Jump to content

החולצה עם הפינגווין

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by החולצה עם הפינגווין

1. איפה הימים שהיינו מביאים עכשיו איזה פלופ של ויקי ואקנין רבע שעה לסגירת החלון חחח
  2. חחח העיקר שהם בודקים סטטיסטיקה לפני ההגעה שלו ואחרייה כאילו הוא השפיע על משהו.
  3. הכי מצחיק ששועה לא קשור בכלל לאחוזי ההצלחה האלו, הוא בכלל שיחק בליגה מאז הגיע אליהם?
  4. דיברת על השחקן הזה ספציפית? כי אם כן זה מטורף, או שבכללי רצית שיקנו שחקנים זרים צעירים וישאילו?
  5. הם בכל מקרה רצו להקפיא אותו כדי להיות עם זר פחות ולקבל מענק של 300 אלף ש"ח
  6. וואי הפתיע אותי התגובות הנורמליות שהוא קיבל לשטות שאמר, חשבתי שיסכימו איתו. האבולוציה מתחילה להשפיע גם על אזור ב"ש?
  7. חחחח הם מודעים לזה שהם 20 (!) נקודות פחות מאיתנו, כן? אם היכולת שלנו לא הייתה שווה פלייאוף תחתון לפני9 שנים, מה זה אומר עליהם? זה אפילו לא לרדת ליגה זה להיות קבוצה בינונית בליגה לאומית לפי ההיגיון שלהם.
  8. עוואד 3 מליון עלי מוחמד 2.5 מליון בצ'יראי 2 מליון ביחד 7.5 מליון, צריך רק למכור את דור פרץ לאיטליה ב6 מליון ואת ראיקוביץ' ב3 מליון ואז אפשר להביא את כולם ועוד להשאר עם כסף ביד כדי להוזיל עלות מינויים
  9. אין הרבה מה לעשות כשיש מועדון שחוקי הפייר פליי לא חלים עליו. 0 מכירות שחקנים 0 הופעות באירופה 0 הכנסות ממרצ'נדייז מינויים זולים, משכורות גבוהות וסכומי העברה גבוהים, מליון מאמנים שמקבלים שכר מהם לשנים הבאות ואין להם שום מגבלה של פייר פליי.
  10. רציני? מהלך יפה, בטח לעומת הכדורסל שעד עכשיו זכור לי משחק של הפועל ירושלים באדום מול ראשל"צ בכתום ששרף לי את העיניים להבין מי זה מי. אבל עדיין זה מכוער טילים, עדיף היה כבר שיעלו עם התלבושת הלבנה המלאה כולל מכנס מאשר להראות כמו מועדון ספורט שג'אעיה
  11. כל פעם שיש משב רוח חזק הם צריכים לברוח מהכימיקלים והחלקיקים באוויר, מה הפלא שכולם שם איילות? מי שלא רץ מהר מת מהר
  12. חחחח תהיה בטוח שהוא כבר מופיע בדפים של רדיו חיפה אחרי ההחמצה הזאת, עוד מהלך אחד לא טוב והם ישתו לו את הדם עריכה: הינה פרייאר שוב פספס גול
  13. טורקי, נראה לי שנחת היום בבוקר בארץ וכבר משחק והספיק להחמיץ מול שער ריק
  14. שחקן טוב אבל לא שווה 2 מליון אירו ואנחנו גם לא יכולים לשלם את הסכום הזה וגם אם כן היינו יכולים לשלם 2 מליון אירו אז עדיף כבר להוסיף עוד 500 אלף ולהביא את עלי מוחמד במקום את בצ'יראי בעיניי
  15. המאמן החדש שהם הביאו אחרי אופיר חיים, תותח חבל על הזמן אם הוא היה פותח את העונה...
  16. למה הפועל עלו לשחק עם תלבושת מזוייפת כמו שיש במשחקים בסגנון של פיפ"א אבל של חברות אחרות שאין להן זכויות להשתמש בשמות האמיתיות ובתלבושות האמיתיות של הקבוצות?
  17. נותן: מיכה+סבוריט+3 מליון אירו לוקח: ספורי+חצי כרטיס של פירסמן
  18. יש להפועל מחצית שלמה לתת גול, כלום לא סגור
  19. ועוד אנחנו אחרי 21 מחזורים,כן? מה שאתה מתאר לגיטימי ונפוץ במחזורים הראשונים של עונה בליגה נורמלית, זה פשוט הזוי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.