Jump to content

DanMTA

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by DanMTA

1. עכשיו כשאני חושב על זה, אולי אם בכר ילך לחיפה אנחנו נביא את דגו?
  2. עוד משחק מסריח בדרך לאליפות משולשלת. שהעונה הזו תיגמר כבר אבל לא בלי התואר. לא כיף.
  3. קבוצת האומות המאוחדות מפגינה איכות יותר מאיתנו, בפעם השלישית העונה. וזה בסגל הרבה יותר מוחלש ממש שהיה להם. תעודת עניות מדאיגה. קין והשחקנים שלשלו מול דגו במשחקים ראש בראש. זה נסלח רק אם נזכה באליפות.
  4. זה יהיה מעולה. אחרת המשחק הזה יעלה חזק במצעד שלשולי העונה.
  5. היה צפוי. לא משחקים כלל במחצית השניה!!!
  6. השופט הזה כנראה שרמוטה ירוקה גדולה. אדום ברור לרפאלוב לא שרק. עלי בועט כדור על שחקן שלנו נותן לשני השחקנים צהוב.
  7. הסירחון הירוק בשיא תפארתו. כמה דוחים ומתוסכלים אתם.
  8. שלא נשלם על כל ההחטאות והנאיביות בהתקפה. מתאים לי שיגמר עכשיו. בתקווה שנרסק אותם סופית בסמי עופר.
  9. לא יודע למה אתם רבים, אחד מתאים לו תיקו והשני ניצחון. שתי התוצאות טובות למכבי. הפסדנו להם פעמיים כבר יותר מדי העונה, אז להפסיד עוד פעם זה יהיה קטסטרופה נוספת העונה. להשפיל אותם השפלנו מספיק בעשור האחרון עד שהרימו את הראש שלהם עם האדם לפני השחקן. בקיצור, אם לא לרמוס, העיקר לא להפסיד. אז לשחק חכם, באחריות ובלי הפקרות.
  10. תן לי 3 אליפיות רצופות על הראש של בכר כמו שעשה לנו פעמיים ואני איתך בטיעון הנ״ל.
  11. אם הפדופיל לא יחזור, חיפה תישאר באותה רמה גם עם בכר. בלעדיו הם לא לוקחים אליפות אחת.
  12. אם סירב לנבחרת זה אומר שהוא הולך לחיפה. לא היה מסרב לנבחרת אם לא היה סגור שם.
  13. אם אני בהנהלת מכבי אני מוציא הודעה שאני מכניס אנשים סמויים מטעם המועדון לכל שער עם מצלמות ומי שיעז לזרוק אבוקה יצולם, ייעצר מיד וישלם כל חייו על הטעות שלו כולל העפה לכל החיים מהמגרשים ותביעה אזרחית. ונראה מי הבן זונה שיעז לעשות דבר מטופש כזה. זה אם אני בהנהלה, אבל כמובן אני לא אז מה שהיה ימשיך כי לא לומדים ולא מסיקים מסקנות פה. רק יד ברזל ואפס סובלנות תחנך את החסרי תרבות הברברים שגורמים נזק ופוגעים בחווית הצפיה.
  14. ל-ו-ז-ר-י-ם עוד שלשול מפואר העונה. רק לא לשלשל את האליפות, מזה לא תהיה לנו תקומה!!
  15. בגלל כמה טראומות שעברנו. מניח שזה חלק מרכבת ההרים שצריך לעבור כדי לחזור לאליפות ראשונה. אז אם תהיה אליפות באמת שהכל נסלח ונשכח, רק שלא ייצרו לנו סיוט שלא נשכח עם איבוד 10 נק׳ נוסף, הדבר הזה יגרום לקטסטרופה.
  16. החשש הוא מאפקט דומינו, כמו שכבר קרה עם איבוד 10 הפרש ושלשול היסטורי באירופה.
  17. חח מניה דפרסיה. אם נפסיד פה זה עלינו 100%, יותר מחרפת אירופה.
  18. יש אלוהים. תביאו טרפל ונסלח על אולמפיאקוס.
  19. המשחק הזה נראה שיגמר בסיוט. מסוג הימים האלה. עוד פנדל שלא נותנים, אלוהים יקח אותכם.
  20. המפגר הזה מכל המגרש בעט על השחקן מולו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.