Jump to content

ronimni

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by ronimni

1. לדוגמא קבוצה א מנצחת 4-0 קבוצה ב צריכה לנצח בהפרש של 4+ במקרה של 5-1 לדוגמא הגומלין הולכים להארכה
  2. איפה ההלם, הדרמה, רעידת אדמה, יום כיפורים , אצלנו, כתבות של אהלן אהלן הורידו למכבי נקודה.
  3. אשכרה התחילו תעמולה באמצע השידור עם קטעים מטעויות שיפוט נגד מכבי.
  4. נכון, פשוט עמדו בקו אחד בנבדל וחסמו לשוער זוויות ראייה, לא מבין איך לא בדקו אפילו.
  5. 5-4 היה ראוי לתוספת זמן, השופט מוסיף דקה ועוד שורק לפני הזמן, 58 שניות תוספת זמן. סך הכל צמצמו ל3-1, יאלה מכבי.
  6. ליאני עוד מוסיף שהגיע גם אדום לזהבי. אני חושב שאם כל השיפוט פה שכונה , אז הגיע הזמן לשחק בלי שופטים כמו בשכונה.
  7. ספורט 5 בתקציר גנזו את הפנדל והאדום ואמרו אחרי התקציר שהיה אירוע בסיום וזרקו איזה משפט על זה והמשיכו הלאה. יאלה מכבי
  8. 3 זרים , כולם שחקנים מקומיים. אדוארדו גררו אחד הזרים של זוריה
  9. "לאחר שהדיינים שמעו את הצדדים הוחלט כי הפסיקה בנושא תתקבל בימים הקרובים. " עברו כבר כמה ימים קרובים, נמשיך לחכות.
  10. רק זהבי מבקיע שער שני יותר מוקדם מהשער הראשון. זהבי 45+4, '47, 52' (פ)
  11. היה רשום גם שנה שעברה הסעיף הזה?
  12. כרגע המושעים הם רק על פי דוח שיפוט ולא טלוויזיה ויהיו עוד שחקנים שיתווספו רק בדיון. אם נותנים עונש השעיה לפני דיון, תנו השעייה לכל מי שהיה מעורב עד בירור.
  13. נעל עודה, מכל האירוע החליט להמליץ לשופט אדום לשאפי בכל הבלאגן שהיה, בנאדם הזייה. וחזיזה מקבל כאפה למרות "שלא היה מעורב"??? מקווה שיעזרו במצלמות הפעם, או שזה אסור על פי תקנון יענקל'ה?
  14. אל תדאג ידחו עד אחרי המשחק נגד חיפה במינימום, בטענה שצריך לעבור על החומרים וזה לוקח זמן ויקבלו משחק רדיוס בגביע הטוטו לעונה הבאה
  15. רק לדאוג שלא יפול לקטנות האלה כמו אתמול , הייתי בטוח שהוא הולך להוריד נוגרה לקמללה אתמול. הבלם הכי טוב בליגה.
  16. שימו לב איך אחרי הגול ה2 התחיל פתאום לשרוק לעבירות..
  17. זאת אומרת אם וכאשר , נגד חיפה בטדי.
  18. זלזול כזה לא ראיתי אף פעם , בקלות היה צריך להיות 3-0 דקה 10, מגיעים מול שוער מנסים לעבור אותו במקום להבקיע. מזכיר לי משחק פיפא
  19. לתת לו כמה שהוא רוצה לסגור ל5 שנים
  20. 8 תחתון סולד אאוט 11 סולד אאוט כל שאר האיצטדיון יש מקומות בכל השערים
  21. התקשרו אלי היום, שער ,8 תחתון נשאר בודדים, אין יותר מקומות צמודים. לקחתי את האחד לפני האחרון שנשאר צמוד לפחות ככה הוא אמר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.