Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. העונה נגמרה סופית ואני בטוח שהבינו סופית אחרי התיקו נגד נוף הגליל
  2. מסכים שצריך לשחוט פרות קדושות אבל אני די בטוח שזה לא סוף עידן גולדהאר, זהו כישלון אמיתי ראשון שלו מאז 2012 אבל גדולים ממנו טעו ונכשלו והצליחו לחזור להצלחות. מיטש יצטרך לשנות גישה, להתעורר, לתקן ולחזור להיות מעורב יותר.
  3. הדעה שלי שמתחזקת מיום ליום לזה שאין מאמן היא שאחרי הסירובים שמכבי קיבלה ממאמנים שאנגלידיס ויצחקי רצו אז מיץ׳ החליט שהוא רוצה להביא מישהו שהוא רוצה ואותו המישהו הזה (שאני לא יודע אם הוא מנהל מקצועי או מאמן) הסכים או יכול להגיע רק בעונה הבאה, אז בדיוק כמו בעונה שלפני ג׳ורדי מיץ׳ מסכים ״לזרוק״ את העונה בשביל אותו מישהו שהוא רוצה. יצחקי בתפקיד ניר לוין.
  4. גונסאלו גארסיה מאמן, קרלוס עוזר, טוריחו מאמן כושר, חואן פאבלו מאמן שוערים. העונה גמורה וזאת הזדמנות מצויינת לתת לצוות שאמנם לא מנוסה אבל מכיר את המועדון להתגלח על העונה הזאת לקראת העונה הבאה
  5. בהצלחה ל-ב״ש בקרב האליפות נגד הזבלים מחיפה
  6. שחקני ההגנה הכי חלשים שהיו פה בעשור האחרון אבל זה בעיקר בגלל שהקבוצה לא מאומנת וזה בעיקר פוגע בחלק ההגנתי
  7. לא מעט נעדרים אבל בכל זאת צריך לעשות קצת רוטציה
  8. כנראה שבינואר יביאו את המאמן
  9. ניצחון מועדד לא יודע למה האמת, בטח שלא בגלל היכולת. אולי בגלל שסוף סוף ניצחנו אחרי פגרה ארוכה אז ככה יש הרגשה טובה שאשכרה אני לפחות שכחתי איך זה מרגיש אחרי ניצחון
  10. הסגל לא מספיק טוב כמו שחשבנו. מאמן טוב יצליח להוציא הרבה יותר אבל הסגל הזה לא יביא הצלחות. ההגנה חלשה, הקישור רך וההתקפה בינונית ולא יציבה
  11. יותר סיכוי שיהיה 2-2 כמו בעונת ג׳ורדי המאמן
  12. להפסיד במשחק זה לרוב בגלל בעיה מקצועית אבל ההפסד היום היה בעיקר בגלל בעיה ניהולית עם שילוב של בעיה מקצועית. דרך אגב גולסה חזר לא טוב מהפציעה, הוא ממש חלש. קוואס עם עוד משחק לא טוב, אני חושב שהוא שחקן הרבה פחות טוב ממה שחשבנו בטח בעניין היציבות
  13. את הזמן שהיינו יכולים לנצל לאימון בפגרה תחת מאמן חדש כבר הפסדנו. אז עכשיו באמת שיקחו את הזמן כדי לא ליפול עם מאמן וכדי שיביאו מאמן שמתאים וברמה של מכבי והוא קונצנזוס אצל אנגלידיס, יצחקי ומיץ׳. אם צריך לחכות אפילו עוד חודשיים, נחכה בלי בעיה העיקר שיהיה מאמן טוב
  14. 0 דקות לשחקני מכבי בפגרה הזאת בנבחרת הבוגרת. כן ירבו
  15. לא ברור לי אם באמת מבחינת מכבי קרלוס הוא אופציה אז למה גונסאלו גם לא אופציה? הרי לגונסאלו יש את תועדת הפרו ואפילו ניסיון כמאמן ראשי (אימן את טוונטה) איך הוא לא אופציה וקרלוס כן? למרות שטוכמן נחשב לאמין הדיווח על קרלוס לא נראה לי בכלל, במיוחד שהוא מדווח שמיץ׳ לא ויתר על העונה ומאמין שאפשר לזכות באליפות
  16. הייתי שמח אם מכבי בסופו של דבר ימנו את ניל לנון. אני מאמין שהוא הוצע למועדון ואני בטוח שהוא יסכים להגיע. בכל מקרה כל יום שעובר ואין מאמן זה בזבוז ענק.
  17. בלם אחד טוב במקום הרננדז מרים את כל רמת ההגנה של חוליית ההגנה שלנו. כשאהיה לנו בלם זר חדש (בתקווה שיהיה ברמה) אז לא משנה מי ישחק לצידו אם זה פיבן, נחמיאס, בלטקסה או ייני כי הוא ישדרג את מי שלידו. אני מאמין שסבוריט וג׳ראלדש יחזרו לכושר הטוב שלהם פשוט צריך גם מאמן שידע להעמיד את הקבוצה טקטית ולשפר את משחק ההגנה הקבוצתית כי יש לנו שחקנים טובים (חוץ מהרננדז), רק צריך בלם יותר טוב ומאמן שיוביל את הקבוצה
  18. קוואס מראה גרף שיפור. היום הוא היה חופשי ותיפקד המון באמצע כמו קשר התקפי וגם ברח הרבה לצד שמאל, במחצית השנייה הוא נשאר בימין. דרך אגב מה התחושות שלכם תיהיה הודעה על מאמן השבוע?
  19. מדהים כמה חוסר מזל היה לנו במשחק הזה, אבל מה לעשות שהמזל הולך עם הטובים ומכבי העונה קבוצה לא טובה. נקווה שיגיע מאמן כבר השבוע ויחזיר את הקבוצה הזאת ליכולת טובה, יחזיר את הקבוצה להיות מנצחת, יחזיר מהכבוד ויחזיר אותנו לצמרת. אליפות כנראה כבר לא תיהיה אבל צריך לבנות העונה את הבסיס לשנים הבאות ויש לנו את רוב החומר של השחקנים כדי לעשות את זה. הייתה אווירה מדהימה ומחשמלת, שאפו לקהל
  20. נשבע לכם בחיי שאף פעם לא אהבתי אותו. אולי אחרי האליפות ב-2003 כן הרגשתי אליו חיבה אבל לא יותר מזה. איש גועלי, אדם קטן ועדיף שנפסיק לדבר עליו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.