Jump to content

יארין

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by יארין

1. אני באמת מתקשה להבין איך יכול להיות שממשיכים איתו, זה באמת לא נתפס לי. מקווה שמשהו ישתנה בקרוב, קצת חסר אונים לסיטואציה.
  2. מישהו הצליח לחבר את המנוי ל- apple wallet? מתחבר למנוי שלי דרך האפליקציה ולוחץ על ה add to wallet וזה מעביר אותי לדפדפן
  3. כמה שטויות כאילו השחקנים במכבי צריכים להחתים אותם
  4. בואו נגיד שגם אם היינו מקבלים את ההגרלות הכי קלות בכל סיבוב לא היינו מקבלים את הרכש הרצוי בזמן.
  5. קיץ שהתחיל עם אופטימיות ונעצר ברגע. אפשר לומר בוודאות כבר עכשיו - כישלון של חלון, לא משנה מה יקרה הלאה.
  6. מחדל רציני שאין פה עדיין בלם וכנף בלי קשר לפרץ ודסה. עוד פאקינג שנייה אוגוסט זה לא רציני.
  7. פודקאסטים מומלצים בנושא?
  8. תודה לכל מי שהמליץ פה על הבנים(The Boys). נהנה מקסימום
  9. מהי הדרך הטובה ביותר לחסוך + להרוויח הון ראשוני לקניית דירה (משך זמן של 5-6 שנים)? איפה הכי כדאי לשים את הכסף שיהיה אפשר למשוך אותו אחרי תקופה מסויימת?
  10. בואנה לאן לא נורמלים הם רוצים לוודא שכל הפרטים שלי נכונים ולא נותנים לי להיכנס לאתר כי הכתובת אינה תקינה או מלאה, לא משנה מה אני רושם
  11. הנחת נכון, קרן השתלמות החברה פותחת לי ואני רוצה בנוסף גם גמל להשקעה. בעיקרון אין לי בעיה כרגע כי אני מכוון לטווח הרחוק…
  12. אהלן חברים, בשעה טובה התחלתי עבודה ראשונה בהייטקס. רוצה לפתוח קופת גמל להשקעה מניות. ממליצים לפתוח בתקופה כזו שהכל בירידה? או לחכות?
  13. רוצה לפתוח באנליסט גמל להשקעה מניות. מה היא העמלה הנורמלית ולכמה אפשר להוריד?
  14. משתגע ומת להבין למה לא מחפשים מנהל מקצועי זר. היה פה משהו שעבד, לקחו אותו וזרקו לפח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.