Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. הזמנה לבית דין..בקשר לזה שנסע 119 במקום 90.. אותי תפסו על 116 והורידו לי 5 קמש ועל 111 הוזמנתי לבית דין ועדין לא קבלתי זימון..ועברו כבר 4 חודשים
  2. ברור שלא...אלא אם כן אתה רוצה שירחיבו לך את החור תחת... נהג בצבא זה סיוט
  3. ב.קוד...אני לא אגיד שאני מפל"ג כי אני באותו חדר עם מרץ 9, נוב 9, אוגוסט 8 ונוב 8
  4. חח כן אחייי הוא אמר לי למסור לו שיחזור לחתום קבע כי הוא הופך להיות סמגד 46
  5. מוות לשיזפון..עוד 2 מחזורים ואני עף משם.. תעוף מ401 תלך רק ל188...
  6. יש כמה חוקים.. למשל חיילים שגרים במקומות שרק דרך טרמפים הם יכולים להגיע אז יש איזה משהו בשבילהם.. וסתם דוגמא פעם אחת משטרה צבאית עצרה רכב צבאי ובאה אלי חיילת ושאלה אם אני צריכה למקום הזה ונסעתי איתו בטרמפ..
  7. תאכלס שליחי השטן הם אגדה..יש איזה 4-5 מילואמיניקים שהיו בשליחי השטן והדברים שהם מספרים..אין דברים כאלה
  8. מי שבזרעית אל תתבאסו..אתם תשבו במוצב בירנית שזה מוצב אוגדתי עם אוכל בן זונה ופווולל בנות חרמניות פצצותת (אל תלכו לבנות של הקשר הם וואחשיות אש)
  9. זה לא שונה נהג סיירת מנהג קו או מנהג גדודי... לא יודע אם זה להיות על אכזרית...
  10. אצלנו בפלוגה כל כמה זמן מגיע איזה תופר שמוסיף כיסים וכל מיני כאלה לכל מי שרוצה...ואנחנו עוד שריון
  11. מחפש כרטיס להיום נגד ברצולנה? 0526206089
  12. יש כמה הגדרות לצהובים מורעלים טילים, כאלה שעושים כל מה שיגידו להם מבלי להבין למה, אוהבי צבא, אשכנזים חרייטים בקיצור
  13. יש לי אישור מהמסלול של רופא היחידה עליתי כבר למבצעית זה עדיין תקף?
  14. קח פח שירוקנו אותו שימלאו אותו במים שיטבלו סקאביס בפנים ושיחזיקו אותו באויר עד שהידיים יכאבו
  15. אם הוצאת גימלים ועושים לך משהו אתה יכול לכבול אותו..
  16. אחלה אנשים יש בנח"ל...אבל בתור אחד שתופס קו עם גדוד 50 אל תלך לגדוד הזה..ולפלחו"ד שלהם ספציפית..הורידו להם את כל כל הקטע של הפז"מ רק מרץ 6 לא עושים מטבחים והם סובלים שם חבל על הזמן כל הותיקים באמת שזה היה עצוב לראות אותם ככה..
  17. אם אתה קרבי אתה תדע לפני אם אתה הולך לג'וב תלוי אם תעשה מבחנים כלשהם.. ואולי באמת ישימו אותך בתפקיד שתדע רק אחרי השיבוץ...
  18. חוץ מכמה דברים די קשים שאני לא אשכח בזמן הקרוב...היה די אדיר יחסית למבצע הראשון שלי (:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.