא רע ושוב קיבלנו שני שערים אשכרה מכלום. איזה אנמיות, איך אפחד לא זרק את פלייטר הזה מחוץ לרחבה לפאול במקום חדירה לרחבה? איך בקרן אף אחד לא שלח את הכדור לג'ינה?? שמרנו את נתניה שהם קבוצה לא רעה בכלל על שלושה מצבים רציניים בלחץ.
  4. אגב לגבי הרננדס וטיבי, למה הוא למשחק עם הרננדס בשמאל כמו נגד ויאריאל בבית ששם זה עבד מצוין?
  5. תעזבו אתכם שטויות, הכל בפן המנטלי והפסיכולגי. מכבי של דוניס היא מכבי איכותית עם אלמנטים פסיכולוגים רעים בהגנה, זו דעתי בכל אופן. יותר משחקן כזה או אחר ההרתעה והיכולת של היריב להבין שאתה פראייר שמקבל בכל משחק שתי כאפות היא הרבה יותר דומיננטית מקו 3, 4 או 5. כשהשקט והרוגע יחזור לשחקנים בתוספת ללוז צפוף פחות אנחנו נהיה יעילים הרבה יותר. אני עדיין מאמין שדוניס יכול לקחת אותנו לאליפות קורונה מרגשת ומגיע לו לפחות לסיים את העונה.
  6. מיץ' החליט שאצילי ומיכה לא ישחקו במכבי, זכותו הוא בעל הבית. ז'איר לא רצה לחיות פה. הצלחנו לשמור לעונה נוספת את פרץ, גלזר, גולסה ויוני, תסתכלו גם על הדברים הטובים ולא רק אכלו לי שתו לי.
  7. מה שלא קרה בקיץ? התחזקת בדן ביטון, טבח, פשיץ' והרננדז, בן ביטון הוא נפילה אבל בסך הכל חלון בסדר גמור. הטעויות היחידות שעשינו בחלון מבחינתי הם ביטון על חשבון ג'ראלדש שכן יכל להשאר כאן ואת זה שלא התאמצו מספיק כדי להשאיר את צ'יקו, יכולנו לשחרר את בלקמן והוא יכל להיות אחלה גיבוי מהספסל.
  8. אפשר לחשוב שיורד שלג והוא תוקע את הדלת של החדרי הלבשה.. כולה קצת גשם
  9. לא, קרה כבר כמה פעמים שלא פתח מי שהיה. אבל דווקא היום אני חושב שהוא כן יפתח במקום פרץ שחייב מנוחה.
  10. יש פערים גדולים מידי בין שחקני ההרכב לבין שחקני הספסל בהגנה וזה ניכר בלוז כזה צפוף.
  11. איביץ' עם שלושה ניצחונות בלבד בשמונת המשחקים האחרונים בווטפורד. חייב זעזוע, הוא לא יכול להמשיך לשחק ככה הגנתי באנגליה.. בסוף הוא לא יעלה ליגה וחבל.
  12. דניאל סבוריט הרננדס טיבי אלחמיד גלזר פרץ גולסה (בליגה ביטון במקום אחד מהם) יוני פשיץ' זר(רוצח) עוברים את שחטאר ולוקחים אליפות?
  13. מכובד מאוד. יכלו בקלות לגמור את כולם עם קיצוצים העונה ויצאו בסדר שפרסו את זה נכון.
  14. קרדיט גדול מידי לנשיא. אלטמן עם חוזה בהפועל והם לא ישחררו אותו בינואר, אלא אם כן יקבלו פיצוי הולם. גם לגבי סהר, הוא תחת חוזה באפועל בלי סעיף יציאה. אצילי יהיה בביתר במוקדם או במאוחר ואלחמיד כבר חתם בחיפה, בזה אתה צודק.
  15. יגיע מגן/בלם ושחקן התקפה זר במקום גררו שיושאל, יותר מזה זה יהיה בונוס ענק.
  16. לא בטוח, אולי עם פיבן בתור בלם הכאוס היה גדול יותר בפתיחה. אגב, הגול הראשון של יוני התחיל בכדור טוב ממרכז ההגנה של הרננדס לפרץ.
  17. דניאל המלך סבוריט הרננדס טיבי קנדיל גלזר גולסה ריקן אלמוג ביטון יוני
  18. אני חושב שדוניס ימשיך איתו מחר, אם לא בהרכב אז יעלה כמחליף. אני חושב שב4-3-3 עם קשר יצירתי הוא ימצא את עצמו יותר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.