Jump to content

קובי השועל

משתמשים רשומים
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by קובי השועל

1. מי החליט שלא תהיה יצירתיות? פרץ שווה יותר שערים ובישולים מריקן בעונה. גולסה כקדמי יותר גם הוכיח שהוא לא רע בכלל. והלחץ הזה שהם יקבלו במרכז המגרש ישבור אותם ויוביל לחטיפות ויציאות מהירות קדימה.
  2. גלזר פרץ וגולסה זה הקישור שחייב לפתוח במשחק כזה, הם ישאירו לנטע את הפיקה על הדשא.
  3. המגן שמאלי הכי טוב בהיסטוריה של הליגה אחרי פירסמן
  4. הפסידו בגביע לב"ש ובשבת להפועל (ברצף) ד"א אמצע כזה של חיפה ומרכז הגנה כזה הם שווים לפחות שני שערים בכל משחק שלנו איתם. אני חושב שהוא ילך על משהו יותר מבוקר עם 3 בלמים בסגנון גרשון סיינסבורי חבשי מנחם מאבוקה נטע פלקושצנקו ווילדסחוט רוקביצה שרי
  5. מאמין שהתכוון לזה שאתמול כמעט ולא יצרנו מצבים שהם לא מנייח.
  6. את האמת שמה שחסר לי בדן זה הכדורעם שגל היה נותן לקיצוניים על 30-40 מטר מדוייק לתנועה של הדחקן את זה גלזר חייב לשפר והוא יגדל להיות אחד הגדולים שהיו כאן.
  7. טננבאום סבוריט זאיר שרן גרלדש גלזר פרץ גולסה יוני אצילי שכטר חיפה יעלו אני מאמין עם השוער היהודי מאגוקה ארד הקנגורו סאן נטע פלקושצנקו שרי וילדסחוט סלליך רוקביצה. אין ספק שיש בהרכב של חיפה הבדל שמים וארץ מהקבוצה שקיבלה בראש ממוטי ברשצקי, בכל מקרה רוצה לעלות עם אמצע חזק ואכזרי ולאנוס אותם מהשניה הראשונה. מיכה כסופר סאב כשהם עם הלשון למטה בנוהל.
  8. כמה תוכניות יש לפידרס האלה??
  9. הטענה פה היא שלפני עידן הVAR הנבדל הוא לא נבדל והפנדל הוא פנדל. לשער שהובקע אין באמת משעמות לרגל של בלקמן שהייתה בנבדל ו95% מהגוף לא. לדעתי חייב להיות תיקון נורמלי לחוק הנבדל שהגוף צריך להיות מעל 25-30% בנבדל ולא רק אצבע או חלק קטן של הגוף.
  10. אפשר לראות שזה באופן קבוע , גם בדרבי הזין בן זין הזה שלח את שכטר לריב עם עצמו אחרי פנדל ברור. דקה 3 בתקציר
  11. כמעט ולא יצרנו מצבים שהם לא ממצב נייח אבל סבבה, סך הכל שיחקנו נגד קבוצה הכי חלשה בפליאוף ואני מקווה שאף אחד לא מרים את האף לקראת יום רביעי.
  12. גלזר גולסה פארפה מיכה אצילי יוני שאט דה פאק
  13. תהיו בטוחים שקיבלנו אישור רק כי מכבי חיפה גם הייתה צריכה את אותו האישור בידיוק.
  14. למרות שאתה צודק וההתרגשות אפסית בהשוואה לאיך שהיה צריך להראות הפליאוף הזה מבחינתנו כקהל, האליפות הזאת היא אליפות לכל דבר ואנחנו חייבים לסיים את העבודה עם או בלי קהל. היתרון שלנו מול הליגה הוא עומק הסגל. מקווה לראות בשבת את אצילי מיכה גולסה ושכטר מקבלים מנוחה עם אופציה לעלות מהספסל לקראת המשחק ברביעי כשחיפה יגיעו עייפים ומיוזעים עם סגל דליל ביותר. לעלות עם טננבאום ג'רלדש זאיר שרן דודזאדה גלזר פרץ ריקן יוני חוזז אלמוג/בלקמן וברביעי עם טננבאום ג'רלדש זאיר טיבי סבוריט גלזר גולסה מיכה אצילי יוני שכטר אפשר וצריך לגמור את הסיפור ברביעי.
  15. מצאתי איזכור יחיד על כך שהמשחק מחר בשעה 13:00. אם אמיתי, מישהו שם בקודקוד איבד את זה לגמרי. בעניין אחר, מאוד מעניין אותי לראות את מכבי ב' ואת המוטיבציה להוכיח שהם שווים סגל אצלינו. הלוואי וישדרו איכשהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.