Jump to content

מרגוליס

משתמשים רשומים
    361
  • Last visited

Everything posted by מרגוליס

1. סכנין היא על תקן הר הבית של הערבים שחובבים כדורגל בישראל. זה כל מה שיש להם והאנשים שלהם בכנסת לא יתנו שיקרה משהו הכי קטן לאיצטדיון או לאוהדים שלו. לא יעזור, כמו בהרבה מקרים בארץ מוחלים להם כי מותר להם הכל בגדול
  2. אולי פרץ יהיה אחלה סוער בעתיד. כרגע לא הבעיה העיקרית שלי איתו זה שהוא אנמי מאוד ברחבה. נכון בודדים השערים שהם על הראש שלו. אבל לא בודדים השערים שהוא יכל למנוע אם היה מתקשר עם ההגנה. טננבאום מאוד נוכח באיזור הזה. הוא בקשר עם ההגנה צועק מבקש מזיז. מפרץ אני לא רואה את זה. זה ההבדל. אני בטוח שאם טננבאום פותח אנחנו סופגים פחות.
  3. אין מאמן ואין מנהל מקצועי איך אתם בכלל מעיזים לדבר על רכש כרגע? לא יחליפו הגנה באמצע עונה לקנות שחקן לא יקרה זהבי לא לפני שנה הבאה לכל היותר יגיע איזה שחקן גנרי
  4. בושה. זה הולך ונהיה קיצוני ממשחק למשחק. אנשים אשכרה יבואו רק לחיפה חוץ. ככל שמשחק גם מתקרב ככה הם מוכנים להפסיד כסף על הכרטיסים ולמכור בפחות. קהל אפס
  5. 60 אחוז מהרוכשים מנסים בכלל למכור את הכרטיס לפי הפייסבוק. לא יודע כמה אפשר באמת לחזות כמה יהיה
  6. תביאו גם את פפ אנחנו לא טובים יותר ממקום 6. הכל מסריח מהראש
  7. הטבלה לא משקרת. לא משנה מי על הקווים יש יותר מדי דברים מסריחים אצלנו שאי אפשר לעצום עיניים מולם. הזלזול שלך בקבוצה שלא עברת את החצי כמעט מולה וקיבלת ממנה 2 כנראה גדול מאשר הסקפטיות שלי בקבוצה. חוץ מסבוריט אין לנו כלום בהגנה כולל שוער. הקישור לא בתוקף. התקפה? לא קיימת באמת
  8. מה? אין לך עמדה אחת שאתה טוב אפילו מהפועל בש. אנחנו קבוצה שלא שווה יותר ממקום 4 (4זה עם מאמן)
  9. חחחחחחח זה מטורף שאנחנו כל מחצית שנייה שווים לפחות 3 ספיגות. כאילו אין כח בכלל אחרי דקה 47 סמרטוטים
  10. באמת שאני מקנא בתמימות של מי שבטוח שבהנהלה מחפשים באמת מאמן. כבר שלוש שנים שמחרבנים על ההיגיון שם
  11. הבן זונה הזה די די מכבי למה יש לנו את ההנהלה הכי קוקסינלית בעולם. איך הבן שרמוטה הזה מקבל דרבי
  12. אייל גולן קורא לכם שרמוטות באדווום
  13. זה באמת חוצפה. ברומא התנהג כרומאי.
  14. מזה הטירוף הזה שבידקת קורונה שלילית מהקוםת חולים לא מאפשרת כניסה לאיצטדיון? למה חייב לקנות בדיקה
  15. בוא...השופט היה מזעזע אתמול לשתי הקבוצות. תנועת איום ודריכה על הרגל עברה ללא כלום. גם צהוב שני (ראשון לא ממש היה) לא נשרק. ללא ספק שבש קופחה פי כמה. פנדל בחיים לא היה. וגם לא הפנדל הראשון של בש..היה בכלל גול. אבל במצב של גול ו11 של חיפה על 10 של בש בחיים אין מהפך.
  16. הזדמנות וזמן ניתן לתת כל עוד יש דרך. אין דרך. הוא לא מאמן אני מצטער. ככל הנראה הוא בתפקיד המקצועי שהוא הכי פחות טוב בו. (כמו נגיד לשחק כן דן ביטון באגף). אין שינוי אין התקדמות ובנוסף הוא מאוד צפוי. מאוד. קשה מאוד שלא לצפות אותו
  17. חוזז זה שחקן שלא מקבל הרכב גם בליגה לאומית. אני מצטער זה הזוי כל כך שהוא פותח אצלנו. שנת 2021(עוד רגע 22) והשחקן הכי התקפי שלנו הוא דוידזדה. הניצחון היום זה לא יותר מפוקס
  18. די כבר עם הגישה הזאת של לא משנה מה השיר לקבוצה. אם נחבק את הטירוף הזה הוא ישאר. הוא לא מאמן ואסור לו לאמן אותנו. עדיף להעיף עכשיו ולא מחזור 12
  19. מטורף מה שהולך בפייסבוק ובפורום מבחינת כרטיסים. לא היה דבר כזה מעולם. הולכים להיות היום 2000 איש
  20. מי שאין לו את התו החדש לא נכנס מחר? ראיתי שיש שבוע חסד. מה הדיבור?
  21. מה הסיבה שגוני נאור בנבחרת? מה פספסתי? מי זה בעצם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.