Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
    70
  • Last visited

Everything posted by קובי השועל

1. ניתן לעבור לעליון למי שקנה כרטיס לתחתון באמצעות פניה ללאן.
  2. את מי מעניין בית הדין המסריח הזה? האליםות צריכה להיות מוכרעת על הדשא.
  3. לא נראים טוב בעליל כרגע אין ספק. אבל מצד שני לכל קבוצה יש ירידה בקצב וברמה באמצע העונה ולא משנה מה הסיבה, כמו שקרה לחיפה בכל האליפויות שלהם והם חזרו לעצמם לקראת הפליאוף. אגב, גם סיטי הגדולה היו לפני כמה מחזורים ברצף של 4/18 בליגה. השאלה איך יוצאים מזה ומתי כי לי לפחות ברור שזה ישתחרר בקרוב.
  4. לא יודע אם אפשר לקרוא לזה התנהלות פושעת. בשורה התחתונה במבחן התוצאה הוא כרגע מושלם באירופה ובשוקו. בליגה הוא פוזשן אחד שוב מהטופ. כמובן שאני מסכים שחלוקת הדקות מזעזעת, לא מבין איך אף אחד מהצוות ואפילו לא בן קמו ודרשו את זה.
  5. לא לא, אל תבלבל. זה ממש עוד לא שם.
  6. אגב, מלדה נראה פוטנציאל טוב. רעב מאוד ושאפתן, אוהב את מה שאני רואה כרגע. פעולות חדות וטובות, נראה מהיציע לא ישראלי בכלל.
  7. הלוואי עלינו 19/24 בשמונת המחזורים האחרונים.
  8. לא רואה אופציה נורמלית לבכר חוץ ממכבי בקיץ. חיפה ובש תפוסות חזק ולאירופה הוא לא ימהר ללכת אחרי ההתבזות בכוכב. יהיה ממש דבילי לא להחתים אותו בחוזה עם מענקי הישגיות ל3 עונות.
  9. אתם מודעים שהפועל חיפה עשו מאז המשחק נגדנו 22/24 נק'? איפה ציפיתם שהם יהיו בדיוק? אחלה קבוצה.
  10. אני גם רוצה להיות חבר של קטורזה מה הקריטריונים? חוחובה ו1.60?
  11. אז לא אדו. יש לך את דוידה, קיקו, מלדה. תבחר. ממה שאני מבין אבל אדו לא הולך ליפול ממילסון. לא מספיק טוב? מה בדיוק האלטרנטיבות של חיפה בכנפיים? פודגורנו וסייף? הסגל שיהיה פה בעונה הבאה נבנה במחשבה הנכונה לעונות הבאות אבל בואו קודם ניקח אליפות העונב ונדבר בקיץ..
  12. מוסיף, תחשוב בעונה הבאה על התקפה כמו מילסון, אדו ומדמון/תורג'מן.
  13. תשמע אני דוגרי, לא הולך מהצדדים. לפעמים הרעיונות בצד השני טובים יותר. בן קיבל את מכבי של זהבי, מה ציפית שהוא יעשה עם זה? מכבי היא של ערן היום לטוב ולרע. זה התחיל טוב וממשיך ממש רע כרגע. לפעמים אתה צריך להשמע להוראות הצוות המקצועי ואם הם רצו שוער זר לא מוכח בעליל ואת דביטון כ10 שלך אז זה שלהם. אתה לא יכול להחליט הכל בעצמך. אני מדבר על הסתכלות רחבה, תשים לב איזה החתמות עשינו ולקראת מה אנחנו הולכים. יש פה סגל מצוין עם תוספת חיזוק נכון שרק צריך למצוא את הנוסחה.
  14. תסתכלו קדימה, העתיד ורוד. הביאו כאן שלד לרוץ איתו כמה שנים יחד עם צעירים נוספים שיצטרפו. תסתכלו רחב, אני מרוצה ממה שבן מביא לנו.
  15. לשנות גישה! מוסקרה סבוריט שלמה לוקאסן אבישי יוריס קארצב מילסון שחר קיקו אדו מהירות, הגנה וקישור חזקים. לתת לקבוצה נגדנו לנסות ליזום ולעוף קדימה. כל השאר ליציע עד שיפסיקו לשלשל מפחד.
  16. מי ישלם פיצויים ועוד מיליון יורו לבכר והצוות?
  17. עזוב, כבר הגעת לשם. ערן בחיים לא היה מגיע גם אם הכדור היה עובר, תעשה הטעיה ותבעט. זה בדיוק האיכות שחסרה לנו. עוד פס עוד פס..
  18. איך בחודש וחצי הפכנו ללא רלוונטים? מצב הלחץ לא מאפשר תפקוד. אין מישהו שידע להגיד את המילים הנכונות. צריך כזה בכל מועדון שמכבד עצמו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.