Jump to content

אין עוד מלבדי

משתמשים רשומים
  • Content Count

589
  • Last visited

• Days Won

2

About אין עוד מלבדי

• Birthday 10/07/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,832 profile views
  1. לא אוהב את בלקמן, לא מחזיק ממנו בכלל למרות הפתיחה הטובה. ועדיין יונתן צריך לקבל בעיטה ולשבת ביציע. עושה תנועת ביטול ורב עם שחקנים? מי אתה בכלל?
  2. לאדע מה אתכם אני דווקא נהנתי מחצית ראשונה מהמשחק של מכבי. נפלנו בדיוק איפה שיש לנו חיסרון שזה בלם וחלוץ גולר, אבל המשחק שטף ולא היה חסר הרבה שיורדים למחצית ביתרון גדול. מחצית שניה קאנדיל הכניס חיים למשחק ושכטר כמו שכטר עשה את שלו. חוסר מזל בשילוב עייפות גרמו לנו להפסיד אבל בסדר קורה. לא צריך לגמור פה שחקנים.
  3. הבנתי באסיפה עם השחקנים הציג להם את המטרה העיקרית והיא החתמת גולסה.
  4. מדהים איך בגלל שמכבי לא מנדבת כלום לתקשורת אז הכתבי פח האלה לוקחים פיסות אינפורמציה שראו באתרים ביוון ופשוט ממציאים עלילה. עלק ''בהוראת מיץ' גולדהאר, לעשות הכל, כדי להביא את דוניס''... מה אתה יודע כתב ליצן על ההוראות שנותן גולדהאר? אין לך מושג אז אתה ממציא אה?
  5. חבר, תסלח לי כן? אבל אתה מדבר כמו אוהד של קבוצה יריבה. עם כל הכבוד, מיץ הביא לפה הרבה יותר מכסף. הוא הביא לפה ערכים, מקצוענות, משמעת ורצון להשגיות. אלה דברים שמביאים אליפויות, לא שחקן כזה או אחר. כסף גם שחר מביא ותראה איך המועדון שלו נראה כבר עשור. אותו הדבר אלונה שלא בחרו בה תושבי באר שבע לכנסת מאז היא פתאום אבדה עניין ונפגעת מכל פיפס. גם אני חושב שההחלטה של מיץ' ובמיוחד הדרך שבה היא התקבלה, הייתה לא טובה. אבל להגיד ששחקן כזה או אחר חשוב לא פחות ממיץ'? אחי, זה להיות מנותק.
  6. מכבי לאן? שמעו נסחפתם. מי ישמע מיץ' עזב ומכר אותנו בכוונה לרוני מאנה. אז הייתה פה התנהלות שהרבה לא אהבו, כולל אני, מול שני שחקנים, אבל בסופו של דבר זו גישה של בעלים שהערכיים החברתיים שהוא משריש פה יותר חשובים לו מלתת גב לשחקן כזה או אחר. אפשר לא לאהוב, אפשר לבקר, אבל אפשר גם להבין מה עומד מאחורי זה. עזב מאמן וכידוע מכבי משתדלת לבחור נורא בקפידה את הצוות המקצועי שלה. יש קורונה ויש פיירפליי. אז בואו ניקח בפורפורציות כי סך הכל כן רואים שבמכבי עובדים.
  7. רוביק לא קשור פה, הקבלן שעשה את העבודה עשה אותה חרא. הבנתי שהעיריה בתביעה מולם.
  8. בעיניי המסר היחיד שזה מעביר זה שאם אתה לא אשם בכלום ואפילו להפך אבל התקשורת עשתה מזה חגיגה, ארגוני הנשים קפצו וחברות הכנסת קמו לתחיה ובכך השם של המועדון התלכלך, אנחנו נזרוק אותך בבושת פנים, כי זה יגרום להרבה אנשים לטפוח לנו על השכם. ובנימה יותר רצינית, לדעתי החלטה גרועה מאוד, כן יכול להבין אותה למרות הכל אך הייתי מצפה ממיץ' לנהוג אחרת. ואגב, מקצועית, אני אישית בכלל לא מחזיק ממיכה, אבל זה לא רלוונטי. בכל מקרה, מותר לא להגיד אמן לכל דבר שקורה במועדון, זה לא אומר שמישהו פה נגד מיץ', סך הכל אכזבה לגיטימית.
  9. שמע אני בהלם שהזכרת את בן ביטון עם ג'ראלדש באותו משפט. אם נקביל את זה לחלוצים, זה כאילו היה לך את וידאר והכי טוב אחריו בשוק היה פנוי שוינפלד. באמת?
  10. ועם זאת, יש שחקנים שתמיד ירגישו שמכבי זה הבית ואופציה הראשונה. אפילו שחקנים שלא גדלו כאן, כמו עטר, בן חיים, זהבי וכו'... העדפה הראשונה שלהם מאז ששיחקו כאן תמיד תהיה מכבי כי הם מרגישים חלק. אז בוודאי שאם המועדון לא ירצה אותם מספיק הם לא ישבו בבית, אבל כן יש איזושהי הרגשת שייכות למועדון. לגבי סבוטאז'? חד משמעית מסכים, להעיף על טיל. דבר שני, רוח המועדון היא לא להפקיר שחקנים ועל זה חלק גדול בקהל מוחה. אם שחקן עשה מעשה והוא אשם אז כמובן שמכבי מעל הכל, אבל אם בסופו של דבר הוא לא יצא אשם, גם אם ההד התקשורתי פגע בתדמית המועדון, המועדון חייב לעמוד לצידו ולא לזרוק אותו כדי לרצות את התקשורת העויינת.
  11. הבנתי הוא חתם בתנאי שדמארי והקרוז של הפועל נשארים בהפועל.
  12. בעידן הקורונה אני לא פוסל שום דבר. אבל גם אם לא, אני לא חושב שהם עשו משהו לא בסדר אלא שיקרו אותם ועשו פסטיבל על גבם ולכן המועדון חייב לעמוד לצידם ולא לזרוק אותם. אם היו נמצאים אשמים אני הראשון שהייתי אומר לשחרר, אבל זה לא המצב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.