Jump to content

סבא פליקס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by סבא פליקס

1. לא רק שאתה רואה כדורסל ישראלי, אתה רואה כדורסל ישראלי שלא כולל את מכבי? למה שתעשה את זה?
  2. אם הוא היה יונק מאוגו הוא כבר מזמן לא היה פה עם כל הנגיפים שיש לו בדם. התייחסתי לסודני גנרי.
  3. לא הייתי לוקח ברצינות אדם ששותה 2 ליטר זרע סודני כל בוקר. סחוט טרי כמובן.
  4. חחחחחח זה הנושא הכי מצחיק בחודשים האחרונים. קל
  5. ומשחררים לחיפה בחינם ביוני. קל.
  6. אפשר להתווכח עם עובדות? הוא לא בטיול משפחתי בשוודיה, אתה יודע..
  7. היה. היום הוא מזון תולעים אורגני
  8. הרשאות מנהל? אל תשבור את הקטע עדיין. זה יהיה מצחיק יותר בהמשך..
  9. נבחר לשחקן העונה של צסק"א..אז לא יגיע בלי קשר שאמא שלו
  10. הן אוהבות להשתולל לפחות? או שסתם טרחנו לקחת אותן?
  11. ידוע שהוא נשא של המחלה.מחכים רק שהמערכת החיסונית שלו תקרוס כבר..
  12. למה אתה מזלזל? שנה שעברה הוא היה מועמד לאלאבס. השנה התקדם לברצלונה..
  13. זה קל מידי. כשאני במוד הטרלה 100% לא פשוט לחשוף. אתה לא בכיוון. או שכן ואני מטעה אותך בכוונה?
  14. יש הרבה תיאוריות מעניינות שהועלו. אבל אני אוהב להשאיר קצת מתח ועניין. אני אגלה לך אחרי שנחזיר את האליפות הביתה או שאוגו ימות מאיידס. הראשון מבניהם..
  15. איך זה עובד אצלכם? אחד אחראי על האונה השמאלית והשני על האונה הימנית של המוח? תמיד רציתי לדעת
  16. אלונה הציעה לו חוזה ולא הסתירה את זה. הוא יכול היה להמשיך שם,אם החליטו לא להמשך ככל הנראה יש להם מקום אחר.
  17. יעקוב בוזגלו לא מטומטם..טוב, הוא קצת מטומטם. אבל לא בקטע העסקי, לא חושב שהוא היה משחרר אותו מב"ש אם לא הייתה לו קבוצה אחרת. הוא היה חותם אפילו על חוזה בתנאים מופחתים. יכול להיות שהוא חתם על חוזה מינואר 18 ולא מעכשיו? יש חיה כזאת? שהוא יתחיל לקבל שכר רק בינואר אבל עד אז הוא יקבל עזרה מקצועית/מימון טיפולים וכו'?
  18. בוזגלו עזב את הפועל ב"ש ע"פ פוסט של יעקוב, מניח שהוא בדרך לחיפה. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4969388,00.html
  19. תקציב שחקנים מינימלי = 7 מליון. תקציב שחקנים מקסימלי= התקציב המינימלי (7 מליון) כפול 7, סה"כ 49 מליון
  20. שחר הפופוליסט שמתנגד להגדלת מכסת הזרים? בוודאי שהוא יתמוך בזה. הוא רק מחפש תירוץ לחתוך את התקציב.
  21. עדיין לא החליטו, לא? בכל מקרה ברור שזה בא לפגוע בנו. לשחר זה נותן דרך לרדת מהעץ ולהוריד תקציבים, בגלל זה הוא תומך בזה. על אלונה זה לא כ"כ ישפיע. כדורגל עלוב, מגבלת זרים, מגבלת תקציב, עוד מעט יעשו מגבלת גיל ומגבלת שחקנים שהשם שלהם מתחיל באותיות מסויימות ואח"כ לא מבינים למה אנחנו לא מגיעים לכלום. הליגה ההזויה בעולם לגילה.
  22. מאתמול 29.5.17: http://sports.walla.co.il/item/3069045 במרץ הייתה כתבה ראשונה ועכשיו הם הקפיצו את הנושא שוב כדי לקבל עוד כניסות והוסיפו שהוא דורש 500-600 אלף לעונה.
  23. אף פעם לא נדע. היחידים שראו את רמאון זה השחקנים שהתאמנו איתו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.