Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. אני חושב שהמשחק ידחה, גם מכבי יבקשו זאת. זה הדבר הכי נכון וחכם לעשות גם אם זה דחייה רק עד ליום שישי. למרות שאני חושב שבימים הקרובים ימצאו עוד חיוביים בקבוצה ואז תיהיה בכלל בעיה לקיים את המשחק כי כנראה יהיו לפחות יותר מחצי סגל חולה.
  2. לפני המשחק נגד ברסט אבי מלר ששידר את הליגה הבלארוסית ניתח את הקבוצה באחת התוכניות בערוץ הספורט ואמר על קיקי שהוא בלם מצויין והוא מופתע מזה שהוא לא התקדם לליגה הרבה יותר בכירה. מעדכן פה שיהיה
  3. 2020 זאת השנה שקרו וקורים בה דברים הזויים
  4. לדעתי זה קישור רך מידי למשחק מול זלצבורג. בהעדרו של גלזר נצטרך לעבות את הקישור ולנסות להסתדר עם המחליפים שהם ריקן ברסקי וקארצב שאחד מהם יצטרף לפרץ וגולסה. בתקווה שרק גלזר נדבק ולא הדביק אחרים
  5. לא רק שהוא לא שיחק שנתיים גם אין לו ביקוש לפי מה שקראתי בתקשורת הגרמנית והיוונית. פנאתנייקוס רצתה אותו (כנראה דוניס סימן אותו כבר אז)אבל זה ירד מהפרק, עכשיו הוא שומר על כושר בקבוצה חובבנית מהליגה הרביעית ביוון.
  6. בעונת 11/12 היו 3 קבוצות ישראליות בבתים בליגה האירופית. מכבי, הפועל וחיפה אם אני לא טועה.
  7. אחרי כל החיבוקים שהיו אחרי המשחק כל הקבוצה עם קורונה
  8. שואל ברצינות למה לדעתם דוניס רוצה שוער? מה הוא עד כדי כך לא סומך על דניאל או שהשוער היווני שהוא רוצה הוא כזה עילוי? אני יכול להבין את הרצון להתחזק בשוער כי ההגנה נחלשה השנה אבל זה צריך להיות שוער ברמה גבוהה ואני לא יודע אם השוער היווני כזה
  9. קנדיל היה נהדר חוץ מהפאולים המיותרים שרן יכול להיות בלם פותח במכבי רק בשלושה בלמים סבוריט השחקן הכי טוב בקבוצה גלזר השתפר בעיקר אחרי השער, כנראה עלה לו הביטחון דור פרץ היה טוב
  10. אנחנו מגיעים לצמד המשחקים או לפחות למשחק הראשון בלי לחץ כי את המטרה השגנו, בלי ציפיות כי הם הרבה יותר טובים ועם מאמן שיש לו ניסיון רב במעמדים האלו, יש לנו רק מה להרוויח. עלינו שיחקנו אותה עפנו אף אחד לא יבוא בתלונות במיוחד שלא היה חיזוק
  11. מצד אחד מעודד לשמוע שאין בעיה כלכלית להביא שחקנים מצד שני מבאס וטיפה מטריד ששחקנים לא רוצים לבוא לפה, וגם לא בטוח ששלב בתים אירופי ישכנע אותם לבוא.
  12. אם מביאים את חמד אז שיביאו גם את כיאל על הדרך, אחחחח זה יהיה טוב לראות את התגובה של אוהדי חיפה
  13. במסיבת העיתונאים האחרונה דוניס אמר שניקוליץ' לא יהיה זמין עוד חודש-חודשיים. כנראה רוצים לקחת את הזמן איתו, הוא בטח יעבוד עכשיו עם זיגדון כמה שצריך עד שיכול לחזור לאימונים בקצב של הקבוצה. לא כמו פעם קודמת שאחרי פגרת הקורונה הוא חזר לאימונים מלאים עם הקבוצה ואחרי 2 אימונים התחילו שוב הכאבים בברך.
  14. נכון לרגע זה שלושה שבועות סגר בלי כדורגל חוץ מלקבוצות שמשחקות באירופה. לדעתי לא כזה אסון כמובן שהייתי שמח אם היה כדורגל אבל אחרי השלושה שבועות האלה יחזרו לאימונים שבועיים שלושה לחזור לכושר ואז יחזרו לשחק. למכבי זה יכול לבוא טוב, להתרכז ב-100% במקדמות באירופה, אפשר לקיים מחנה אימון קצר עם דוניס כדי שיכול להטמיע טוב יותר את השיטה שלו ולהכיר יותר את הסגל. אבל עדיין זה רק כרגע ויכול להיות שתיהיה ליגה בסוף
  15. האמת שעם כל זה שההתקפה שלהם ממש טובה הקישור שלהם עדיין סימן שאלה אחד גדול וההגנה שלהם נראית ממש רע אבל גם ההגנה שלנו נראית לא פחות רע והם הביאו את הבלם שהם צריכים ואנחנו לא
  16. מהתגובה שלו אחרי המשחק זה נראה כאילו הוא חשב שההגנה שלו מספקיה וטובה לפחות לליגה ורק היום אחרי המשחק והגולים הקלים שספגנו הוא הבין שהוא בבעיה כי ההגנה הרבה פחות טובה ממה שהוא חשב
  17. חוזז בסדר בן חיים עדיין סימן שאלה ואת גררו אני חושב שצריך להשאיל לכן לדעתי צריך להביא עוד שחקן כנף זר בכיר איכותי
  18. בוודאות או ניחוש ? כי אם לפני המשחק הזה חשבתי שצריך רק בלם וחלוץ היום אני חושב שצריך גם בנוסף עוד שחקן כנף ורסטילי שיודע לשחק בשני הצדדים וגם להביא עוד קשר התקפי כי דן ביטון לבד לא מספיק
  19. הייתי עולה עם 3 בלמים קישור שמורכב מגלזר, גולסה, ריקן ודן ביטון והייתי משחק עם שכטר ואלמוג חלוצים. אבל אני לא מבין כלום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.