Jump to content

רון אסטרין

משתמשים רשומים
    88
  • Last visited

About רון אסטרין

• Birthday 14/05/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,897 profile views
  1. מי מוכר או סתם רוצה לתרום ללוחם ברגילה????
  2. יש היום את העניין הזה??? ואם לא אז אני חייב ניקוב במחיר מינימיליייייי
  3. אתם אומרים על העובד רסר "אפילו שזה חמשושים" כאילו אם הוא יהיה נשק הוא יעשה יומיות...
  4. נורא עצוב שאחרי 9 שנים עוד חושבים על זה
  5. מה פתאום... זה פלילי כבר זה רק אם אתה רוצה אתה יכול לתבוע...
  6. אני יוצא למכים ואני חייב שמישהו ישים אותי ב17, איך זה קורה הדבר הזה?
  7. מורן זה דרך תותחנים, רק תסיים את הגיבוש שם ותגיד לאחיך שימשכו אותך לשם ויהיה בסדר... אחלה יחידה... אבל אם אתה יכול בוא לנח"ל!
  8. מה אתה גנוב אין כמו לשיר למכבי במקלחת בסעפש בזמן שמכבי מובילה 1-0 על חיפה... ואז כשאתה מסיים להתקלח לאכול זין ולריב עם הממ שלך! בקיצור זה לא קל אבל עוברים את זה... ללכת אחרי זה פעם ב... למשחקים זה הכי מרגש
  9. חברים בשלישות... או כל קומבינה אחרת, כמו כן אתה יכול לנסות לשלוח מכתבים אבל לא יודע עד כמה זה יעזור לך... למה דווקא נחל או גבעתי?
  10. סוייר תהיה בן אדם, תן לי את אחת החולצות שלך!
  11. איך כחלון בדיוק עדיף על בוזגלו? שחקן שלשחרר כדור לא יודע...
  12. אני והמשתמש זיגפלד כבר דנו בנושא והגענו להחלטה שהכל פה קומבינה משותפת של פומה ואנדר ארמור ואקט 77. אקט 77 היא היבואנית של פומה לארץ, כלומר מכבי סגרו שנה שעברה עם אקט 77 על חוזה לשנתיים. פתאום מכבי החליפו לאנדר ארמור השנה, דבר שהתגלה שאקט 77 גם מתחילה לייבא את אנדר ארמור. משמע מכבי סה"כ מפרסמת את הלוגו של אנדרארמור, אבל כפי שכולם שמו לב כל העיצובים שהציעו לנו הם של פומה. הכל פה קומבינה אחת גדולה, אנחנו נשארנו עם פומה בעיצוב רק הסמל של אנדר ארמור במקום. וזה הנימוק הכי הגיוני שיש לכל מה שהולך עם התלבושות, אבל בתאכלס את מי זה מעניין?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.