Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. 541 של דגו כמו בשני המשחקים. לא ללחוץ גבוה ולא להתמסר בהגנה בעיקר עם שחקני כמו נחמיאס וסבוריט ששווים איבוד קריטי במשחק. סומך על רובי!
  2. ריח של דם מתנוסס בניקוז של בלומפילד לרמוססססס
  3. אם מיץ' ירצה בכר יהיה כאן. גם אם בכר יגיע לשם, עם איזה חומר בידיוק הוא אמור להתמודד? אין שם כלום בחיאת..
  4. מה אתה מציע? לבכות עד האליפות? זה כדורגל חביבי, הכל דינמי בעיקר בגביע. תשמח זה בריא!!
  5. פתח תקווה שיחקו שונה לגמרי, לא היה לנו חצי מהשטחים שהיו אז. על מה אתם מדברים? הבלמים שלהם עמדו הרבה יותר נמוך והמגנים כמעט לא עברו את החצי. קוז'וך התכונן מצוין.
  6. יפה כתבת נילאש זה יגמר בדו ספרתי השאלה הגדולה לקיץ זה בכר או קין, אני עם האירי.
  7. ישמצב אבל הוא בכל זאת עמד בכל המשימות שלו לקח 6 הצלות וקיבל שני שערים שאין לו מה לעשות איתם. גם משחק הרגל שלו טוב, יש בו משהו נו..
  8. אתה מחזק את הטענה שגביע זה משהו אחר, באת לטייל היום והם באו עם סכין בין השיניים. בסופו של דבר זה כדורגל בעטת 8 פעמים למסגרת ונכנסו 2 כדורים לרשת ואצליהם 4/4. מה שכן חובה להחתים את השוער שלהם, פשוט הדהים אותי היום.
  9. אתה לא באיירן מינכן, מה עובר עליך? 70 אחוזים ממי שכתבת כן מתאימים לסגל, זה שךא מוציאים מהם את המיטב זה לא עליהם.
  10. אגב, רובי קין עם 62 נק' עד תחילת הפליאוף. חיפה בעונה הראשונה עם 59, בשניה 59 ובשלישית 62. מתמטית הוא מעליו.
  11. אגב, לדעתי אם בכר לא בנבחרת כמו שאומרים הוא כנראה במכבי. אז בואו ניקח אליפות וחישובים יעשו בקיץ.
  12. אתה חושב שחיפה תקח 24/27 נק' כי אתה תעשה במינימום 13/27 ... תפסיקו לקשקש שטויות, קיבלנו כאפת גביע כמו שאינטר עפה בגביע מול בולוניה בולנז, בארסה עפה מבילבאו ועוד מלא דוגמאות.
  13. מקווה שמנספורד הכניס לחדר את וולף כדי שיהיה שוער ראשון שלנו בעונה הבאה. שוער אדיר!
  14. תרגעו, תנשמו. קצת קלאס. כבר דיברנו שסיכומים וחישובים עושים ביוני. זה הגביע, ראיתי מכביות הרבה יותר גדולות מופתעת בגביע. בגדול הגענו למספיק מצבים כדי לגמור את זה והיום היריבה רצתה את זה יותר.
  15. החוחובה יגמר בחיפה בלי הכוכבים שהיו לו ויכנס למעגל ה"מימרים" או דרגה מעל ה"קוז'וקים". פשוט שונא את האדם הזה, בלי קשר לאליפויות שגזל מאיתנו. הוא לא מכבי בעיניי.
  16. ההרכב שנתתי הוא הרכב לגביע הטוטו? שלישיה מהירה קשימה נגד ההגנה החשופה של פ"ת, קישור אגרסיבי ומהבלמים שבסגל זה מה שיש כרגע בתוספת למנוחה לסאבוריט.
  17. אתה רוצה איזה פציעה של מילסון לפני חיפה על הכסחנים של פתח תקווה? טננבאום זאדה בלטקסה נחמיאס שחר קארצב גולסה גבי מלדה תורג'מן דוידה
  18. אליפות ששווה את הכוכב החמישי מעל הסמל!
  19. לא רואה איזה קבוצה שתקפוץ על תורג'מן כל כך מהר עם התג מחיר שמכבי רוצה, אני רואה אותו בקלות נשאר כאן לפחות עד ינואר ואני לא רואה מנגד את מיץ' משחרר אותו במחיר נמוך בהרבה מהערך האמיתי שלו.
  20. מה עושים בעןנה הבאה עם מלדה זהבי מדמון ותורג'מן? רק שלא יחזרו לשלושה בלמים.
  21. הרכב לגביע בשלישי טננבאום זאדה בלטקסה נחמיאס שחר קארצב גולסה גביאל מילסון תורג'מן מלדה
  22. מילסון בישל אבל עדיין נתן הופעה טובה, יש בו משהו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.