Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

 1. לז'איר יש 12 במהירות, בשביל בלם שמגיע לליגה הישראלית 12 זה מהיר, לדוס סאנטוס שנחשב בלם מהיר מאוד יש מהירות של 13 במנג'ר, ולא 18-20, לצורך העניין לרפאל וראן יש מהירות של 16 והוא אחד מהבלמים הכי מהירים בעולם.
 2. סוף סוף רכש, אם ישחזר את היכולת מהכוכב האדום בלגרד בעונת 17-18 נרוויח פה חלוץ מצוין. מגיע בגיל טוב (בן 28), שיהיה לנו בהצלחה, עכשיו צריך להתמקד גם בהבאת בלם.
 3. אני מסכים איתך שעדיין מוקדם להכתיר את חיפה לאלופה (בטח כשאנחנו במחזור 2 והחלון עדיין לא נסגר), יש לנו יתרונות בזה שהסגל הישראלי שלנו יותר טוב משלהם, אבל תיזכר בעונת 2017-18, גם אז היה לנו סגל ישראלי יותר טוב משל ב"ש, אבל להם היה מאמן וזרים טובים יותר משלנו, ובגלל זה הם לקחו אליפות, בעונה שאחרי כולם חשבו שאנחנו בדרך לעונה פיננסית אמרתי שאם יגיע מאמן וכמה זרים טובים אנחנו ניקח אליפות בקלות עם הסגל הישראלי המצוין שלנו, כי בסופו של יום זרים עושים הבדל הרבה יותר גדול מהישראלים, וכל עוד אנחנו נשארים עם שני זרים בסגל (כשאחד מהם פצוע נצחי) זה שם אותנו בבעיה, כי אם חיפה פגעו ב-4 או ב-5 מהזרים שלהם (מא
 4. איזה ביזיון, לקבוצות אחרות דוחים משחקים ברגע שיש כמות כזו של חולים, אצלנו לא רק שלא מעוניינים לדחות, אלא גם מנסים להשפיע על משרד הבריאות שיאשר את קיום המשחק. הם כבר אפילו לא מסתירים את זה שהם מוטים, איזה גועל נפש.
 5. קשה לי להאמין שמישהו יעז להכניס את מיכה ואת אצילי ואת המילה "אנסים" באותו משפט אחרי זיכוי של חוסר אשמה, כי אם החוק לא מסכים איתם וזיכה אותם, השחקנים יכולים לתבוע אותם על הוצאת דיבה, אז קשה לי להאמין. אני שמח בשביל השחקנים שזוכו, כי זה היה ברור מלכתחילה שהבנות שיקרו לגבי הגיל שלהן, וחבל שהעיפו אותם מהקבוצה, מי יודע אולי בעתיד הם יחזרו.
 6. נראה לי שסאבוריט מרוויח יותר ממנו (בכל זאת שחקן שהגיע מבילבאו מהליגה הראשונה בספרד), וז'איר סביר להניח שהרוויח פחות ממנו, ואני מסכים איתך שמבחינת איכויות שניהם לא רואים אותו (גם ז'ראלדש דרך אגב), אבל זרים ברמה הזו בטח בסכומים האלו לא נוחתים פה כל הזמן, וכמו שאפשר להביא זרי על בסכומים כאלו, אפשר גם להביא זרים שהם פלופים מוחלטים בסכומים של 700-800 אלף יורו בעונה, בגלל שזרים באופן כללי הם הימור, אם היו לנו 6 זרים שהם תותחי על הייתי מוותר על צ'יקו בלי למצמץ בכלל, אבל בפועל יש לנו רק 2 זרים (כשאחד מהם זה ניקוליץ'), אז לדעתי במצב הנוכחי לא היה מפריע לי להחתים את צ'יקו לעונה אחת נוספת, ועדיין לחפש חל
 7. בעיניי לפחות הוא הרבה יותר מקצת יותר טוב משכטר, ושכר של 400 אלף יור הוא לא שכר עד כדי גבוה כשמדובר בזרים, בגלל המס שהוא נמוך משמעותית מהמס על ישראלים (400 אלך יורו נטו שכר אצל זר שווה 500 אלף יורו עלות מעסיק שזה שווה ערך ל-250 אלף יורו נטו כשמדובר בישראלי) ולגבי הנתון של הבישולים הוא נכון, היו לו שלושה בישולים וכן גם שלושה כרטיסים צהובים. https://www.football.co.il/stats/player-stats?season=0bde2f86-aa5e-403a-9960-12c42ab5f89f&team=f8e0ef79-493d-4bd6-99ad-3b3c9a8789f4
 8. שכטר בעונה שעברה שיחק יותר דקות מצ'יקו (1504 דקות ב-32 הופעות לשכטר ו-1237 דקות ב-21 הופעות לצ'יקו), מבחינת מספרים צ'יקו נתן 9 שערים ו-3 בישולים, ושכטר נתן 6 שערים ובישול אחד, ואם צ'יקו היה כשיר כל העונה הוא היה נותן גם מספרים הרבה יותר טובים. בסה"כ מדובר בזר טוב, ואחרי כל כך הרבה אבידות מקצועיות היה שווה להשאיר אותו, כי נכון לעכשיו יש לנו 2 זרים, ואם היינו משאירים את צ'יקו עדיין היה לנו מקום להביא בלם, חלוץ וזר נוסף לאיזה עמדה שאנחנו רוצים.
 9. לא חושב שהפסדנו את הליגה כי הליגה לא נגמרת במחזור 2, אבל אני מסכים איתך שההימור הזה היה רע וההתנהלות בקיץ הייתה רעה, אבל יש עוד זמן לתקן, ואני מקווה שיתעשתו.
 10. אנחנו חייבים חיזוק (לא בשביל המשחק מול ברסט בשביל כל העונה), אין לי בעיה להיות עם 4-5 זרים ויחליטו שהתקציב לזר או שניים יקבע על פי אם נעלה לשלב בתים כלשהו או לא, אבל להישאר עם שני זרים, כשאחד מהם זה ניקוליץ' שלא השלים פה מחצית והוא נמצא בקבוצה כבר כמעט שנתיים (מדצמבר 2018) זה לא מתקבל על הדעת, אמנם יש לנו את הסגל הישראלי הכי טוב בארץ אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות עם שני זרים בסגל (ובמשחק הזה בלי זרים בכלל), אני מאוד מקווה שנצליח לעבור את ברסט עם הסגל הזה, כי אחרי כל ההגרלות הטובות שקיבלנו אנחנו נצטער על ההפסד הכספי במידה ונודח.
 11. איזה ערימות של בולשיט, מיכה ואצילי לא עשו שום עבירה פלילית, ולגבי עבירה "מוסרית", אז מי אתה שתקבע איזה רמת מוסר צריכה להיות לכל אדם? כל עוד שהם לא עוברים על החוק אז מי אתה שתתערב בכלל? הרי אם זה היה דומה לסיפור של ירדן שועה שיוצא עם מישהי בת 16 (מעל גיל ההסכמה) או של בן זיני שיצא עם טיילור מלכוב מאז שהיא בת 16 (שוב מעל גיל ההסכמה) , אז אף אחד לא היה מעז להזכיר אותם בהקשר פלילי (מקסימום בהקשר רכילותי) ואף אחד לא היה מעיף אותם מהקבוצה, וזה לא משנה בכלל כמה אתה חושב שהם לא "מוסריים", הסיבה היחידה שכן הזכירו אותם בהקשר פלילי הייתה בגלל שמדובר בבנות 15, אבל כאלה שהציגו את עצמן כבנות 17-18 ובגלל זה
 12. נו באמת, אני לא אוהד ברצלונה, אבל אם אני צריך לבחור בין מסי להנהלה או בין מסי למאמן, אז אני בוחר במסי בלי למצמץ בכלל, שחקן כמו מסי גדל פעם בדור, וברצלונה הצליחה הרבה בזכות מסי, ומסי לא באמת צריך את הכסף שלהם (בגלל זה אמר להם שהוא מוכן לוותר על החוזה רק שישחררו אותו), לאורך כל הקריירה היו לו הצעות מקבוצות באירופה בהרבה יותר כסף מברצלונה ותוסיף את העובדה שהוא עושה ערימות של כסף גם מחוץ לכדורגל, אז כן ברצלונה צריכים אותו יותר ממה שהוא צריך אותם. אם נראה לך ששחקנים שעושים עשרות לפעמים מאות מיליונים בשנה תלויים במועדון מסויים אז אתה לא מחובר למציאות.
 13. התנהלות בושה, אתה יכול להמשיך לדבר על "סטנדרטים ניהולים של אשדוד" אבל גם מועדוני ענק בעולם משאירים שחקנים שלהם במידה ואין שום עבירה פלילית ככה היה צריך להיות גם במקרה של אצילי ומיכה. לגבי מה קרה בפועל בינם לנערות, ברגע שהתיק נסגר סופית אפשר להגיד שהבנות שיקרו לשחקנים לגבי הגיל שלהן והציגו את עצמן כבנות 17-18 שזה מעל גיל ההסכמה ולא אמור לעניין אף אחד, ואם היה מדובר בבנות בגיל הזה אז התקשורת לא הייתה מנסה להציג אותם כ"עברייני מין" כי הם יודעים טוב מאוד שהשחקנים היו תובעים אותם, מהרגע שהוכח שהם שיקרו לגבי הגיל שלהן ככה צריך להתייחס למקרה הזה. אני מקווה שכל אדם או ערוץ תקשורת שרק יעז להכ
 14. גם שנה שעברה הם השתמשו במושג של "רף ענישה נמוך" העיקר למצוא תירוצים ללמה לא לשרוק לפנדלים לטובתנו גם במידה ויש עבירות. מפתיע (או שלא באמת מפתיע, תלוי את מי שואלים) שלא משתמשים במושג הזה נגד קבוצות אחרות. לגבי ב"ש, זה היה ברור שלא יעמידו את ז'וסוואה לדין ברגע שהשופט ראה את המקרה, תקדימים רק על חשבוננו, התאחדות של שרמוטות.
 15. ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל, אבל צריך להתרכז קודם כל בלעבור את ברסט ולהבטיח שלב בתים כלשהו, כל דבר מעבר זה בונוס.
 16. אתה שוכח שמאז עברו הרבה מאוד שנים, חיפה הדיחה אותם בעונת 09-10 והפועל בעונת 10-11, מאז הם השתפרו בצורה מטורפת, השנה שיחקו בשלב הבתים של ליגת אלופות עם ליברפול, נאפולי וגנק וסיימו עם 7 נקודות (כולל שתי תבוסות לגנק), עונה 18-19 סיימו את שלב הבתים שכלל את סלטיק, לייפציג ואת רוזנבורג עם 18 נקודות והגיעו לשמינית גמר ליגה אירופית, והודחו על ידי נאפולי, בעונת 17-18 הם שוב סיימו את שלב הבתים מקום ראשון עם 12 נקודות והודחו רק בחצי גמר אחרי שעברו קבוצות כמו סוסיאדד, דורטמונד ולאציו בדרך, הם הקבוצה האחרונה שהייתי רוצה לפגוש (למרות הרזומה מול הישראליות), למרות שגם שאר ההגרלות הן קשות מאוד, אבל קודם כל צרי
 17. ההגרלה הכי טובה שאפשר לבקש, אבל אסור להגיע שאננים ולזלזל בהם. עכשיו צריך להביא בלם וחלוץ כמה שיותר מהר, כי אפשר להבטיח שלב בתים העונה (והרבה מאוד כסף על הדרך).
 18. מסכים, עד שאנחנו מדורגים בסיבוב השלישי של ליגת אלופות ויש סיכוי להבטיח עונה אירופית והכנסה כספית גבוהה (3 מיליון יורו ושלב בליגה האירופית או 15 מיליון יורו ושלב בתים בליגת אלופות), פחות בגלל הפסד אחד בליגה.
 19. חייבים להביא בלם זר עם עדיפות לבלם בסגנון של ז'איר (סביר להניח שלא יהיה ברמה שלו אבל באותו סגנון, מהיר, חזק עם משחק ראש טוב), גם חלוץ כמובן (זהבי או חלוץ זר) ולדעתי צריך להביא גם איזשהו שחקן כנף זר מהיר עם דריבל טוב או לנסות ולחפש שחקן בסגנון של אצילי (מה שיהיה קצת יותר קשה), אין שום סיבה לא למלא את מכסת הזרים (כמו שכמה אנשים הציעו פה) ולהישאר עם 4 זרים או 5 במקרה שגררו יישאר, הסגל הישראלי שלנו הוא מצויין (הכי טוב בליגה גם בלי מיכה ואצילי), אבל צריך להביא כמה זרים שישדרגו אותנו.
 20. מבאס, קיוויתי שהוא יישאר בקבוצה (יחד עם מיכה), חבל שזה לא קרה. אני מאחל לו שיצליח ושיסתום את הפה לכל האנשים שניסו להזיק לו, ומי יודע אולי בעוד כמה שנים שהסיפור הזה יישכח הוא יחזור לפה.
 21. אני לא מסכים איתך, מעטות הקבוצות הגדולות שייתנו דקות משמעותיות לילד בן 19, לכן הוא חייב להיות מושאל לקבוצה מסויימת ולשחק הרבה על מנת להתפתח בטח כשהוא בגיל כל כך צעיר, להשאיר אותו בסגל בשביל להילחם על פירורי דקות זו החלטה רעה שרק תבזבז לו את הזמן (אני יודע שרשמת שחקן רוטציה, אבל הוא לא יקבל יותר מ-500 דקות בליגה במידה וישאר, וזה במקרה הטוב), ויש מספיק קבוצות שאפשר להשאיל אליהם, הפועל כפר סבא של עמיר תורג'מן, חדרה וכן גם הפועל חיפה או בני יהודה הן אופציות לא רעות.
 22. אני מסכים איתך שרוב המסירות שלו מוגדרות כמסירות "בטוחות", אבל אני מעדיף שחקן שמודע ליכולות שלו ולא ייתן לחיסרון שלו לפגוע בקבוצה, כמובן שאפשר להביא בלם יותר טוב מז'איר מבחינה טכנית אבל זה יעלה לנו במקומות אחרים. בנוגע לשורה התחתונה אני לא מסכים, בעיניי הוא בלם יותר טוב משניהם מהסיבה שהוא עליהם מבחינת יכולות הגנתיות (בלם זה קודם כל הגנה) ומבחינה הגנתית הוא השחקן הכי טוב שקבוצה ישראלית יכולה להביא, מהיר, חזק, אתלט, משחק ראש מצוין וכמעט אי אפשר לעבור אותו באחד על אחד, ואם הוא היה יותר טכני היה משחק בליגה בכירה באירופה.
 23. עם כל הכבוד לאיתן טיבי ז'איר שחקן הגנה הרבה יותר איכותי ממנו, כמות הספיגות שלנו בשנתיים ב-53 משחקי ליגה שז'איר שיחק עומדים על 15 שערים, ב-19 משחקים שהוא לא שיחק ספגנו 12 שערים, זה הבדלים ענקיים, אני בספק אם נמצא בלם כל כך איכותי מבחינה הגנתית, וגם מבחינת הנעת כדור הוא לא פגע בנו, 2090 מסירות מדוייקות מתוך 2276 מסירות העונה (91.84 אחוז דיוק) ובעונה שעברה 1177 מסירות מדוייקות מתוך 1300 מסירות (90.54 אחוז דיוק) מהסיבה הפשוטה שהוא שחקן חכם שממעט לטעות בגלל שהוא לא עושה דברים שהוא לא יודע, ואם שחקן ברמה שלו מבחינה הגנתית היה יותר טכני הוא לא היה מגיע לישראל מלכתחילה, כי הוא היה משחק באחת מהליגות הב
 24. אתה חושב שהתקשורת הייתה עושה כל כך הרבה רעש על המקרה הזה בהיבט הפלילי שלו אם הסיפור היה "שני שחקנים ממכבי תל אביב קיימו יחסי מין בהסכמה עם קטינות מעל גיל ההסכמה", כי אני בספק, (הם מסתכנים בזה שייתבעו אותם על הוצאת דיבה ברגע שאין שום דבר פלילי, ובמקרה כזה גם לא מדובר בתביעה קטנה של אדם פרטי אלא בתביעה גדולה מול גוף תקשורת גדול שמכתיב דעת קהל ויכול לפגוע להם בפרנסה), ובמידה ולא היה שום רעש על הפרשה גם גולדהאר לא היה מעיף אותם מהקבוצה, הסיבה היחידה שהתקשורת עשו רעש מהסיפור הזה בגלל שמדובר בבנות מתחת לגיל ההסכמה, אבל כאלו שגרמו להם להאמין שהן בנות 17-18, ברגע שהשחקנים סיפקו התכתבויות עם הבנות ועם
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.