Jump to content

zeudemort

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by zeudemort

1. למצוא את האידיוטים שזרקו את החזיזים ולהרחיק לכל החיים, די חלאס מיותר ונמאס.
  2. עומדים לדין על מטבע שנזרק לפנים של שרי. כמה בהמות יש לנו ביציע זה לא ייאמן, להרחיק לכל החיים בבקשה.
  3. מה זה השטות הזאת שבעבירות שמובילות לשער נדרשים להציב רף גבוה לעבירה? עבירות לא נשרקות באופן רטרואקטיבי, ומטרת המשחק היא להבקיע שער, כך שעבירה בכל התקפה מובילה לשער. איזה כסתח מטומטם
  4. עכשיו ב-ONE: "שמכבי תוכיח שהכסף הגיע אחרי שזרקה אותנו" https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-24/1,1,3,57886/451235.html מישהו יודע על כמה כסף מדובר בכלל?
  5. רכבת ישראל תפעל אחרי המשחק? בימים רגילים פועלת עד השעה 00:00, מעניין אם יחליטו לעשות משהו חכם במדינה הזאת עריכה:וואלה סבידור פועלת כל הלילה
  6. לא רואה סיבה להביא את שבירו. רוצים מחליף לזהבי ויובא? יש את תורגמן על הספסל ומקסימום להחזיר את אלמוג מהשאלה, להביא שחקן בינוני כמו שבירו כשהוא כבר בן 24 ולא ישתפר כנראה במיליון יורו זה פשוט בזבוז
  7. כותב כאן בקשר לפוראבר פלוס כי אני לא יודע איפה עוד לכתוב - תחילת שנה לא חידשתי את הפוראבר פלוס, היה עם זה תקלות טכניות אנע עארף ואף אחד לא דיבר איתי בלאן, בנתיים שכחתי מזה ועכשיו כשקיבלתי את הניקוד על פתח תקווה שמתי לב שקיבלתי רק 2 נק. ניסיתי לחדש את הפוראבר ולא נותן לי, זורק אותי לדף הראשי בלאן ואני די אובד עצות
  8. מת לדעת איך הצלחתם. טיפים לפעם הבאה?
  9. לשרוף את קריית שלום עם החרא הזה
  10. 2670 בתור אין לי סיכוי אה
  11. אין לי מושג זה פתוח אצלי בכמה דפדפנים להגדיל את הסיכויים
  12. דאבל יש לך שמץ כמה כרטיסים נשארו?
  13. לא ניתן לחדש את כרטיס החבר. הסיבה: לפי הגדרות "תקופת החברות", תוקף החברות פג עוד לפני שהוא מתחיל! מישהו נתקל בזה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.