Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

 1. 18 זה לא ילדות (אני בטוח שלא תגונני על בחור בן 18 שמקיים יחסי מין עם אישה מבוגרת ממנו), ובני 27-28 יחד עם בנות 18 זה לא פער גילאים גדול, יש אנשים בני 60-70 שיוצאים עם בני/בנות 20, אז מספיק להתייפייף. הנערות הללו ידעו טוב מאוד מה הן עושות, לזייף תעודת זהות על מנת להיכנס למסיבות של מבוגרים, לצרוך אלכוהול ולקיים יחסי מין עם שחקני כדורגל (אחר כך גם להתגאות הזה מול החברות) זו לא התנהגות שמתקבלת על הדעת, ועצוב שצריך להסביר את זה בכלל.
 2. מכבי תל אביב זה מועדון כדורגל מקצועני ששואף לזכייה בתארים, מקרים כאלו קורים גם באירופה במועדונים הרבה יותר גדולים ממכבי, אבל ברגע שמזכים את השחקן הוא נשאר במועדון ולא נותנים אותו בחינם ליריבה הכי גדולה שלהם. מה נעשה אם מקרה כזה יחזור עוד פעם, נחלק עוד שחקנים טובים בחינם ליריבות שלנו (גם במידה ויהיו זיכויים)? זה תקדים מטומטם, אנחנו צריכים לפעול על פי מה שמכתיב החוק.
 3. זה לא שהם הבחורים הצעירים היחידים שהולכים עם בנות 18 או להיפך.
 4. ממי אתה חושב שהוא צריך לבקש סליחה? מהבנות או מהמועדון? אם מהמועדון, אז לדעתי גם אצילי וגם מיכה היו מתנצלים בפני המועדון אם הם היו נשארים בקבוצה, אבל לפי מה שאני זוכר גולדהאר לא היה מוכן להיפגש איתם. אם מהבנות, אז אין לאצילי או למיכה על מה להתנצל, מדובר בשתי שקרניות שהציגו את עצמן כבגירות על מנת לקיים יחסי מין עם שני כוכבי כדורגל ואז אחר כך להתגאות בזה מול החברות, ואז לשחק את "הקורבן" אחרי שהכל מתפוצץ, לא מדובר באיזה צדיקות תמימות שאין להן מושג מה הן עושות, ובגלל זה גם זיכו את שניהם יחסית מהר, כי גם במשטרה וגם בפקרליטות הבינו שאין כאן כלום, וזה בלי קשר לעובדה שבמקרים כאלו התנצלות = הו
 5. אין פה אחד שלא יסכים איתך שהם צבועים, אבל הם הוכיחו עוד מהמשחק מול סכנין בגביע לפני כמעט 5 שנים שהם אנטי מכבי ככה שאני לא מצפה מהמזדיינים האלה לכלום, אבל אני כן ציפיתי שגולדהאר ישאיר אותם בקבוצה ברגע שיש זיכוי ולא שיגיעו כחיזוק בחינם לקבוצות אחרות.
 6. לא מגיע לבנות האלו שום בקשת סליחה מהרגע שהציגו את עצמן כבגירות, אל תנסה להפוך אותן לצדיקות.
 7. אי אפשר להשוות, בארסה חיפשו להיפטר מסוארס כי היו בטוחים שהוא שחקן גמור עם חוזה ענק (כמובן שטעו בענק) ומסי מסיים חוזה בסוף העונה שהם רוצים להשאיר, אבל במידה וירצה לעזוב זה לא תלוי בבארסה בכלל. במקרה שלנו אצילי לא שחקן גמור, ואם היינו רוצים שהוא ישאר אז הוא היה נשאר.
 8. אני גם קיוויתי שיחתום בבית"ר ולא בחיפה, אבל הוא רוצה לזכות בתארים ואחרינו חיפה זה המועדון היחיד שמסוגל לתת לו את זה, בטח כשהייתה לנו את היכולת להשאיר אותו בקבוצה לאחר שזוכה, יותר מזה אני בטוח שהיה חותם אצלנו גם בינואר אם היו פונים אליו (זה היה יכול לפרק אותם מבחינה מנטלית, שכל שחקן טוב שהם רוצים מעדיף אותנו), ברגע שלא עשו את זה קשה לבוא אליו בטענות, אני רק מקווה שאנחנו לא נצטער על ההחלטה הזו.
 9. לא היו מעלים כתבה של "תג המחיר של קניקובסקי: 1.5 מיליון יורו" אם הוא שחקן חופשי בסוף העונה, כי הוא יכול לסגור בינואר באיזה קבוצה שהוא רוצה ולחתום שם בחינם בסוף העונה.
 10. מצוין, הוא ישדרג אותנו בעמדה הזו. עכשיו להביא גם חיזוק להתקפה עם שחקן כנף (היה יכול להיות מצוין לקחת לחיפה גם את אצילי, זה היה יכול להיות נקודת מפנה לעונה הזו) ועוד חלוץ מחליף, ולמרות הפער הגדול שיש לחיפה עוד יהיה אפשר לשנות משהו בעונה הזו.
 11. הסכומים היום והסכומים לפני תקופת הקורונה הם לא זהים, ולמרות הקורונה אצילי קיבל חוזה של 330 אלף יורו בעונה באפואל ניקוסיה, אצלנו לצורך העניין הוא קיבל חוזה של 460 אלף דולר (כ-380 אלף יורו בעונה), והוא חתם שם עוד לפני שהוא זוכה, אם הוא היה מחכה שבועיים היו נפתחות בפניו יותר אופציות (שכנראה שלא היו יוצאות לפועל מהסיבה שאשתו לא רצתה לעזוב את הארץ אבל הסכימה רק בגלל שמדובר בקפריסין, וזה קרוב), גודל חוזה בעיקר תלוי סיטואציה, בגלל זה שחקנים שחתמו בליגות בחו"ל לפני תקופת הקורונה קיבלו סכומים גבוהים יותר לעומת הסכומים שמשולמים היום (נניח טל בן חיים בספרטה פראג - מעל מיליון יורו בעונה, טוואטחה בפרנקפורט
 12. אבל אתה מבין שאי אפשר לבטל חוזה בגלל "סטנדרטים בסיסיים שמצופים משחקני מכבי על פי מיץ'" לכן הוא מחויב לחוזים האלו גם במידה והם ישבו ביציע עד סוף החוזה, וזה בלי קשר לעובדה שמועדונים הרבה יותר גדולים מאיתנו ושבאמת משלמים "טונה של כסף" פעלו אחרת בסיטואציות דומות (לקבל חוזים של 400-500 אלף יורו אפשר לקבל גם בבלגיה, ויש הרבה שחקנים ישראלים שקיבלו סכומים כאלו או יותר גבוהים בליגה הבלגית, אנחנו לא היחידים שמשלמים כסף), גם מועדונים בסדר גודל שלנו או קטנים מאיתנו פעלו אחרת. אפילו ג'ורדי, איביץ' או שמעון מזרחי אמרו שמבחינתם הם היו נשארים במידה ויש זיכוי, זה שהסמכות הבלעדית לקבל את ההחלטה הזו נמצאת
 13. ג'ראלדש זה המגן הימני הכי טוב בליגה ובפער (למרות הזלזול של חלק מהאנשים), אם יחתום זה יהיה חיזוק מעולה בשבילנו ואצבע בתוך העין לחיפה, כי מדובר בעמדה חלשה שלהם והוא יכל להוות חיזוק מעולה בשבילם, להוסיף עוד שחקן כנף וחיפה יתחילו לשקשק (למרות הפער שלהם).
 14. אני לא חושב שלביא צריך את ברקו כדי להיות מחומם עליהם, בחיפה הוא מרוויח 150-200 אלף דולר בעונה בצסק"א מציעים לו על פי הפרסומים בין 750-800 אלף דולר בעונה, במקרה הגרוע פי 4 יותר מבחיפה במקרה הטוב פי 5. השנה הוא יהיה בן 25 לא תהיה לו הזדמנות יותר טובה מזו לצאת לאירופה ולהרוויח סכומים כאלו, אבל אני לא רואה סיכוי שחיפה משחררים אותו.
 15. הניהול של חיפה סביר במקרה הטוב, אבל הם לפחות לא משחררים שחקנים מובילים לקבוצות יריבות בחינם. אחרי השנתיים האחרונות היו לנו כלים לרמוס את הליגה הזו ובמקום זה יצרנו לעצמנו יריבה, בדיוק כמו שקרה ב-2015 עם ב"ש. אני ממש לא מבין את ההקטנה לגבי ג'ראלדש ואצילי, העמדות שאנחנו הכי זקוקים בהן חיזוק הן עמדת כנף ימין ועמדת המגן הימני, אצילי וג'ראלדש משחקים על העמדות האלו ואנחנו יודעים ששניהם שחקנים טובים (אם בעמדת הכנף אפשר להביא זר לעמדה הזו שיהיה לא פחות טוב מאצילי, בעמדות המגנים קשה להנחית זרים טובים, מה שהופך את ג'ראלדש לאבידה משמעותית יותר). לגבי חיפה, בעמדת המגן הימני יש להם את מאבוקה
 16. איך אתה משווה בין מאריבור לדינמו ברסט? מה ברסט כבר עשו באירופה? מאריבור הגיעו לשלב הנוקאאוט של הליגה אירופית (הודחו 4-3 על ידי האלופה שבדרך סביליה), הגיעו לשלב הבתים של ליגת אלופות פעמיים (בעונה שהדיחו אותנו הם עברו את סלטיק בשלב הפלייאוף) וגם שם עשו תוצאות לא רעות בכלל בבתים פחות או יותר באותה רמה של הבית שאנחנו שיחקנו בו בעונת 15-16 והשיגו 3 נקודות בכל אחד מהבתים האלו (3 תוצאות תיקו בכל אחד מהמקרים) והבקיעו שערים, וזה בלי קשר לעובדה שגם אנחנו, גם ב"ש וגם חיפה (ב-2011) קיבלנו את מאריבור וזלזלנו בהם במקרה שלנו ושל ב"ש הודחנו, אבל גם חיפה התקשו מאוד מולם וזה כשב-2011 הם היו קבוצה פחות טובה מהתק
 17. הניהול השתנה אבל גם שנותנים לשחקנים הזדמנויות אצלנו זה לא בגיל 18 כמו בפתח תקווה אלא בגיל 21-22 וגם אז הם לא משחקים בכל משחק, בפתח תקווה גם אם לא יהיו טובים בכל משחק הם יהיו באנקר בהרכב, וזה משהו שלא יוכל לקרות אצלנו גם עם מנהל מקצועי.
 18. הוא לא שם זין על הקבוצה ולא נעליים. אני מצפה משחקן התקפה קודם כל לתרומה התקפית משמעותית והגנה סבירה, והוא נותן את זה, אף קבוצה לא מתגוננת עם 10 שחקני שדה כשהקבוצה היריבה תוקפת, לפעמים זה אפילו מתוכנן על מנת לצאת להתקפות מעבר מהירות במידה והייתה חטיפת כדור של שחקן אחר. אתם תלמדו להעריך את יוני רק כשהוא כבר לא יהיה פה.
 19. זה שאלחמיד יעדיף להגיע לב"ש לא אומר שב"ש יצליחו להגיע עם סלטיק להסכמה לגבי המחיר (אני מזכיר לך שסלטיק רכשו אותו מב"ש ב-1.8 מיליון יורו), אז לא הייתי פוסל הגעה שלו גם אלינו, לחיפה או לבית"ר. לגבי אצילי, סביר להניח שהוא יעדיף את חיפה אבל אם חיפה יציעו לו הצעה נמוכה לעומת בית"ר ותוסיף לזה שיש לו עבר בבית"ר והוא אהב לשחק שם, אז לא הייתי סוגר את האופציה הזו לחלוטין.
 20. אם כבר אצילי חוזר לארץ עדיף לנו שיחתום בבית"ר ולא בחיפה.
 21. זאת החבילה לטוב ולרע, וזה התפקיד של המאמן להחביא את החסרונות שלו ולהבליט את היתרונות שלו, ועד עכשיו התרומה שלו מעולה עם 8 שערים ו-5 בישולים ב-13 מחזורים (אם הוא ממשיך בקצב הזה הוא מסיים עונה עם 22 שערים ו-14 בישולים ואם אנחנו לוקחים אליפות אז הוא זוכה בתואר שחקן העונה). במקום להעריך את מה שהוא נותן (והוא נותן המון לקבוצה, בלעדיו אנחנו לא במאבק האליפות כבר מזמן) אנשים מתקטננים איתו על כל טעות, בלי להבין שאם יוני היה משפר את החסרונות שלו אז הוא כבר היה משחק באירופה, שחקן עם כמויות של כישרון כמו של יוני שווה אירופה גם בלי לשפר את החסרונות שלו אבל בליגה הרבה פחות טובה.
 22. כמה מגנים טובים נחתו בישראל בעשור האחרון מלבד סאבוריט? מאבוקה? מראבל? מאנה? קורהוט? אמבולה? כולם נעים בין בינוניים לגרועים וג'ראלדש עולה על כל אלו בפער משמעותי.
 23. כשהתיק נסגר מיכה העלה פוסט באינסטגרם ושם הוא טען ששתי הבנות הציגו את עצמן כבגירות, אם המשטרה והפרקליטות האמינו לו והוא זוכה מחוסר אשמה, אז גם אני מאמין לו. אם זה היה תלוי בי ולפחות 90% מהאוהדים כולל שמעון מזרחי, גם מיכה וגם אצילי היו נשארים כאן, אבל גולדהאר החליט לקבל החלטה אחרת (זו זכותו כבעלים של הקבוצה), אבל הטעות הזו ביחד עם עוד כמה טעויות נוספות שנעשו בקיץ הפכו אותנו ממצב שבו אנחנו משאירים אבק לכל הליגה במשך שנתיים למצב שאנחנו צריכים לרדוף, עכשיו נצטרך למצוא דרך לתקן את הטעויות שנעשו כאן בקיץ האחרון, זה אפשרי, החזרה של ג'ראלדש (אם הוא באמת רוצה לחזור לישראל) תהיה התחלה טובה (קשה להנח
 24. בדיוק, היה פנדל או לא היה, זה לא באמת משנה, בטח אחרי שהשופטים דופקים אותנו כמעט בכל משחק ועדיין זוכים לגיבוי מהאיגוד, זה לא מעניין.
 25. אני לא יודע מה היה התאריך המדויק של המסיבה והאירוע, אבל תמיד זה נראה לי מוזר שהפרשה התפוצצה שנייה אחרי שהם שרו חיפה חיזבאללה, אני לא אופתע אם האוהדים שלהם תכננו את זה, ובטוח שהם אלו שפיצצו את זה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.