Jump to content

maccabism

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maccabism

1. איזה נהירה המונית הייתה ב8 עליון בדקה 83 ככה, הייתי בטוח יש איזה פיגוע, לא חולה על הארגון אבל הם במקרה הרע מה שמגיע לקהל הרחב שלנו
  2. דניאל פרץ עם זריקת כדור הכי ארוכה שראיתי בחיים שלי, כמעט שמנו גול מהמהלך הזה
  3. תודה על העדכון, ה16.9 זה יום רביעי
  4. יש בכלל באמת איסור על מכירת אלכוהול במגרשים? תמיד היה זכור לי שביציע כבוד כן מוכרים
  5. איך הכלבים האלה מתים שזה יפגע בנו , זה די מצחיק האמת , בכלל לא זכור לי אי פעם בעולם שמועדון ניזוק באמת בגלל התנהגות של שחקניו, כולל מועדונים אירופיים גדולים
  6. מאמין שנראה בונקר נוראי בדומה למשחק בסמי עופר, הם מפחדים להפסיד עכשיו
  7. הבית על חיפה מאושר ע"י ההתאחדות ולא עשו עליו בעיות בניגוד לבית על הפועל, אז חוץ מאולי איזה קנס לשחקנים ששרו מה כבר אפשר לעשות על שירת שיר שבחיים לא העירו עליו?
  8. אם זה יקרה , מאמין שיהיה שינוי חזק בגובה המשכורות בכדורגל העולמי, שלא לדבר על דברים כמו חוקי הפייר פליי וכו' שפיפא יהיו חייבים לשנות
  9. זה היה כזה ברור שהוא ינסה להציג את זה כקומץ מהפנאטיקס נגדו ונגד הקהל הרחב, בדוק הוא גם ילך להתבכיין עכשיו בטלויזיה ויציג את זה כאילו הוא מנסה להתחשב בנו, תוך כדי שהוא ימשיך לאנוס לנו את השמיעה במגרש
  10. מישהו ראה את המשחק נגד נצרת עלית? איך חטפו תבוסה כזאת?
  11. לא אמרו על זה מילה עד עכשיו בטלויזיה, "שומעים" את השקט אבל...
  12. כל אוהדי בית"ר שברחו בעשר שנים האחרונות מסיבות מקצועיות/גזענות פשוט לא חוזרים למגרשים, האמתי שזה לא מפתיע כל כך, בנוסף אני חושב שטדי רק נהיה קבר בשבילם יותר ויותר כי הוא גדול עליהם וזה משפיע גם כן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.