Jump to content

Bigperetz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Bigperetz

1. מצטרף. לצערי הרב אני צריך להגיש משמרות חודש וחצי מראש והדד ליין הוא היום ב12 בלילה
  2. לאו דווקא. 2 נצחונות ותיקו יספיקו להגיע למקום 15 ולעקוף את דנמרק (כמובן בהתחשב שקופנהאגן יובסו על ידי סיטי)
  3. בחיי לא מבין איך הפודקאסט הזה לא מתפוצץ בקרב היציע הרחב
  4. מכבי מתכוונים להודיע באיזה אצטדיון אנחנו מארחים? הבנתי שאנחנו מארחים את המשחק השני השאלה איפה זה יהיה
  5. יש תאריך לגביע לשמינית רבע וכולי?
  6. יש לי כרטיס לשער 8 אני מחפש כרטיס לשער 11 תעזרו לי חברים
  7. יש לי כרטיס לדרבי שער 8 עליון. מחפש להחליף תמורת כרטיס לחיפה שער 11
  8. שמח להרגיע אותך.. מלכתחילה הוא לא העלה פוסט בקשר למכבי אלא רק סטורי.. אפילו בביו שלו היה רשום שגריר של איזה קרן לאיזה חרט4 ולא היה רשום מאמן מכבי תל אביב.. בקיצור תהיה רגוע בקשר לזה
  9. שיבואו עם צעיפים וישימו על הכסאות. ככה עשיתי וככה עוד הרבה אחרים וגם הפנאטיקס אגב
  10. קודם כל יש הסעות שזה פתרון מאוד פשוט ויחסית זול. דבר שני במידה ומשוכרים רכב בדקתי עלויות זה באיזור ה100 שקל לא כולל דלק אז עם דלק בוא נגיד 300 שקל מתחלק במינימום 3 אנשים זה גם כן שטויות.. ומבחינת יעד אחלה ורשה יעד זול חיי לילה טובים ויש קזינו אז מה צריך יותר?
  11. אני בטוח שעם תוצאה טובה ביום חמישי יהיה טירוף בשבוע הקרוב ונגד זוריה יהיו לפחות 1500 אוהדים. מה גם שמדובר ביעד זול הרבה יותר (הסיבה אגב שאני לא טס לאמסטרדם עכשיו)
  12. במילים אחרות אנחנו חושבים אותו הדבר רק הסברנו את עצמנו בצורה שונה
  13. אני לא מאוהדי משפתי והייתי בעד שוער זר אבל בוא נסתכל רגע על המשחקים האחרונים מאז שמוסקרה הגיע אם אנחנו מוציאים את המשחק נגד בריידבליק משפתי תפקד יפה מאוד והוא ממשיך להוכיח את עצמו. לא מוציאים שוער ראשון מהשער בלי טעויות רציניות. מה שמפריע לי זה העובדה שמוסקרה אפילו לא שוער שני זה מה שנותן תחושה שממש לא בונים עליו והביאו אותו בלי סיבה נראית לעין
  14. https://youtu.be/nZ4EL2feGKw?si=bJL1pRx7uZVMAIoP אחלה עידוד היום אחלה אווירה ואחלה פנאטיקס
  15. ומה תגיד על זה שמלכתחילה לא אישרו לך תפאורה במשחק חשוב כמו דרבי? וכל ההתנהלות של המשטרה בחוץ כלפי האוהדים היא בסדר? רק היה חסר לנו שהדרבי הזה היה מסתיים בלי אבוקות והיו מנרמלים את ההתנהלות של המשטרה בטענה שהנה זה מה שצריך לעשות כדי למנוע אבוקות (כי זאת האלימות ולא מה שהמשטרה עושה). תסלח לי אבל לדעתי אתה טועה מראש מנקודת המבט שלך שהרעיון כאן זה לעשות מלחמה בין הפנאטיקס למשטרה בלמי יש יותר גדול, מדובר במלחמה על תרבות עידוד סטנדרטית ולגיטימית שמאז החזרה לבלומפילד החדש לא קיימת בעליל. רק תנסה להיזכר בכל התפאורות שהיו בדרבים ומשחקים גדולים כמה דגלי פריסה כמה גיוון היה חוץ מבלונים מסריחים. כל זה לא קיים כמעט בכלל. עידוד כזה אני (ואני בטוח שגם רבים אחרים) לא רוצים לראות ביציע, רוצים טירוף רוצים בלאגן רוצים להשתגע 90 דקות וכן לתת את הגרון ולהכניס אחד את השני לשגעון בלי קשר למה שקורה על הדשא, וזה מתחיל בתפאורה וביחס של המשטרה לארגון ולצערי הרב יחס גורר יחס.
  16. לא יודע אם שמת לב אבל בשבועות האחרונים יותר מתמיד הפורום הזה נעשה מקום להוצאת עצבים על הארגון והאשמה בכל דבר שהוא עושה לטוב ולרע. יש כאן אנשים שיעדיפו יציעים שקטים מאשר עידוד רגיל. עצוב אבל זה המצב וכמו שכתבו בהודעה של הארגון, אוהד מכבי שרוצה לאכול את התסביכים שלהם (תוספת שלי שהוא כנראה גם לא נושם עידוד 90 דקות במשחק) שיהיה לו בתאבון.
  17. כשמוחים בדרך לא חוקית לא טוב. כשמוחים בדרך חוקית לא יעיל. אולי מבחינת אנשים כמוך פשוט לא למחות ולקבל את המרות של המשטרה?! כל הכבוד לפנאטיקס כרגיל, אני מאמין ומקווה שהקהל הרחב הולך אחריהם ואיתם ומי שלא מוזמן לאכול את הכובע ולצקצק. מצופה מההנהלה לעמוד מאחורי הארגון ולעמוד ראש בראש מול המשטרה וכן אם ההתעמרות ממשיכה טוב יהיה שיעשו צעדים מרחיקי לכת כמו ביטול משחק ופנייה לבית משפט בדרישה לשנות את החלטות המשטרה שבין כה וכה לא מועילות לשום דבר.
  18. וואו איזה גניבת דעת. הלו חברים תתעוררו מדובר בדרבי. לא היה לנו תפאורה לא היה לנו כלום. המינימום זה אבוקות והמקסימום זה שיישארו ביציע ולא יגיעו לדשא. עבודה מצוינת של הארגון התנהלות מעולה ומכבדת ואם בית הדין רוצה לחפש לתת על זה עונש שיתחיל לחפש, יש עשרות מקרים רק מהעונה שעברה עם מכבי חיפה שהאבוקות נשארו ביציע אפילו לא סגרו להם את היציעים אלא רק קיבלו קנס מגוחך והמשחק לא נעצר עשרות פעמים ככה שגם כאן לא הייתה עילה לעצירה. כל הכבוד לפנאטיקס שרק ימשיכו ככה
  19. החלטה מבישה של ההנהלה. לא יכלו לעשות את זה לפני שבוע? לפני יומיים? ליצור באז בתקשורת להרעיד את המערכת? ברור שיכלו אבל הם לא רוצים, הם רוצים להימנע מהורדת נקודות הם לא חושבים לרגע אחד על טובת האוהדים שלה שהולכים אחריה באש ובמים, הם לא מייחסים חשיבות למשחק גדול כמו הדרבי כי מבחינתם זה סתם ואין פה 10 שנים של מסורת ורצף שאסור שיישבר. העיקר במשחקי בית הם ייקראו לנו לבוא ולעודד וייקראו למלא את האצטדיון. אחרי הכל אנחנו כיס מהלך בשביל ההנהלה ושום דבר חוץ מזה. בושה.
  20. זה לא עניין של אמונה זה עניין של כוונה. מה אני מקווה ומה שאני אומר זה מה שאני רוצה שיקרה האם זה יקרה זה כבר שאלה אחרת. וכן אני מקווה שהארגון יתפוס את הילדים שלו צמוד ויגדיר טוב טוב לא לזרוק אבוקות לא לדשא ולא ל8
  21. הכל מושחת הכל מכור הכל מסריח והכל מגעיל. בדרבי הזה צריך את שער 11 מפוצץ באבוקות ורימוני עשן צבעוניים בכמות לא נורמלית בכמות פסיכית שבכל מושב תהיה אבוקה מצידי. אבל לא לזרוק לדשא !!! לא כי העונש ישתנה, ככה או ככה נקבל הפחת נקודות.. רק בגלל שזה יותר מכוער וגם בגלל שזה עוצר את המשחק. תנו להפועל לעצור לא צריך לרדת לרמה שלהם.
  22. ההחלטה להשאיר את שערים 4-5 סגורים זה טופ החלטות שרוצות להראות את הצד הרע של האוהדים ולהוכיח את הקמפיין של משרד הספורט. תתכוננו לרקטות משער 8 עליון ישירות למרכז של 11 מדובר פה במחדל הכי גדול של ההתאחדות ובית הדין. וכל זה בשביל להוריד לנו נקודות וליצור שוויוניות מול העונש של חיפה ושאף אחד לא יגיד לי אחרת בעיני בית הדין: אליפות של חיפה>חיי אדם ובטחון
  23. במידה ויוצא שוער אכזר חתולי ומרגש שיר שחקן אופציונלי: תגידי של אצילי. @שומע מ רק אומר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.