Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. הייתי מביא את סטויאנוב של נתניה, חתיכת מפלצ, רגל שמאל. וכמובן את יהושוע
  2. משחק יותר בקו בהפועל חיפה. בנוער הוא היה ממש 8
  3. בפנדל הראשון על מילסון ההכשלה הייתה עם הרגליים, בפנדל השני שלא נשרק ההכשלה הייתה דחיפה ברורה עם המרפק. מה גם שאצל אספרייה אומנם הוא מול השוער אבל הכדור כבר לא בשליטתו וכנראה שאם לא לוקאסן הוא גם לא מגיע לכדור בגלל המקדמה שנתן.
  4. בפנדל שנשרק הוא פשוט הלך עם הרגל לתוך השוק של מילסון פה הוא דחף אותו מאחורה
  5. מגע של פלג גוף עליון עם דחיפה מאחורה, למה זה לא אותו מקרה?
  6. חבר הגיע אתמול לבלומפילד ברכבת והיו איתו מלא אוהדי הפועל חיפה, הוא מספר שהם התפללו שניתן להם 5 אתמול.
  7. זה אותו שופט שנתן ללוקאסן אדום ופנדל בטדי שנה שעברה כן? וזה היה ההסבר לכך אז:
  8. לגבי מה שהיה בחיפה, אחלה גרינפלד הוא היחיד שיודע את החוקים:
  9. מדהים איך הנראטיב שהם קופחו אצלם והפועל חיפה קופחה אצלינו. היה עוד פנדל על מילסון שלא דובר עליו בכלל, עבירה 200% על גולסה (אני יושב בשער 7 זה היה מול העיניים שלי)
  10. יום שישי לאחר המשחק לא יצאתי מהמיטה עד הערב. היום ניצחתי את ליברפול בתוספת הזמן (אוהד יונייטד) ניצחתי את הפועל חיפה וחיפה שלשלה וגדל הפער. איזה דבר זה כדורגל
  11. כל מטומטם מהלב הצהוב יודע שאבישי כהן זה לא שחקן לרמות האלה, רק רובי לא.
  12. תן להם פירורים תן להם להיכנס לעונה הזאת, יש פלייאוף קשה.
  13. אתה מבין? לא בסגל נגד ביתר ואז הוא מעלה אותם לנסות להציל לו את העונה.
  14. ואז הוא עוד מעלה את קיקו ויהונתן להציל לו את העונה האירופית אחרי שהם לא רואים דשא כבר תקופה.
  15. המאמן הישראלי ביי פאר הכי טוב שהיה כאן ועוד עם עתיד ארוך לפניו. לא להביא אותו כשהוא על המדף זה הזוי
  16. אני חושב שעם הסגל הזה שרון מימר פחות יותר עושה את אותן התוצאות, ברצינות.
  17. אם ברק יצחקי היה מגיע לאמצע חודש מרץ עם זר וחצי בהרכב, בלי מגן ימני טבעי אחד בסגל - אנשים היו כבר בקריית שלום.
  18. בלי מילסון אנחנו בקצב צבירת נקודות של אשדוד. איזה בטוחה יש לי להאמין שאנחנו מקום ראשון לא רק בזכותו?
  19. ואם מילסון נמכר לו בקיץ, אנחנו ניאבק על הפלייאוף העליון איתו.
  20. אני אף פעם לא שנאתי שחקנים שלנו, אבל משהו בו, פשוט לא מסוגל לראות אותו על הדשא. הבן אדם כמו בשכונה רץ לאיפה שנמצא הכדור, לא עוזר בהגנה, תוקע את כל השטף של המשחק. כל מאמן מגיע לקריית שלום פותח טרנזפרמרקט ורואה שהוא סיים עונה עם 4-5 גולים ועוד 6-7 בישולים ובטוח שמדובר לו פה בקווין דה בריינה. מעדיף אלף פעם שועה עם האופי שלו מאשר הלמלם הזה.
  21. שיכניס לי את תורג׳מן לאגף וישאיר את דוידה איפה שהוא היה טוב. תורג׳מן היה מכניס מימד של מהירות למעברים כי הם היו חשופים מאוד כל המחצית הראשונה. בא לך להחליף את עידו שחר? לעשות חילוף יצירתי? תעבור ל3 בלמים ושאבישי ירוץ על הקו. קיקו הסריח את הדשא? למעט המשחק מול יפו כל משחק שהוא שיחק בו (נגד אשדוד כשהוא הבקיע, נגד הפועל ירושלים כשהוא עשה את הגול הראשון בבלומפילד ובמשחק גביע מול חדרה) הוא היה אחלה לגמרי והוא פשוט העלים אותו מבלי שום סיבה ועד שהוא נותן לו לשחק זה גם לא בעמדה שלו. זוכר איך ירדו על גבי בשנה שעברה כשנתנו לו לשחק באגף? אותו הדבר. להגיד שחקני סגל לא ברמה זאת גניבת דעת כי עד לפני חודש אמרו את אותו הדבר ופתאום עידו שחר הפך להיות השחקן השלישי הכי חשוב. אם לא תרוויח את שחקני הסגל שלך באמצע העונה, אל תצפה שהם יהיו המושיעים שלך כשתצטרך.
  22. שום אשמה פה? להכניס את דן ביטון שאין לו מה לחפש במשחקים כאלה בתפקיד שהוא אף פעם לא היה בו טוב, להעביר את דוידה לאגף שהוא הרבה פחות טוב בו + להפסיד אותו הגנתית באגף של עידו שחר (שמשם הגיעו כמעט כל הגולים), לקפוא על המגרש ולא לשדר לשחקנים שום אווירה של ״הכל בסדר״ אלא רק להמשיך לירוק על הדשא, לעלות להארכה כשאתה צריך גול והחילוף שאתה עושה זה אבישי כהן??? וכשאתה שורף שחקנים כל העונה כמו קיקו ויהונתן כהן, אל תכניס אותם דקה 110 ותתפלל שיצילו לך את הג׳וב, זה לא עובד ככה.
  23. השחקנים שלנו שמו על כל אוהד ואוהד היום זין ענק בפנים. כל אחד מהם מקבל משכורת עתק שמסדרת אותם שנים קדימה. מגיע להם את כל הבוז שבעולם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.