Jump to content

rafiginat

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by rafiginat

1. מה עכשיו עשיתי !?! הוא נתן נתון שאיביץ לקח גביע עם פאוק , החזרתי לו שהוא לא לקח אליפות שנתיים ברצף ואז ברגע שעזב לקחו אליפות, איך מפה לקחת שאני אוהד חיפה?, גבר שחרר ממני אסור לבקר אסור לדבר אסור כלום, נמשיך לאכול תלוקש שמשחקים מדהים, שוער אדיר, לא צריך חלוץ, תמשיך לקלל ותאכל תכובע בסוף העונה שתיראה שכל מה שאני כותב נכון
  2. חח מה אני קשור זה לא אני רשמתי אתה טועה
  3. ולא לקח אליפות שם שנתיים ברצף ואיך שעזב אותם הם לקחו אליפות ,האומנם
  4. לא משחקים טוב כבר בסביבות 6 מחזורים זה היה צפוי שזה ייקרה בסוף
  5. בגלל אנשים כמוך הליגה נראית ככה.
  6. אתם פשוט כמו בוטים שכל מי שכותב דברים נכונים שקשים לשמוע אתם מקללים ויוצאים נגדו, פשוט הזוי.
  7. ולא עלו 2 עונות ברצף לליגה אירופית לאחר הופעות ביזיוניות עדיין אדיר?
  8. תמשיך לקלל, יהודים הרי כולנו, אנשים מאבדים פרופורציות ממשחק, אחלה אנשים יש בעולם קל לרשום מאחורי המקלדת גבר.
  9. למה קשה לקבל את זה שהמציאות נכונה??, אסור לרשום פה כלום רק ללקק ?
  10. חחחחח אתם פשוט הזויים
  11. טוב אחי תמשיך להאשים תאוהדים שכותבים הערות נגד הקבוצה ותאכל תלב שאני אומר דברים נכונים בסוף גבר.
  12. כן אחי, תמשיך עם הרוטציה.
  13. עמיחי ולחמן במשחק חייהם פשוט ביזיון השידור פה
  14. איפה האנשים שלא מסכימים שקוראים לשוער הזה אשפה אתם הביזיון פה
  15. זה כבר פעם חמישית כבר שיש חורים בצד שמאל בהגנה, זה או שסבוריט עולה יותר מידי ולא חוזר או שפשוט טענת ה"3 בלמים" של לחמן הורסת תהגנה
  16. מה שהזוי שעמיחי הזה שומע אללה וואקבר ומעודד תחרא הזה
  17. סבבה אחי, מעכשיו נרשום דברים חיובים לטובת הכלל. משחק נהדר של היווני ופיבן שברח להם הראש לכמה רגעים.
  18. שמע טוב אתה פשוט אשפה של בן אדם כל דבר שבן אדם כותב אתה מקלל?! איפה המנהלים פשוט הזייה שיש פה בן אדם כזה שכל פעם מקלל פה אנשים בלי סוף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.