Jump to content

Ultras Apes

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. שמעתי על המקרה ואני מצטער שיש דבר כזה אצלנו.... הקופים הירוקים עושים הכל כדי להוקיע את האלימות ואני מקווה שמקרה כזה לא יחזור שנית
  2. חשבתי שחברי האירגון "השחקן ה-12" תרבותיים... למרבה הצער אני רואה שלא חסר פה חוליגניות וזה חבל... בפורום של הקופים הירוקים אין דבר כזה מה שאתם עושים... אם אוהד של קבוצה אחרת בא ויפה ומכריז שהוא בא לדבר בתרבותיות וביפה ובא לעלות נושאים שהם לא באים במטרה לקלל אותכם או משהו ומדבר איתכם יפה ולא מקלל ולא מקניט ולא שומדבר מהסוג הזה... קראתי פה הודעה בהתחלה שאוהדים של הקבוצה שלי ואוהדי היריבה העירונית שלכם מקללים ואני שאני לא עושה זאת אתם מדברים אלי ככה! אז למה אני פה בכלל?! באתי בכוונה לפורום הזה מתוך ידיעתי זהאירגון שלכם הוא תרבותי ואתם מנסים להוכיח לי בכוח שטעיתי! בסדר הצלחתם! מה נסגר איתכם אנשים?? אני אוהד חיפה אז זהו?? אתם מחפשים אותי עכשיו?! נו באמת
  3. מצטער להגיד לכם... אבל אני בניגוד להרבה אוהדים ביציע שלי שומר על איפוק... אתם עושים הכללות... אם תשימו לב את השיר על נמני אנחנו שרים לא הכי חזק שבעולם... אפילו שערים 2,4,5 לא מצטרפים לשיר ואני יסביר לכם למה... יש לנו אוהדים שלא יודעים גבולות... זה ספורט ואסור לאחל שחקן שעושה את העבודה שלו דברים כאלה... טוב ישש גם כאלה... אני ועוד הרבה כמוני ביציע ובמגרש עצמו שומרים על איפוק ולא תראו אותי מקלל במגרש... רק אם שחקן עשה עבירה מכוערת או ששוער מעביר זמן או את השופט במקה הצורך... אז אנא אל תעשו הכללות תחשבו לפני מה שאתם אומרים
  4. תקראו עד הסוף את הכתבה... אל תקראו עד האמצע ותחזרו לי פה עם תגובות... ולמי שצריך הסבר אנחנו קראנו לעצמנו ככה גם כדי שיהיה לנו שם לאירגון אוהדים וגם כדי שאם תנסו לרדת עלינו עם הכינו הזה זה לא יזיז לנו... תקראו בכתבה... ואגב, עם תחילת הקמת האירגון סילקנו את כל השירים המעותקים... ואם שמתם לב אנחנו השנה ושנה שעברה הפכנו למודל לחיכוי: אוהדי נתניה- העתיקט מאיתנו את השירים ואמוס חיפאל'ה ואת עמוק בלב... הם שרים במקום ואמוס חיפאל'ה- צהוב צהוב צהוב עולה עולה צהוב צהוב עולה עולה צהובבבב עולה.... במקום השיר עמוק בלב הם שינו את מילים של ההתחלה... אנחנו שרים אוווווו מכבי חיפה אותך אני אוהב עמוק לב... והם שרים אווווווווווווו נה נה נתניה אותך אני אוהב עמוק בלב... וזו העתקה... אההה ועוד שיר שהם מעתיקים זה השיר אלופת אלופת המדינה... אנחנו שרים הנההה היא עולה אלופת האלופת המדינה א-י-מ-פ-ר-י-ה-! והם שרים הנהההה היא עולה הקבוצה הקבוצה של המדינה א-י-מ-פ-ר-י-ה(ידוע כי הם שרים זאת בעקבות התחרות שנערכה בתוכנית שער 5 ששודרה בערוץ הספורט על הקבוצה של המדינה בה "נתניה ועוד 15" ניצחה אוהדי הפו*ל פ"ת- הם העיתקו מאיתנו גם את השיר עמוק בלב אוהדי אשדוד- את השיר ניי ניי עם הצעיפים אוהדי בית"ר- העתיקו כמעט לחלוטין את השיר "הירוקה מהכרמל" ועוד ועוד....
  5. 26.05.01 זהו התאריך בו היה את משחק האליפות נגד מכבי ת"א בו נפצע הנער אמיר רנד... אני מבקש ממכם לא לקלל בהודעה הזו... 3 שנים הנער שוכב מחוסר הכרה בבית חולים תוך כדי שאימו מבקרת אותו כל יום יום יום במשך שלוש שנים שחורות. מאז כל אוהד בכדורגל הישראלי ובמדינה הזו מקווים שיתעורר... אמיר רנד תתעורר!! תחשבו על מני לוי ותמנעו לקלל בהודעה הזו אני מבקש ממכם
  6. אני אוהד מכבי חיפה... כן כן... ואני יושב גם ביציע ג'... אבל זו לא סיבה שתמחקו אותי נכון? אני באתי לאתר הזה כדי לדבר ולא לקלל בטח שלא לריב איתכם אני לא מהחוליגנים שאחרי המשחק בין הקבוצות בא לריב מכות כי זה מכוער מגעיל ומנהג דוחה.... אני אוהב פירוטכניקה ובזה כן אני אוהב להשתמש... אתם בטח שואילם מה אני עושה בפורום שלכם... טוב אז אם להגיד את האמת דיי משעמם לי עכשיו ובא לי גם לדבר עם אוהדים אחרים משעמם לדבר עם אותם אוהדים כל הזמן(לא שחסרים לנו אוהדים)... טוב אז אשמח לקבל תגובות ואופתע לגלות שאתם מקבלים אותי לפורום הזה בברכה, ultras apes
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.