Jump to content

Dbolsa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dbolsa

1. חוזז וגררו מהלכים לא ברורים סתם ראש בקיר, חוזז שסתם מחפש את הנפילות וכבר כל השופטים קלטו אותו ולא נותנים לו כלום. נקווה שגבי לא נפצע בצורה רצינית כי הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה..
  2. כמה גרוע הוא מ1 עד 10 שבפעם האחרונה שרוני לוי ניצח אותנו היתה ב2008...
  3. היה באמת פאול על אלמוג? הרי רודריגס דוחף אותו בפנים של ריינשרייבר העיוור כמו ילד בכיתה ד׳ ואז כמובן אלמוג מנסה בכח להכנס ודוחף אותו והשער נפסל. לפחות היה צריך לתת לנו פנדל לא?
  4. אלוהים ישמור... הם הבינו היום שצריך גם בלם?
  5. שמע זה שיש לך פה של בור של חרא זה עניין שלך. מספרים הם עובדות הוא לא נתן. בהצלחה לנו.
  6. אז הבאתי סטטיסטיקה 3 עונות אחרונות. גם לפי המנגר אקסלריישן 9.. לא החלוץ שחשבתי שיביאו.
  7. אוקיי אז ככה 20/21 גול אחד 16 משחקים 19/20 7 ב15 שזה אחלה 18/19 2 ב22 משחקים
  8. אבל אמרו לי שנידם הוא העתיד של מכבי. על שחקן עתיד לא נותנים אופציית רכישה.
  9. לפי מקרי העבר עם הצוות הרפואי שלנו טננבאום בשנה הקרובה יבלה ביציע
  10. גם את זה אני יכול להבין... הייתי היחיד עם מסיכה אנשים פשוט מביכים שימו מסיכה וסתמו את הפה ואל תתנו תירוץ למה לסגור לנו את האצטדיון.
  11. לפי הפייסבוק הרבה אוהדים לא רוצים להגיע בגלל חוסר ההשקעה ברכש. אני יכול להבין את זה לבינתיים הייתי בקודם ואתמול ועוד אכלתי צינור שעה וחצי בדרך וכמובן הגעתי באיחור.
  12. מתי יוצא פוש אחד ״לכזה דבר אף אוהד לא ציפה״ - ריי מנאי, צ׳יבוטה, דביטון וקניקובסקי חתמו ל3 עונות במכבי.
  13. נו ואצל ואן לוון בינתיים אין התקפה אז לנצח בטוח לא ננצח וההגנה עושה בושות ורק בנס לא חוטפים.
  14. הצד השני יודע תמיד שיש כסף כי יודעים את מיקומו של בעל הבית ברשימת עשירי תבל... הכל היום מתוקשר בדרך כזאת או אחרת החוצה.
  15. רז אמיר כבר צייץ בנוגע לזה בתגובה לגיל שלי. ג'קי שם לו תג מחיר של 4 מ € כי אין לו כוונה למכור בארץ.
  16. בוא איזה קשר ישראלי יש כבר... קניקובסקי/שמיר/דביטון
  17. היה טצלנו שנתיים אם אני לא טועה. מה היה טוב בו? וגם עכשיו מה טוב בו? קבוצה שרוצה לכוון לתארים אלטמן זה מי שיציל את המולדת?
  18. אם נחכה לסוף החלון זה אומר שלא תביא כלום. מדובר על סגר של חודש וחצי חודשיים.
  19. אחי יש לו הצעות מאיטליה ומלה ליגה ויבוא למכבי??? נו באמת!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.