Jump to content

פאר ומקסים צהובים בדם

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

About פאר ומקסים צהובים בדם

• Birthday 22/05/1989

Recent Profile Visitors

1,016 profile views
  1. הבנתי שאם עושים בדיקת שתן שמגלה אם עישנת גראס/חשיש,אמורים להתנקות תוך 3 שבועות בערך. מישהו יודע כמה זמן לוקח לזה להתנקות מהדם,או כמה זמן בערך צריך להיות נקי כדי לתת דגימת דם ושתצא בסדר? תודה,רק ממי שיודע בוודאות בבקשה
  2. אם מישהו מכיר מסלול שמתאים לבקשה,אני אשמח. תודה וחג שמח
  3. לא בהשוואה למכשירים אחרים אלא בפני עצמו,איך המכשיר בגדול? התפעול,הממשק,המקשים,המהירות,המצלמה,הכל. רק ממי שיודע בבקשה,תודה
  4. שבוע טוב. הורדתי משחק אתמול והוא ירד כ-8 קבצי RAR. הורדתי את התוכנה WINZIP כי הבנתי שדרכה אני מכווץ ומתקין את המשחק. מישהבו יכול להסביר פה בבירור כי לא מצאתי ברשת איך משתמשים בתוכנה ואיך בדיוק אני מכווץ את הקבצים להתקנה אחת או לקובץ אחד.? תודה ואחלה שבוע
  5. קודם כל תודה רבה לכם. עוד שאלה בהקשר קצת אחר,אם יש מישהו שידוע לו קצת על מדיניות הסמים הקלים בצרפת אני אשמח לשמוע.לדוגמא כשאני חוזר מאמסטרדם אם יש בדיקות בחזרה,או מה המדיניות שם על החזקת סמים קלים וכד'(הכוונה בצרפת),בסך הכל התיכנון הוא שבוע אנגליה-שבוע צרפת-שבוע אמסטרדם-וחזרה 3 ימים לצרפת.. תודה
  6. יש רכבות או תחבורה ציבורית אחרת?וכמה זמן זה בכלל בנסיעה? או שיש טיסות...?בקיצור שמישהו יאיר את עיניי,תודה.
  7. חבר'ה מישהו מכיר אולי איזה מלון בסביבות ה-400 ש"ח ללילה או חדרים כאלה שמשכירים לפי שעה אבל לא משהו מפחיד תחנה מרכזית. וחשוב שיהיה 2 חדרים זה ל-2 זוגות. בקיצור מקום ל-2 זוגות לשבת לשתות להיום בלילה איזור ת"א חולון בת ים ראשון ועד 450 שקל גג. תודה רבה
  8. זהבה בן ואבי דן-מאז שאנו יחד שרית חדד-להיות אמא
  9. שמעתי את הפזמון והבחורה בפזמון אומרת משהו כמו "fuck you veryy muuuuuuuchhh "...נשמע סגנון של בלק אייד פיס או אולי פינק..אם מישהו יודע שירשום תודה
  10. שמעתי שחודש הבא יש שבוע הסמים בצה"ל משהו כזה ושבהרבה בסיסים יהיה הרצאות(אהמ..) וכאלה אמת או חרטא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.