Jump to content

Dr. Caligari

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dr. Caligari

1. כן בהתחלה ביני לבין עצמי תיקנתי ואז שנזכרתי שבאמת היה בלם כזה אמרתי דווקא נכתוב שאזכור את החוש הומור של לבנות על זהבי ופריצה בינואר
  2. אז נגד קבוצות איכותיות יותר לא נעשה את זה אבל נגד בונקרים עם התקפה של 2 שחקנים זה מצויין
  3. הגיע לחורי כבר 3 כרטיסים צהובים ואדום ברור שרק שופט אנטי מכבי לא רואה את זה
  4. איך תמיד רק אחרי שאנחנו משתלטים על הכדור הוא שורק על עבירה בדיליי לטובתנו
  5. אפילו במשחק המ הזה השופט מהמקפצה משתין עלינו קרן קלה וברור. + 2 עבירות שהוא בזוית מצוינת
  6. לגמרי לא מובן איך פרץ וסאבוריט פותחים מילא משפתי כי עם הגנה רעועה שוער יכול לאבד ביטחון בכל מקרה למרות שבא לי לראות כמה שחקנים מהאמצע ומעלה המשחק הזה פשוט תקוע
  7. כל מילה אנחנו עוד רחוקים בלפחות 2 שחקנים מלהיות מתאימים לאיך שרובי רוצה שנשחק
  8. קשה מאוד לשמוע אותו אבל מפה ועד שאר הפרשנים והשדרנים וואו מאיפה בכלל להשוות, שים לב איך אפילו השדר הערב תמיד חיפש להמציא דברים נגדנו: בכל הצגה תיאטרלית גרועה של שחקן מפטרוקוב - נמני לפחות בדברים האלה עוד בסדר (ברור שלא מגיע לו על זה צלש כי זה היה קיצוני אבל עדיין השדר קישקש וכל פרשן אחר היה מיישר קו נגדנו)
  9. זאת המטרה הוא וסאבוריט בקו של 4 זה כאב ראש
  10. עדיין אני לא בטוח שנשחק רק עם חלוץ אחד, בנוסף לא יודע כמה נצליח להוציא עליו אחרי החצי שנה האחרונה לעומת איך שהוא יהיה שווה אחרי שיפציץ כמו שהוא יודע, ולמרות הכוורת שנוצרה מה הסיכוי שיצליחו להנחית שחקן שיהיה 80% מהרמה של יובא אבל כנראה שאתה צודק וזה סתם התבאסות שלי על איבוד שחקן כזה ועל הגבלת הזרים
  11. למה מדברים על זר במקום יובא או פארפה כשברור שהזר הפחות טוב הוא הבלם
  12. אגב לא הזכירו את זה אבל שלא כמו שחושבים דן ביטון עם אחלה משחק לחץ כמו שעשה גם תחת קרסטאיץ
  13. פשוט מעצבנים הזדמנות להשפלה לדורות ביזבזנו כאן
  14. איך איך אנחנו לא עושים פה תוצאה היסטורית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.