Jump to content

SABO

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by SABO

1. כתבתי שהוא נמחק צילמתי מסך וישר העלתי
  2. עריכה: הציוץ נמחק מה זה אומר לעזאזללל
  3. הקופים התחילו לשים תמונה של דוניס בחתימות שלהם בפורום אין מילים לתאר כמה שאני שונא אותם
  4. בתור אחד שעבד שם באזור לא מעט יש שם בנייני מגןרים וכן, שחקנים של חיפה גרים שם
  5. דווקא האוהדים שלהם שדיברתי איתם דיי מכינים את עצמם לתבוסה הם הולכים לאכול שם חזק
  6. למה תמיד תמיד תמיד יש עוד הצעה מקבוצה טורקית רנדומלית??
  7. אבל בניגוד למשחק שלנו כל אחד מהם היה מוצדק סיטי עם משחק הגנה מזעזע אתמול
  8. לא שוד ולא נעליים חוקי לגמרי,מה גם שהפנדל הוא 100% פנדל. בכל מקרה עוד סיבה למה הVAR הורס את המשחק
  9. אגב אתמול סיימתי לנתח שם משחק דובר בשידור על בלם דרום אפריקאי שהוזכר בקשר אלינו אני באמת לא יודע כמה המידע הזה אמין, פשוט מביא מה שאני שומע משם https://www.transfermarkt.com/rivaldo-coetzee/profil/spieler/304020
  10. אני לא נוהג להכתיר שחקנים בגיל 19 אבל נראה מאוד מבטיח מהמשחקים שראיתי
  11. יצא לי לראות לא מעט משחקים מדרום אפריקה במסגרת העבודה שלי (ניתוח נתונים) זה שחקן מעולה שיכול להיות 2 רמות מעל הליגה ואני לא צוחק יש עליו דיבור מאוד חזר בדרום אפריקה הוא באמת משחק יותר קדימה, 50-50 אם תרצו, מה שעושה את ההעברה הזאת עוד יותר לא מובנת מבחינת הצורך אבל אולי מכבי באמת זיהו פה הזדמנות לשים יד על יהלום לא קטן אגב הפרופיל מנג'ר מלפני שנתיים,לא עדכני בעליל.
  12. היי הודעה ראשונה פה את האמת שאני דיי אופטימי, לא יודע למה מרגיש לי הפתעה מרגשת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.