Jump to content

אין עוד מלבדי

משתמשים רשומים
    589
  • Last visited

About אין עוד מלבדי

• Birthday 10/07/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,009 profile views
  1. הלוואי היינו קבוצה לא טובה, לפחות זה תואר כלשהו שאפשר לרוץ איתו ולהבין איפה הבעיה. אנחנו קבוצה פרווה משעממת, זה הרבה יותר גרוע. כמעט כל משחק בית הקבוצה הזאת פשוט מנסה להתיש את הקהל שלה. אני חוזר הביתה בהרגשה שכאילו ממש הכריחו אותי לסבול שעתיים בכוח. אתמול לידי לפחות שלושה אנשים שרים תוך כדי פיהוק, ואני לא מאשים אותם. כל משחק אותם כדורי רוחב איטיים(מה הקטע לחזור שוב ושוב על אותו סגנון מסריח שלא עובד מול אף קבוצה?), כל משחק דקה 85 משחקים לאט ומוסרים אחורה ברגוע כאילו אנחנו מובילים, וכל הזמן אותם כדורי גובה לשום מקום. לא מחזיק מחלאיילה בכלל, אבל וואלה קשה לי להאשים אותו שאתמול כדור אחד טוב הוא לא קיבל לרגל, כל המשחק הבנאדם רק קופץ לכדורי גובה שגם אם הוא בטעות מגיע אליהם, אין למי לשלוח אותם. כשבאים נגדנו בונקר אז מתלוננים, אבל גם כשבאים נגדנו פתוח אנחנו פשוט נראים כמו ליגה לאומית בהגנה. חבל שאי אפשר לשלם לשחקנים על פי צבירת הנקודות, אולי ככה נפסיק לראות כאלה שמטיילים על המגרש כי הם "מפוחדים". טפייי
  2. אתמול בן חיים עשה הכל כדי להראות שאין לו חשק ואין לו רצון להתאמץ יותר מידי. בלי קשר לכן בוז לא בוז, לא מבין איך שחקן שמקבל ארגזים כל חודש מרשה לעצמו להופיע ככה.
  3. קבוצה שהולכת אחורה ומבזבזת זמן סופה לקבל מהפך לפרצוף. אין מה להשוות בין מה שעשו חיפה בסוף שזה סופר לגיטימי לבין מה שדניאל במיוחד ושאר הקבוצה עשו לאורך המשחק. כנראה שכחנו שאנחנו נותנים להם בראש כבר עשור לא מבין מה הקטע לבוא ככה.
  4. בושה שאין טקס לשכטר ובמיוחד לטיבי. על הזין הנושא עם מיכה, מה טיבי ושכטר אשמים. שכטר דיבר רק דברים טוובים לפני ואחרי שעזב באופן יוצא דופן וטיבי נתן כל כך הרבה למועדון, וואלה מגיע להם כבוד. הפכנו ממועדון גדול שיודע לתת כבוד לשחקנים שעוזבים לעוד מועדון שלא מכבד כמו האלה מהצפון. עוד חלק בדרך למטה. בנושא מיכה אני יכול להבין את המועדון וגם את מיכה שהמעדון זרק אותו תכלס. ואני לעולם לא אשרוק בוז למכביסט אבל אם לומר תאמת אחרי ששיחק נגדנו בטרנר ו"נפצע", מחאנו לו כפיים ועודדנו אותו והבנאדם פשוט יצא מהמגרש בלי להתייחס אלינו כמו ילד זין. פגוע מהמועדון או לא, קצת כבוד לקהל שמוחא לך כפיים.
  5. לא הבנתי מה אתם רוצים מהשופט, ברור שהוא לא היה טוב אבל איך זה שונה מהסטנדרט שיש לנו בארץ? לא היה פה משהו חריג והוא אפילו הפתיע אותי כשהוסיף אשכרה 10 דק' ואחרי זה עוד 3 דק' שזה משהו שבדרכ שופטים בכיף מזיינים אותנו גם בזה.
  6. גם להניע כדור הוא לא יודע. הוא מתבלבל עם עצמו. חלוץ צריך לחפש את השער, אתמול היה נראה שהוא מחפש את עצמו בעיקר.
  7. סבוריט חזר לשחק דווקא בזמן שדוידזדה היה בתקופה ממש טובה. אולי היה טעות להחזיר אותו לספסל.
  8. חלאיילה לא היה גרוע? ראינו את אותו המשחק? זו הייתה ההופעה הכי גרועה של חלוץ במכבי שאני זוכר בעשור האחרון. הבנאדם זז כמו גמל, מתבלבל עם עצמו, מאבד כל כדור, אני בספק אם הוא ידע באיזה כיוון השער. שחקן מקבל הזדמנות בהרכב הפותח ונראה כמו כלום ושום דבר. ולא ראיתי שכתבת על דן ביטון, אולי כי זה שווה נושא בפני עצמו. כמה דקות אחרי שהבנאדם נכנס, פרץ לוקח כדור ומנסה להוציא התקפה מהירה, אדון ביטון מסתובב ועושה ריצה איטית ביותר כאילו אנחנו מובילים. השחקן הזה מסמל בדיוק את כל הבעיות במכבי - חוסר מוטיבציה, לוקח מובן מאליו את החולצה וחוסר אכפתיות שעוד לא ראיתי. הבנאדם רדום מאז שהגיע לפה. וואלה שחקנים פה מקבלים הזדמנויות ונראים כמי שלא מתאמצים להראות שמגיע להם לשחק. כנל גררו שנראה שעלה לו השתן לראש אחרי שנתן חצי עונה טובה ועכשיו חזר להיות פח.
  9. הכי הזוי זה מה שקרה לג'רלדש. מאז שהגיע לקדנציה שניה הפך להיות מהמגן הטוב בארץ בפער לחלש מאוד.
  10. פראיירים לאן. רק 14 שקל עמלה יכלו לקחת בכיף 20 אנחנו גם ככה נשלם.
  11. אם ימשיך להיות מוצב באגף גם הוא ייגמר בסוף
  12. מאמן לא יצירתי ומקובע ששנה שעברה קיבל קבוצה שבורה שאין לה מה להפסיד ואיכשהו הכל התחבר. לפעמים נראה שהוא רואה את מה שאנחנו רואים תוך כדי משחק אבל מעדיף להשאר בקיבעון והחילופים הקבועים מהבית.
  13. שחקן של ליגה לאומית, לא יותר מזה. חלש פיזית, אחד על אחד גרוע וקבלת החלטות של טמבל. גם איילון לא מתאים למכבי בשום צורה, בכל פעם שמקבל הזדמנות הוא מחרבן אותה. כנל בן חיים, לא שייך לרמה. כאילו הגיע אותו הבן חיים שהיה, רק בלי הקטע של הלעבור שחקן על הקו או ההטעייה לאמצע והבעיטה לשער. יותר כמו ההטעייה לאמצע והמסירה אחורה, לא ברמה קיצר. ייני שחקן הגנה טוב, לא מצפה ממנו ליותר. וריקן שחקן חלש שבא לעבוד, מעדיף אותו לפני שלושת החלשים שציינתי.
  14. לא מאמין בניתי על החוץ והם לדעתי פשוט חירבנו אותה עם הפסים האלה מאחורה. למה לא הכל חלק?! איזו התלבטות סעמק
  15. אם לא מביאים חלוץ ברמה מטורפת ולא אומרים שלום גם לבלקמן, אני לא מבין את המהלך הזה. אישיות אדירה וווינר אמיתי שדחף את עצמו כל הזמן לקצה היכולת. הייתי שמח לראות אותו חוזר לקבל איזה תפקיד בעתיד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.