Jump to content

ש ח ר

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About ש ח ר

• Birthday 15/01/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. חחח קצת באיחור אבל אני... אני מהנדסה ואני פתחתי את השד"מ ואז נתנו רתק קדימה היה טובב מאוד טובבבבב
  2. אם כולך לבוש צהוב ויהיה קצת חם אז אני מניח שכן
  3. אולי... ואולי הוא פשוט עם אופי כזה... ומעניין מי תירגם לו שנמני הולך להיות מנג'ר שנה הבאה תפוקה טובה לבחור בזמן האחרון
  4. חבר נתראה בבקום יום שני גיוס נקווה שלפחות נתגייס עם חיוך
  5. ממש מושקע וממש יפה אם היה אפשר להכניס מצלמות וידיאו באיכות גבוהה יותר זה היה פשוט מטורף
  6. המשחק ב26 איזה לא נורמלי אני מתגייס ב27 ואני ממש לא מתכוון לפספס את המשחק הזה יהיה מטורף ואנשים פה סתם מתלהמים מה אתם סתם מדברים כנגד דריקס ברור שיש פה אינטרס להנהלה אבל זה לא ביוזמה שלהם זה נכפה אז תחשבו לפניי שאתם מגיבים
  7. יצא טוב מהראיון הזה אני תמיד אהבתי אותו ואני עדיין מעריך אותו, טוב שהם לא ניסו לקטול אותו בכל דרך אפשרית, לוני בחור טוב הוא, ולפי דעתי טוב מדיי ותמים מדיי בכל מקרה כל עוד יהיה למכבי טוב אין יל בעיה שהבנאדם הזה יישאר ואני יודע שאתם לא מבינים איך אני אומר כזה דבר אבל זאת דעתי
  8. נושא מוזר ברור שיש כאן בעיה אבל הפתרון פשוט טיפשי מה קורה אם אני אוהד חיפה שגר בירושלים וקניתי במזומן...... מאוד מעניין מה יקרה אם אלו שקנו במזומן
  9. פה לא משחקים על תיקו, עם כל זה שהקבוצה בלחץ, אנחנו רוצים נצחונות! לא מספק אותנו לזכות בנק', לא איכפת לנו להפסיד, העיקר שניסינו לנצח. אנחנו רוצים ניצחון, גם עם זה אומר שיש סיכוי שנקבל גול, כי אנחנו מכבי ולא הפועל! זה טוב ויפה אבל אנחו לא מתנהגים ככה למרות שניא מסכים עם כל מילה שאמרת אנחנו לא יכולים לבקש דבר אחד..... ובמידה והוא היה מוסיף עוד חלוץ והיינו מקבלים גול היו נכנסים בו ואתה יודע שיש פה אלף פרשנים שיודעים יותר טוב מכהן נקווה שמחזור הבא כבר כבר נראה נצחון
  10. מזלל טובבבבב ענרררררררררררררררררררר ואפרו הרבה יותר מחמיא לךך שיהיה במזלללללל רק אושר עושר כושר ויושררר וענר זה עם צרה לא עם קמץ
  11. אני יודע עכשיו עושים קורסים מיוחדים למאבטחים במגרשים ... השאלה מתי זה יקרה מתי זה יהיה באמת..ואם בכלל אחרי פרעות בטדי ולקראת משחקים הגדולים מרכזים מה יעשו עם קהלים בפנים ובחוץ... בדיוק.... והשתתפתי בקורס כזה ואירועי טדי רק מגבירים אצל הקבטים את המוטיבציה גורם ממש רציני באבטחת טדי הודיע שלא היו בקבוקי שתייה אצל אוהדי הפועל כפי שהמשטרע הודיעה וגם אם הוכנסו בקבוקים המשטרע לא ממש מנעה מהם הליכנס
  12. אני ממש שמח להיות זה שמבשר לכם, ואולי רובכם כן מודעים, אבל המשטרע שכולנו אוהבים לשנוא עושה את דרכה אל מחוץ ליציעים. ממקורות בחברות האבטחה (סליחה על הרשמיות לא מצאתי מילה אחרת), בשבועות הקרובים כבר לא נראה שוטרים כלל וכללל ביציעם לא בקרית אליעזר ולא בבלומפילד. בשלב הראשוני אצטדיון קרית אליעזר הוא זה שיעבור את השינוי ומיד לאחר מכן בלומפילד. קציני הבטחון של האצטדיונים קיבלו שכל והבינו שהשוטרים הם אלו שיוצרים את הבלאגן. שיקול נוסף של האחראים הוא שיקול כלכלי, מסתבר שהתשלום על שוטר הוא פי 4 מתשלום למאבטח. וחזרה לעיניננו, השינוי כפי שהבנתי הוא כזה שאמור להיכנס לתוקף בחודש הקרוב. אז שיהיה להם בהצלחה. וכמובן לנו זה נותן, או יותר נכון מחזיר את הכיף, הבטחון והשמחה להגיע ליציעים.
  13. טרמפ מעכו קריות נסתדר עם הדלק ברוכים תיהיו 224957759
  14. לשטארובר מתאים חחחחחח היו לו כמה יציאות לא במקום ועכשיו ברצינות... לאותו אחד שיהיה בכיף זה לא אמור להשפיע עלינו בכל אופן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.