Jump to content

שחר ישי

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1. חברים, מישהו מוכר כרטיס לשער 11 למשחק היום נגד דינמו קייב? מייל: shahar_ishai@012.net.il תודה לעוזרים.
  2. מוכר כרטיס עדיין לשער 11 להיום נגד דינמו קייב?

3. תגובה משי מזרחי: לרוב איני מגיב פה אבל לאור מה שקראתי פה מאנשים הייתי חייב לא ייאמן אותם שחקנים ששנה שעברה עשו בכנסיים בדרבי ובמשך 3 שנים לא מגיעים איתם לאף מקום רוצים, חלק מהקהל רוצה שישארו. קולאוטי כבר מזמן בבית אבות והוא רק בגיל 27, קלמי סבן כבר עם הליכון, אלירן עטר שאותם אוהדים עם אינטרס לפגוע באבי ורושמים עליו שהוא שודד זקנות ולא שחקן, אותם אוהדים, חלק גדול מהפורום הזה כל מה שמכבי מביאה או תביא מתקבל אצלם בצורה לא טובה בגלל אבי נימני מבחינם לא מעניין אותם הקבוצה באמת אלא העיקר להיות נגד אבי. בושה בחרפה שעדיין נותנים לאדם בשם אלון צברי לרשום דברי נאצה, כמה רוע יכול להיות בבנאדם?! איש שיושב עכשיו בארה''ב ומונע משנאה וקנאה כואב לו ששנה הבאה יהיו לנו 10,000 מנויים , כואב לאותו גייס חמישי, הפח זבל שנקרא אלון צברי שאבי נימני נמצא במערכת, שום דבר לא יעזור לך אתה חלאת המין האנושי , מלשן עלוב שמנסה לפגוע באבי באופן קבוע אתה רוקם מזימות יחד עם חבריך אביב בושינסקי בשד' רוטשילד, מתי יבינו סוף סוף בשחקן ה - 12 כי האיש הזה המסית הלאומי האיש שלא מגיע לאף משחק של מכבי תל אביב רק מחפש לעשות רע ולזרוע הרס בין האוהדים ובמועדון. אתה לא תשתנה לעולם נחש נשאר נחש אף אחד לא מכיר אותך מעולם לא נראתה באיצטדיון הכדורגל אני בז לאנשים מגעילים כמוך. חברים מכבי הייתה חייבת לחזור למפה של הכדורגל הישראלי ועם שטרית, שבחון, שפונגין והסגל הנוכחי לא נגיע לאף מקום. אל תתנו למסיתים לבלבל אותכם, אני גאה שמיץ גולדהאר הבין שרק עם ישראלים טובים וזרים ברמה שעוד יגיעו מכבי תוכל להילחם בכבוד מול הפועל תל אביב ומכבי חיפה.
  4. מה קשור אבי נימני ?! 3 משחקים אחרונים (לפני חיפה) נימני פתח איתו בהרכב כלומר נתן לו הזדמנות ומה מאור עשה ?! כלום ! אפילו פס הוא לא הצליח לחבר , אפילו לא הרגישו אותו במגרש !!! מפסיק לנצל כל דבר ולהפוך את זה נגד אבי זה לא קשור אפילו
  5. אנחנו את שלנו עשינו , הצלחנו לגרום לאנשים לפתוח עניים שהמצב קשה, הדבר המרכזי שאותנו מעניין זה שלבעלים של הקבוצה יהיה איכפת ממנה. המון אנשים חיזקו אותי היום ובמקום לשבת בבית ולראות את הקבוצה מתפרקת בחרתי בצעד של עשיה ! ואני מרגיש הרבה יותר טוב מכיוון שעשינו משהו למען הקבוצה ואני שוב מדגיש ששלחנו את המכתב בשם כל האוהדים שאיכפת להם מהקבוצה וחושבים כמונו, מעולם לא יתיימרנו לייצג את כל הקהל או להחליט לאחרים מה לחשוב, ושימו לב שלא קראנו לחרם מנויים של כל הקהל אלא למי שנמצא איתנו ובדעות שלנו ולא בשם השחקן ה - 12 או כלל אוהדי מכבי ולא הפורום הזה , אני מכבד את דעותכם ולכן אני מצפה שתכבדו את הדעות שלנו. ועכשיו אחרי שהעמדנו את הדברים על דיוקם , אני מאחל למכבי ת''א בהצלחה. תודה רבה על הזמן שהקדשתם לנושא הזה.
  6. אני ממש לא מתחמק אני מוכן לענות לכל אחד. אני לא מגן אל אף אחד , פשוט אתם אלא שלא מדברים לעניין תענו דברים שקשורים לעניין שקשורים לקבוצה , ושוב אתם לא חייבים לקבל ולהסכים וחוץ מזה עם אני אגיד שאני מדבר בשם 100 אוהדים או 1000 אוהדים זה ישנה לכם משהו ? אתם אולי 100 שלא מסכימים אבל יש גם 100 שכן מסכימים , אל תהיו אטומים תבינו שיש עוד אוהדים חוץ ממכם , עם אמונות שונות משלכם ומשל האולטראס וגם לנו מותר אתם אלא שחיים בעולם שלכם חושבים שרק לכם מותר הכול ולנו האוהדים האחרים אסור. אנחנו אלה שבער 2 ,13 ו -8 עדיין המשכנו לבוא למשחקים בזמן שאת היציע ''שלכם'' השארתם יתום... (מה זה אומר עליכם ?) אוהדי הצלחות ? אני בטוח שלא ואני בטוח שגם לכם יש את הסיבות שלכם ואנחנו האוהדים האחרים לא שופטים אותכם .
  7. ידידי היקר, לא מכיר אותך , אני מניח שבעקבות מה שרשמת אתה עדיין ילד, אך זה לא מקנה לך את הזכות לזלזל בפועלם ועמלם של אחרים (אני רחוק מלהיות ליצן) אתה יכול לא להסכים את יכול גם לא לקבל , אך את לא יכול לזלזל . אנא שתמרו לפחות על הכבוד המינימלי למי שאיכפת ולמי שמוכן לעשות משהו.
  8. לכל מי ששואל מי אני ומה אני באיזה זכות , אני יענה לכם. אני אוהד שיש לו מנוי כבר המון שנים ונכון שאולי זה לא מקנה לי מניה בקבוצה אבל זה כן מקנה לי אפשרות להביע את דעתי ולמחות כאשר צריך. ותתפלאו כמה אוהדי מכבי עוד קיימים בארץ שלנו שלא קשורים לפורום הזה ואין להם דרך להביע את דעתם שאותם אנחנו מייצגים . אנחנו המשכנו לבוא השנה לבלומיפלד גם שלא הלך וגם בסוף. לא הכרחנו אף אחד להחתום או לא לעשות מנוי בסופו של דבר כל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון ובמה שהוא מאמין. רק אל תשכחו שמדובר בקבוצה ולא בנו . אל תהיו אגוצנטרים.
  9. צבר , בפעם הבאה אני אפנה לשירותך כדי שתוכל לתקן את העברית הלא תקינה שלי. והבושה היחידה שאני רואה היא זה שאנשים כמוך קוראים לעצמם אוהדי מכבי תל אביב. אני אישית הפנתי את המכתב לאתר ONE כדי שכל האוהדים ידעו והיו שותפים. ודבר אחרון, אני מספיק בוגר ואחראי לקחת אחריות על המעשים שלי אני להבדיל ממך ומאנשים אחרים פה לא מתעסק בעסקנות כדי לפגוע באנשים אחרים , אני אוהב את הקבוצה. כמו שכבר ציינתי אין קשר בין החברות שלי עם אנשים ששוב הם נמצאים בשני הצדדים לבין המכתב החלטתי להרים את הכפפה וליזום משהו נקי משהו קצת אחר , אני מבין שלך זה קצת זר ואפילו קשה ...
  10. שלחתי את המכתב תחילה להנהלת הקבוצה ולאחר מכן הפנתי לתקשורת כדי לשתף את כלל ציבור אוהדי הקבוצה.
  11. שלום חברים, שמי שחר ישי ולא כולם מכירים אותי. אני לא חבר באף ארגון , לא בשחקן ה - 12 ולא באולטראס. למרות שכבר קראתי מה רשמו מספר אנשים אני לא מונע מאינטרסים ולא מתבייש להגיד מי החברים שלי שאגב הם בשתי הצדדים. ההחלטה לכתוב את המכתב לאחר שקיבלתי ממספר אוהדים פניות בנוגע למצב , אנשים שלא קשורים לאולטראס ולא קשורים לשחקן וגם לא קשורים לאבי נימני אלא , קשורים למכבי ת''א לקבוצה , לסמל ולצבע שאנחנו כל כך אוהבים. סיפור קטן שאני רוצה לספר לכם על איך המכתב נולד : מנשה יעקבי שחתום על המכתב גם פנסיונר בן 65 שכבר למעלה מ - 20 שנה יש לו מנוי למכבי ת''א ובא לכל משחק של הקבוצה וקונה מנוי במיטב כספו, אני מכיר את היהודי היקר הזה מהיציע שבו אנו יושבים כבר כמה שנים , והוא פנה אלי בפניה נרגשת שדי חייבים להתעורר וחייבים לעשות משהו בנוגע למצבה של הקבוצה ופשוט נראה שלאף אחד כבר לא איכפת... האירגונים עסוקים בלריב אחד עם השני ולהכפיש אחד את השני ובכלל לא שמים לב למצבה של הקבוצה ולמה שבאמת קורה. ההנהלה לא מנהלת ועסוקה בעצמה ,את מר. שניידר לא שומעים ולא רואים והשחקנים...חחח זה כבר סיפור עוד יותר עצוב. חברים,המכתב הזה בא לומר את כאבנו האמיתי בא להדגיש את אהבתנו נטו לקבוצה . מהתנהלות הקבוצה עולות שאלות מהותיות , בראש ובראשונה על מר. שניידר , תבינו אנחנו מאוד מעריכים אותו ומודים לו על תרומתו האדירה למועדון ועל כך שהוא הוציא אותנו מידיו של לוני , אך אין זה נותן לו את הזכות לעשות מה שהוא רוצה במועדון , למה הוא לא מדבר ? למה הוא לא מצהיר על כוונותיו ? למה הוא לא מפרסם תקציב ? הייתכן שמועדון בסדר גודל שכזה לא ידע להתכונן לעונה הבאה ? (מחנה אימונים , שחקנים וכו') , למה אנחנו צריכים להיות מוזנים משמועות ? אני כאוהד גדלתי על ערכים מסויימים שבעבר גם כתבתי אותם בפורום הזה , השחקנים שיש לי היום בקבוצה לא מתאמים לאותם ערכים הם ביזו אותנו והשפילו אותו ואפילו לא באו להגיד תודה בסוף משחק פשוט ירדו לחדר ההלבשה , אין להם קשר עם האוהדים , למה ההנהלת הקבוצה לא מסוגלת לעשות משהו בנידון ? העיקר בעוד שבועיים שיצאו המנויים למכירה ירצו שנקנה מנוי ב - 900 ש''ח ושוב פעם נקבל קבוצה לא מחוייבת ולא מצליחה . לגבי אבי נמני וההשערות ,אין לי קשר לאבי נימני ואני לא מכיר אותו באופן אישי אבל אני רק יכול להגיד שהוא עוד היחיד שאיכפת לו מהסמל ומהצבע ואבוי לנו כאוהדים שעד שיש מישהו שאיכפת לו והוא מונע נטו מאהבה נבוא נגדו. הוכחנו כקהל בעבר שברגע שמקיעים בקבוצה אנחנו יודעים להחזיר (קניית מנויים , תמיכה) והמכתב בא לציין שעדיף להשקיע בקבוצה והכסף הנוסף שיושקע יבוא חזרה במנויים בספונסרים ויגדיל את ערך הנכס שנקרא מכבי ת''א ויוכל לקחת אותנו קדימה ולא אחורה . האם לא הגיע הזמן שנתנהג כקבוצה גדולה ? האם לא הגיע הזמן שמי שמנהל את הקבוצהבפועל יהיו אנשים שמבינים בכדורגל ?! שבאו מעולם הכדורגל ?! אני בטוח שרובכם יודעים איך נבנה תקציב של קבוצה , קבוצה בסדר גודל של מכבי תל אביב יכולה להגיע לתקציב של 20-25 מיליון ש''ח בלי התערבות של בעלים כסף מטלויזיה , מהטוטו , מהתאחדות , מספונסרים , מנויים מדובר באחת מהקבוצות הגדולות ולכן אני שואל איפה הכסף הזה ?! אני רוצה להבטיח לכם שאני לא מדבר בשם 5 אוהדים שחתומים אלא בשם הרבה יותר מסביב שמבינים שהמצב לא טוב,והמטרה היא להעיר את שאר אוהדי הקבוצה אני מתפלא על האוהדים הרבים שגולשים פה בפורום ולא מבינים את מה שקורה וממשיכים להיות עסוקים בריבים בין הארגונים ולטעון מי שלח את קבוצה האוהדים הזאת?! אני מציע לכולם לנפץ את הבועה שהם חיים בא ולהתחיל להכיר בקיומם של אוהדי נוספים של מכבי תל אביב שאוהבים את הקבוצה אהבת חינם ורוצים בטובתה בלבד . לפני שאתם מגיבים אני מבקש מכולם לקחת נשימה ולחשוב על הדברים לעומק ולהבין אותם . הגיע הזמן שנתנהג כאוהדים אמייתים נשים את המשקעים בצד ונרצה בטובת הקבוצה !
  12. מי יצר את הקישור של שנה שעברה ? מי ? רק אבי נימני ! אז מה האינטרס שלו להרוס אותו ? רן בן שמעון הוא זה שלא רצה את חדד וקאמנן בהתחלה ואז הם כבר עשו טובה שהם משחקים . ושוב אני חוזר אני לא יודע בת כמה את אבל יש אנחנו גדלנו על ערכים מסוימים שאבי נימני הביא למכבי והוא יצר אותם ועליהם אני מדבר השחקנים האלה מבחינתי לא שייכים ולא מייצגים את מכבי ת''א !
  13. קאמנן ? חדד ? מי הם בכלל ? להזכיר איך צעקנו ואיך התעצבנו עליהם כאשר הם שיחקו או יותר נכון עשו טובה ששיחקו ?! מי אשם שהם לא נלחמים ? מי אשם שהם עושים טובה ? ועם יאניק קאמנן היה בא ואומר לי שהוא לא רוצה לשחק במועדון לא משנה כמה טוב הוא אני גם הייתי משחרר אותו ! אני מדבר על מחוייבות על נחישות על הקרבה ורצון , אלה דברים שיש אותם למכביסטים אמייתים ולא לשחקנים האלה לפחות עם אין יכולת אז שילחמו ולא ילכו לבקש כל דקה העלאה במשכורת ואותם אוהדים שדורשים את התפטרותו של נימני , יבוא פאביו קאפלו ומה יעשה ? קסמים ? פתאום הוא יצליח ? פתאום תהיה מחוייבות ? פתאום יהיה נחישות ? הקרבה ? מה יהיה? מה השחקנים האלה עושים דווקא לאבי נימני ? אם הם עושים דווקא עכשיו אז הם יעשו דווקא לכול מאמן , לשחקנים האלה אין מקום בדבר הנעלה הזה שקוראים לו מכבי ת''א !
  14. דבר גדול נפל אתמול במשחק של מכבי ת''א הנוברישים משער 2 שרקו בוז לאבי נימני והעיתונות ואתרי האינטרנט חוגגים הקהל של מכבי ת''א מפולג ובלה בלה בלה... חברים חשוב שנבין שלא יעזור לנו גם אם פאביו קאפלו יבוא לאמן את מכבי זה לא יעזור הדבר היחיד שיעזור פה זה שופל שיבוא ויקח איתו את כל השחקנים . אנשים מדברים על חילופים לא טובים על ניהול משחק לא נכון ואני אומר הכול בולשיט ולא משנה איזה חילופים נעשה ואיך ננהל את המשחק זה לא יעזור ואני לא מדבר על היכולת שברור לכולם שאין לשחקנים אני מדבר פה על זהות אני מדבר פה על רצון אני מדבר פה על ערכים . את השחקנים האלה מעניין דבר אחד, כסף נתנו פס טוב הם רוצים העלאה במשכורת וזה מה שמעניין אותם , הקהל עסוק בלקרוא לשחקנים ולשיר להם שירי הלל והם עושים טובה שבאים לקהל מוחים לנו כפיים מהקצה של רחבת ה - 16 כמה שניות וישר הולכים במקום שיבואו עד לקהל יגידו תודה על התמיכה ועל העידוד יראו לנו שיש להם רצון להילחם רצון להדהות עם האוהדים ועם הדבר הזה שנקרא מכבי ת''א. תפסיקו לקרוא להם ואל תתנו להם יחס לא מגיע להם ,תעדדו את הסמל את הצבע תנו להם להוכיח לנו שהם ראויים לעידוד שלנו ! חבר טוב שלי אמר לי שדרבי לא משנה כמה אתה טוב לא מנצחים עם יכולת, דרבי מנצחים עם מלחמה,דרבי עם מצחים עם רצון דרבי מנצחים עם נחישות דרבי מנצחים עם זהות אני מצטער לומר שאני לא אוהד של השחקנים שמשחקים על המגרש אני אוהד של מכבי ת''א אני אוהד של הסמל אני אוהד של הצבע אני אוהד של ההקרבה, הנחישות והווינריות שמאפיינת את מכבי ת''א. ולכם כל אותם נוברישים שיושבים בשער 2 ו -13 יש לי סיפור קטן : לקחתי לפני 3 שבועות את האחיין שלי לקרית שלום שהיה שם יום פתוח לילדי הבר מצווה ולמשפחות שבאו היו שם כל השחקנים (בוזגלו , שבחון, מלול,מגרשוילי) ''הכוכבים'' שלנו והיו איתם האוהדים עד שבסוף יצא אבי נימני ובבום אחד כולם אבל כולם רצו אליו ועזבו את ''הכוכבים'' שלנו ומהר מאוד הם נשארו חסרי תעסוקה וכולם הסתכלו על אבי נימני ועל אהבה שהוא מקבל מהקהל אמרתי לעוזי שעיה שבמקרה היה לידי לא יעזור הוא הכוח של מכבי והוא אמר לי אני יודע אתה צודק. כן חברים תרצו או לא אבי נימני שווה מכבי ת''א אבי נימני הוא הסמל אבי נימני הוא הזהות אבי נימני הוא הערכים ואבי נימני הוא הווינריות שבחיים לא יהיה לאף שחקן בקבוצה היום. ואני מציע לכל אלה עם הזיכרון הקצר ולכול אלה ששרקו בוז להירגע כי שמכבי ת''א תחזור בזכות אבי נימני אני בטוח שאתם תרצו להיות חלק מזה והיא תחזור !
  15. צודק ב- 100% כל מילה בסלע ! אני אוהד מכבי המון שנים והמון נאמר על זה שמכבי איבדה את המכביזם ואת ההזדהות ואני רוצה להגיד משהו לכל האוהדים אנחנו כל שבוע באים מעודדים קוראים לשחקנים מעריצים אותם וכל אחד שקוראים לו עושה טובה שבא עד לקצה של רחבת ה - 16 מוחא כפיים שנייה וחוזר חזרה היחיד שאתמול הגיע עד לקבהל עמד הודה ומחא כפיים זה מגרשוילי והמצחיק הוא שהוא בדיוק חודש בקבוצה . תבינו לשחקנים כמו יחיאל,שפונגין,שטרית,מישאלוב,ייני,טומאסיץ,ג'ונסון אין מקום בקבוצה הם לא מזדהים עם האוהדים הם לא מזדהים עם הקבוצה לא מעניין אותם שום דבר חוץ מעצמם ומהמשכורת שהם יקבלו הגיע הזמן שאנחנו הקהל זה שתומך וזה שבא נזכיר לשחקנים ולהנהלה ששום דבר לא מובן מאליו ואנחנו לא נהיה שם אם הם ימשיכו לזרוק זין !
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.