Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Raumdeuter

 1. עצוב שאנחנו שם,אבל היעד שלי העונה הוא לנסות לתפוס בכל מחיר את המקום השלישי או לזכות בגביע אם בטעות נצליח לאבד גם את זה.
 2. נגיד בדרך נס כל זה קורה,זהבי משוחרר ומסכים לחוזה של 800 אלף אירו+איינדהובן בטעות יסכימו להשתתף בשכר שלו,אז אנחנו חייבים לעוף מהתחתית ASAP ולא אכפת לי איך כדי שהוא בכלל ישקול אפילו תיאורטית לחזור לכאן(לא שזה קשור אחד לשני אבל זה לא יזיק לסיכויים שלנו להחתים אותו).
 3. הסקת מסקנות בהתבסס על העבר(בתחילת הקדנציה של מיטש במכבי הוא נתן לישראלים לנהל את ההצגה,ראה שזה עובד מחורבן ועבר למודל הזר שהצליח ברוב השנים)
 4. קודם אני מאמין שהרווחנו דבר אחד מכל המשבר של השנה וחצי האחרונות:הידיעה הוודאית שהניסוי הישראלי נכשל ושצריך להגביל את סמכותיהם המקצועיות לרמת מנקה השולחנות בחדר האוכל של קריית שלום וגם בזה אני נחמד.
 5. לתחושתי דול הוא הריאלי מבין שניהם מבחינת עלויות אבל גם פינק הוזכר בהקשר של מכבי בידיעה מלפני כמה שנים(הייתה ספקולציה כמועמד בעסקת חבילה עם ג'ורג הייץ המנהל הספורטיבי של באזל לשעבר). בגדול לשניהם יש רקורד לא רע מבחינה מקצועית ושניהם יושבים שנה+בבית ככה שתמורת התמריץ הנכון אחד משניהם יסכים לאמן כאן(דול גם אימן במזה"ת ובקפריסין+דורטמונד בעונת 07/08 ככה שהאווירה המזרח תיכונית מוכרת לו.) פינק אימן ביפן לא מזמן(המשרה האחרונה שלו למעשה הייתה בויסל קובה ככה שצריך לשלם לו בכסף אמיתי ולא בצדקה בשביל שיגיע לכאן וחוץ מזה גם מסלול הקריירה שלו לא רחוק משל תומאס). סיקור מתומצת על פינק: https://www.transfermarkt.com/thorsten-fink/profil/trainer/3770 האג'נדה המקצועית שלו: https://www.secretfootballer.com/p/exclusive-interview-thorsten-fink סיקור מתומצת על תומאס דול: https://www.transfermarkt.com/thomas-doll/profil/trainer/383 האג'נדה המקצועית שלו(אפילו לקחתי אותה מהאתר של מכבי ממתי ששיחקנו מול ההונגרים במוקדמות האירופית ב18/19): https://www.maccabi-tlv.co.il/en/2018/07/get-know-ferencvaros/ או אם אתה מחפש משהו יותר אובייקטיבי אז מצאתי את זה: https://www.dw.com/en/hamburg-the-new-challengers/a-1727369
 6. אם אתה מתכוון לתומאס דול/טרוסטן פינק אז אני הצעתי אותם.
 7. את המשחק הזה הוא בטוח ראה אם זה קרה בכזו מהירות.
 8. צריכה להיות חבילה ברמה של פאק פיירפליי בשביל הסיכוי התיאורטי ששניהם יקרו בחלון אחד.
 9. =גג שבוע-שבוע וחצי מהיום ברק מנסה להתנהל מול חוגג.
 10. אני יודע שזה מנוגד לקונספט של השנים האחרונות,אבל בשביל להביא אנשי צוות איכותיים ובפרופיל גבוה(ולא רק מאמן+מנהל מקצועי) צריך לשלם ובנדיבות(טוריחו ונאצ'ו טורנו לא באו תמורת ציונות ואהבת הארץ,גם פויאטוס וקפייאס לא,גם פטריק בעצמו לא הגיע תמורת ח"י שקלים ועוד רבים כמוהם)
 11. אין טעם לסגור רק עם מאמן לבד,רק אם זה מתלווה למנהל מקצועי.
 12. אחרי המשחק הזה אני אובך בשבילו אם הוא לא יגיש התפטרות למיטש נטו מסיבות של יושרה מקצועית.
 13. זה לא משהו שאמורים לחטוף עליו הורדת נקודות מבחינה תקנונית או לפחות קנס מטורף?
 14. זה אירוע נקודתי. אני מאמין שהמכבייה מתייחס לדרך הפעולה של מיטש באופן כללי מאז תקופת ג'ורדי ועד היום(למעט ב2-3 חלונות בודדים שהם היוצאים מן הכלל בהקשר של תזמון הפעולות)
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.