Jump to content

השכן של אביב הבוס

משתמשים רשומים
    1,334
  • Last visited

2 Followers

About השכן של אביב הבוס

• Birthday 11/02/1985

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. לצערי איבדתי את המנוי שלי. זה לא קרה במהלך משחק אבל יש סיכוי בקופות בבלומפילד או באיזור קרית שלום אם מישהו מצא,יודע שמע זה מנוי לשער 11 של חבר על שם ענבר גרוסמן. תודה
  2. שבי הוא ללא ספק סוכן הנסיעות שלי!! שי אל תדאג אנחנו נשמור על מעיין בשנים שלא תהיו פה, אל תספר כלום לקוריאנים בשבי דרך אגב גם ברצבי ונועה טסים היום,מעניין לאיזה ארץ או מאיזה ארץ הוא יגיע/יחזור
  3. מעבר למה שאתם אומרים יש עוד משהו בעיה של נתניה שלא יבואו אוהדים ולא יקבלו כסף אנחנו נדפקנו במגרש שהם מגעיל אבל לשלם על שער 11 כמו על שער 3 זאת הבעיה!! זה לא הוגן ופה אנחנו יוצאים פראריירים שמשלמים על מקום פחות טוב אותו מחיר גבוה כמו המקום הטוב הלוואי שלא חקנו כרטיסים, מישהו יקבל שכל ויעביר אותנו לשער 1
  4. באמת שער ענק אבל הקטע הגדול במשחק שקרוזיירו השוו ל2-2 בדקה 102 12 דקות בתוספת הזמן
  5. אני מחכה לזה הרבה יותר ממש שמחכה לגליצ'ים בתוכנית של אופירה... העם דורש שנות ה90 המוקדמות!!! נמאס כבר את שנות האלפיים, רוצה את מה שחלקינו גדל עליו
  6. השלט חזר לחולון.ירושלים סתם גייז, יהיה חם בחמישי בחולון בטוח ואיזה קונטרה מפת עשו בדיוק?
  7. וואי זיו גרמת לי לא ללכת לישון, למרות שהרבה שם זה שנות האלפיים שזה קצת פרווה.. ביום שתתקשר אליי ותגיד הולכים לארכיון של ערוץ 11 להוציא תקצירים של שנות ה90 המוקדמות אני אסגוד לך
  8. מילה ראשונה שתי אותיות, מילה שניה שלוש , מילה שלישית חמש או מילה ראשונה ארבע אותיות, מילה שניה שש אותיות מה שמו של זה שהוציא דרום אמריקאי מצפרת? יש את השתי הגרסאות לתשובה וזה משגע אותי.. הכיוון שחשבתי עליו זה רונאלידיניו ששיחק בפאריז ועבר לבארסה וקנה אותו זאון לאפורטה או המאמן שהיה פרנק רייקארד אבל אין שום הגיון בזה
  9. אבל למה הם ציירו בדגל פריסה את בשאר אסד?
  10. אין מה לבכות, הרי אתה לא תביא יותר מ2000 צופים וקשה לי להאמין שיותר מ1000 אני לא משווה אותנו לקהל בליגה הארצית, אבל כל קבוצה שמגיעה למשחקים שם יושבת ביציע הזה נגד הפועל ירושלים, לראיה יפו שהביאו איזה 400 שזה לדעתי כמה שנביא
  11. מוכר שני כרטיסים לשער ל13 למשחק נגד פנאתאניקוס ביום חמישי להתקשר עד 11 בלילה המחיר הוא 110 שקל כמו שמכבי מכרו 0522235605 - גיא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.