Jump to content

Kimhistan

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Kimhistan

1. מה קורה עם החיפוי? מישהו היה שם בימים האחרונים?
  2. יודע להודות שאני טועה גם. צדקת. ההיסטוריה תשפוט אם זה היה מהלך נכון
  3. אז זהו שזה לא חוקי. לא חוקי לנעול את בית המחוקקים כי לא מתאים לך להצביע על משו. אתה בעצם אומר שבג״צ צריך להיות כפוף לממשלה?
  4. 1.כחולבן זה מפלגה . ב84 בממשלת הרוטציה ,הליכוד באו כמפלגה אחת (למרות שהאיחוד החוקי בין כל הסיעות שהרכיבו את הליכוד היו רק ב88). 2.מסכים איתך שהוא צריך לצאת בהצהרה כזו כל עוד באים בלי הבלוק ויש ערבות לרוטציה.
  5. אני אישית לא. וככה רוב מצביעי כחולבן- הקטע זה שלא מאמינים שביבי לא יפיל ממשלה ביום שהוא יעביר את הרוטציה. ואי אפשר לקבל ערבות משפטית גם על רוטציה. (נבדק במשא המתן בין סבב 2 ל-3)
  6. בפנטזיה שלי? אחדות בלי הבלוק. לא איכפת לי מי ראשון. כל עוד יש ערבות שהרוטציה תתבצע.
  7. 1. לא ענייני. 2.איראן לא תיהיה גרעינית בשום משמרת של כחולבן. 3.בוא ניתן לו הזדמנות לשנות מציאות. 4.פוגע בכולם-יש התאחדות של חקלאים,ערבים ומתנחלים נגד החוק הזה. 5.יאללה בוא-בלי הבלוק.
  8. א. נוכחות צבאית ביו"ש-"לא תהיה התנתקות שנייה. מהלך המבוצע באורח חד-צדדי מוביל את האויב בהכרח למסקנה שההתנגדות האלימה שלו הכריעה אותנו. לא נחזור על הטעות הזו. כל החלטה מדינית היסטורית תובא להכרעת העם במשאל עם או תאושר בכנסת ברוב מיוחד", "כחלק מתפיסת הביטחון הגורסת שעוצמה תלויה בשליטה בתהליכים, נעצב מציאות ְ חדשה אשר תּקַ בֵ עַּ את הרוב היהודי בישראל ואת הזהות היהודית של מדינת ישראל. נחזק את גושי ההתיישבות ונאפשר חיים נורמליים בכל מקום שבו חיים ישראלים. בקעת הירדן תהיה גבול הביטחון המזרחי של ישראל. נאפשר פיתוח כלכלי מואץ בשטחי הרשות הפלסטינית ונשמור על אופק פתוח להסדרה מדינית בעתיד. ירושלים המאו
  9. א.מסכים. ב.כרגע לא נותרה לנו אופציה אחרת. ג.לא מאמין לסקרים אף פעם. ה.תאמין לי-אני גם לא מרגיש בנוח עם המשותפת ולכן עבורי ממשלת מיעוט-זה מוצא אחרון. וזה שהם תומכים חד פעמית מבחוץ (וזה עדיין לא קרה כן?) זה לא הופך את עיימן עודה לשר הביטחון. בוא לא ניסחף. ב-2008 הגוש החוסם של ביבי היה בול אותו דבר. ו.אין סיכוי
  10. אולי חלאס עם הגישת אבי נעלבי?אכלו לי ושתו לי ומתנשאים מעליי? יש פה גוש שמצהיר שהוא רוצה להחליש את בג"צ ואת מוסדות המשפט ומבקש להשבית את הכנסת אם הוא לא בשלטון. ויש פה גוש שנגד.זה הכל. את כל הקונספירציות של גניבת שלטון וגניבת דעת תחסוך לי. הליכוד בשלטון כבר 40 שנה. תתמודדו עם קונטרה.
  11. סוף סוף משו שאני מסכים איתו. הגיע זמן למעשים
  12. 1.עבורי ביבי לא היה מעולם מרצדס. אלא תמיד האיש שעמד במרפסת בכיכר ציון. 2. גם ביבי לא מר ביטחון בוא...צוללות (לכאורה), הדרום, הצפון. 3.חד משמעי לא יעבור כסף לרצועה. 4.רק שתדע-חוק קמיניץ דופק בעיקר מתנחלים, אפילו איילת שקד הודתה בזה. 5. לגבי ה-180 מעלות. מה אז נעשה? מה אתה ראסמי מציע לעשות?
  13. לא מדויק בעליל. ההתעוררות האזרחית של ערביי ישראל היא נטו בגלל ההסתה. ואני עובד עם ערבים ונמצא איתם כל היום (מהנדס בנין).
  14. א. אם הימין ניצח-למה הוא לא מרכיב ממשלה? ב.בחירות ישירות לראשות ממשלה היו פעמיים לאורך ההיסטוריה-הנורמה היא גושית מאז ומתיד. ג.יכול להיות ש20% מבוחרי כחולבן היו עוברים לגוש הימין. ויכול להיות שגם 40% מגוש הימין היה עובר לכחולבן מהחלחלה שהוא רואה את אדלשטיין משבית את הכנסת. אי אפשר לדעת. ד.במלחמת העצמאות, מלחמת יום כיפור, מלחמת העולם השניה הפרלמנטים בכל העולם עבדו. "הטרגדיה העולמית" היא לא תירוץ לשיתוק פרלמנטרי. גם ברגעים אלה-הפרלמנטים בכל רחבי אירופה עובדים. רק אצלנו לא. רק אצלנו רואים יו"ר כנסת מתבזה. ה.השלטון לא מתקבל במרמה-זה שאתה לא מקבל את קולות הערבים זה בעיה שלך. יש
  15. עבודה באתר בניה היא באוויר הפתוח והמרחקים בין אנשים גדולים. מה גם שבאתר בנייה סטנדרטי לא תמצא יותר מ20 פועלים
  16. וואלה יש לנו מצע מסודר בכל תחום. ודווקא עד עכשיו הולך לנו לא רע תפקיד האופוזיציה היא לנסות להפיל את הקואליציה לא?
  17. אויש נו באמת בכוח כאילו?
  18. לא נמאס עם המתנשא? עוד מעט תגיד האשכנזי הלבנים דיי חלאס לא עובד דבר על מהות או שלא תדבר
  19. מראה כמה אתה גבר שאתה מקלל אותי בפורום,עם שם בדוי, ובלי תמונה
  20. הפקידים האלה הם אלה שמצילים לך את המדינה במשבר הנוכחי. תמשיך לצעוק "ערבים" "מחבלים" וכו', זה הכל ססמאות. זה או שאתה מצדיק הפיכה שלטונית או לא. את ההפיכה אנחנו רואים היום.
  21. בול אם תרשה לי אני מעתיק את מה שכתבת
  22. צודק,עדיף מנהיג שבמשבר הבריאותי החמור בעולם 6 מתוך ה10 ציוצים היומיים שלו זה על בני גנץ וכחולבן ימנים ,אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם
  23. שכל אחד יעשה מה שהוא מאמין בו. רק מזכיר-רק בגלל איש אחד אין אחדות.
  24. יש פה עניין ברור מאוד. יש פה מחנה שמקדש את הדמוקרטיה ומוכן לשתף פעולה עם המשותפת (וזה לא צעד קל בכלל) כדי להציל את המדינה. ויש פה מחנה שמוכן לקבל ריסוק הדמוקרטיה כדי לא לשתף פעולה עם המשותפת. שכל אחד יעשה את הבחירות שלו Simple as that
  25. שים לב מי התחיל לקלל, אל תדאג להבטחות בחירות של המפלגה שלי. תתעסק בהבטחות בחירות של המפלגה שלך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.