Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
Everything posted by Matanbiton

1. מקווה שהוא לא ישאר גם כי לדעתי עשה עבודה מצויינת במחלקות הנוער, וגם כי אני לא חושב שהוא מתאים לאמן קבוצה שרצה לאליפות. נראה שיש לנו רק מה להפסיד ממהלך כזה.
  2. דיבורים על סוזה ואיביץ' בסוף וואלקם מרקו בלבול עם הכותרת: "העוזר מאמן בעבר חוזר מהדלת הראשית."
  3. תפקיד המנכ"ל הוא לא יותר מחותמת גומי. לרוב הם אפילו לא אמורים להבין בכדורגל. לא בכל קבוצה יש מנהל מקצועי ומיץ' דאג להביא כתחליף צוות שלם שאמור לדאוג לזה בנוסף לברק יצחקי. אנשים יש השאלה היא היכולת שלהם לשפר את הקבוצה ואכן כאן יש על מה להתלונן. לא שמעתי מכם כאלה מילים על העונה האחרונה שהעברנו אגב בלי מנכל בפועל.
  4. קשה לאכול את דוניס. הוא ללא ספק יודע לבוא כאנדרדוג ולצאת עם רווח ראו ערך אירופה. בליגה זה פשוט לא הולך משחק ההגנה והמשמעת הטקטית של איביץ' פשוט נעלמו, ואנחנו די עובדי עצות בעניין הזה. עדיין מאמין שזה משהו בר שינוי ואני עדיין מאמין בדוניס. יכולים לאהוב אותו או לא אבל הוא עדיין הצליח לתת למועדון כסף שהיה צריך.
  5. נזיין את השרמוטות בבית והנושא הזה יהיה שווה לקליפת השום.
  6. כל דבר יהיה לכם מה להגיד. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לדרג מה משחק קל ומה קשה במצבנו בליגה. הרכב טוב חייב להביא נקודות.
  7. מודה שכמו התקשורת תפסתי ממנו שוער בינוני עד סוף העונה הקודמת. שמח שטעיתי, הוא שוער נהדר שעוד לא הגיע לתקרת הזכוכית שלו ויש לו רק לאן להתקדם. לא צריך להגזים ולהשוות בראיקו. שלמרות שאנשים פה אומרים שהיה חלש בשנתיים הראשונות אני לא חושב. הוא היה מנקודות האור שלנו בקבוצה אנמית. זוכר לו לפחות הצלה לגול במשחק. בעונה האחרונה היה אל+ בכל אופן לקח לי לעכל את זה שדניאל השוער הראשון שלנו אבל ממשחק למשחק הוא מראה שהוא פה בזכות ומגיע לו.
  8. לא רוצה לבאס אבל גם בקבוצות הקודמות שלו הוא לא היה רץ ומשתגע.זו אותה החגיגה לא משנה אם יש או אין קהל.
  9. תמיד מי שלא פה הוא זה שחסר. מיכה היה נורא שנה שעברה וגם עם אצילי היינו בחלק מהמשחקים איתו אנמים התקפית. לא נראה טוב אבל 3 נקודות חשובות החולשה בחלק הקדמי מורגשת חייבים לשנות את הגישה הזאת.
  10. מאוהב בו חוזה לכל החיים מיידי
  11. מדקה 30 הוא מציין שאין לחיפה כושר וזאת הסיבה שהשתלטנו על המשחק. כמובן שהוא ציין את זה כל המשחק. למות היום.
  12. לא הבנתי מה אתה מדבר, מה ביקשתי שישחק התקפי מול קבוצה שאנחנו יכולים וצריכים לנצח בבית? לא בדיוק מעניין אותי ״כדורגל יפה״ אכפת לי שנבוא וניקח את הנקודות ולא נראה להם שתיקו יספיק לנו. ולהחדיר בשחקנים את ההרגשה של באים להוביל ולהחזיק בכדור. שזה ההפך ממערך הגנתי שיעשה בדיוק את הפעולה ההפוכה.
  13. לא, מכביסט אמיתי בניגוד אלייך כנראה.
  14. רק בקשה אחת לשחק עם חוליית הגנה של 4. אין צורך לבוא להסתגר בבית נגד קראבח. לעלות התקפי ולהראות לשחקנים שזו המנטליות. אין שום סיבה שלא נזיין תשרמוטות.
  15. דעה ככל הנראה לא פופולארית, שחקן יש בו איכויות ויש לו עדיין מה לתת. לא מביא כי המשבצת שלו מלאה בשחקנים שלא נופלים ממנו ועם אישיות שיותר מתאימה לנו אבל בגדול אחלה שחקן.
  16. לא מסוגל לראות משחק שהפסדנו או תיקן מאכזב. בטח לא זניט או השפלה כמו של חיפה בטוטהנאם. פשוט מביכים.
  17. כבר ידוע שלתקשורת יש דרך להשיג שמות שמכבי ביקשה עבורם אישור, וכל עוד הם לא פרסמו משהו חדש ככל הנראה נסתפק בבלם, ואולי זר שישי לליגה בהמשך. בכל מקרה עד היום בצהריים כולנו כבר הספדנו את המועדון אם אכן יגיע הבלם זה יהיה מדהים ואנחנו נהיה בסדר מבחינת זרים.
  18. 5m מענק הדחה 2.9m על השתתפות בבתים של האירופית 1m על השלבים המוקדמים של המוקדמות ועוד מענק של 1.3m על משהו עם העשור זה מעל ל10m
  19. טוכמן גם מאשרר שאכן קיבלנו 10m יורו שהצפייה הייתה 5. אם זה באמת נכון מאמין שנראה את הזרים החדשים שלנו בקרוב
  20. כל עוד האגודל מסקר אותנו ערוץ הספורט שווה ערך לילד בטוויטר מבחינתי. בושה
  21. קיץ משוגע אין מה להגיד, יודע שכולם כאן ציפו לשחקנים וזרים והכל אבל אני מאמין שמכבי עשו ועדיין עושים את כל המאמצים להחתים שחקנים ראויים. זאת תקופה קשה עם כל הקורונה, וזה הזמן לגבות את המועדון ולהסתפק כרגע במה שיש. אני לא חושב שמישהו במכבי עושה בכוונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.