Jump to content

Lahav8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Lahav8

1. זה שהפועל נראים יותר טוב מאיתנו כרגע ושיש להם 4 נקודות יותר, צריכה להיות סיבה מספיק טובה לשחרר את פטריק
  2. יש דיבור שאנגלידיס טס לתת לפטריק את זה:
  3. אין חרטא שמחזיקה לאורך זמן - המספרים בסך הכל משקפים את מה שרואים על הדשא. ההגנה חלשה והקבוצה בכללי לא מאומנת, לא לוחצת, לא יודעת להחזיק יתרון ולא יודעת לצאת מפיגור.
  4. "העיתונאים" תומר לוי וצנציפר עשו קריירה מהמילה "עשוי"...
  5. אין לנו מנג'ר (אמיתי עם ניסיון) וגם לא מאמן (אמיתי עם ניסיון) והתוצאות בהתאם. האשמה מתחלקת די באופן די שווה על יצחקי וואן לוון - שניהם לא עשו עבודה טובה בהמלך הקיץ ושניהם לא מתפקדים גם עכשיו שהקבוצה במשבר רציני. אני הכי מתבאס מזה שאנחנו לאט אבל בטוח הופכים לחיפה של העשור הקודם: פותחים עונה בצורה מזוויעה, מפטרים מאמן/ מנהל מקצועי ומקווים למאמן חדש שיעשה ניסים באמצע עונה. זה דפוס מסוכן מאוד
  6. אלון מזרחי הבין שעד עכשיו הוא מפורסם בגלל שהיה מלך השערים וגם טיפש במיוחד, ועכשיו יזכרו אותו בעיקר בגלל שהוא טיפש במיוחד. אז הוא מנסה בדרכו המטופשת במיוחד להקטין את ההישגים של זהבי
  7. התאחדות של בני שרמוטות. כתוב בוואן שנחמיאס נפצע באימון המסכם... אמן יקבל קורונה עכשיו האוסטרי הכלב הזה
  8. אביעד שילוח זה בן של זונה בדואית. נכנס לאותה רשימה עם ריינשרייבר ולייבוביץ'
  9. שכחתם גם את דסה, שהיה כמעט שנה בחוץ בגלל פציעת ברך
  10. עקיצת המאה. לא יאומן שאיביץ' זה זה שהתעקש עליו (וגם על יאניוטיס)
  11. חכה, אתמול בכו על פרובוקציות, היום בוכים על השופטים, כנראה מחר יתחילו לבכות גם על הקהל...תן להם זמן
  12. כתבתי את זה אתמול - לייבוביץ' יותר כושל מריינשרייבר. זה אותו בן זונה שפסל לנו 4 שערים במשחק אחד נגד נתניה
  13. עכשיו האהבל מרדיו חיפה יגיד שחיפה מחרבנת ומשלשלת מהבדואים?
  14. גל לייבוביץ' זה שופט יותר כושל מריינשרייבר. ביזיון שלאפסים כאלה יש עבודה
  15. מאוחר מדי. הסגל לא ישתנה עוד העונה ואני בספק גדול אם יהיו בכלל שינויים אצלנו בינואר. יש כישרון בקבוצה, חסר יד מכוונת ומישהו שיחזיק אותם קצר
  16. צודק. בגלל הזכרון מהמשחק המגעיל הזה המדים האלה יגרמו לי לתגובת מעיל דוניס
  17. כשנחמיאס נפצע אתמול הייתי בטוח שייכנס שמיר במקומו וייני יירד לעמדת הבלם. איך שראיתי את בלטקסה עומד על הקו ידעתי שיהיה קשה להוציא משהו מהמשחק הזה
  18. בשורה התחתונה אנחנו בדיוק באותו מקום שהיינו בו בתחילת העונה שעברה - אין לדעת איזה מכבי נראה במשחק הבא, מה שבטוח הוא שאם משחקת נגדנו קבוצה בינונית ומעלה - אז נקבל לפחות גול אחד. נראה אתמול גם שהשחקנים הגיעו למשחק עם הראש בעננים אחרי הניצחון נגד חיפה - מישהו היה צריך להוריד אותם מהר לקרקע אני לא אוהב לדרוש לפטר מאמנים ישר אחרי הפסדים, אבל ראינו מספיק משחקים העונה בשביל להבין ש: 1. אין יותר משחק לחץ במרכז השדה ומעלה 2. אין תיאום בהגנה 3. אין תבניות התקפה 4. אין ניסיון לשנות מערך אם המשחק תקוע אני אוסיף שגם למעט המחצית השנייה נגד חיפה, אין משחק לחימה ואגרסיביות. אז נכון, פטריק לא בהכרח אשם בזה שההרכב שלו נבנה רק בתחילת ספטמבר, אבל כל מה שרשום למעלה זה עליו.
  19. אנשים פה חיים בסרט רציני. נראה לכם שיפטרו פה מאמן במחזור 4???
  20. אל תסיתו את האש לכיוון השופט. נכון, הוא בן זונה גדול שדפק אותנו היום, אבל הפסדנו היום 100% בגלל המאמן והשחקנים
  21. פשוט מביש ומביך איך שאנחנו נראים. כולם אשמים פה! לא רק המאמן
  22. אם זה נכון אז אני מקווה שמורן מאירי יקרע לו את הצורה
  23. רצועה של אצילי ואדום למיכה היום - הכי טוב
  24. יש אופציה להארכה או שזה ישר פנדלים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.