Jump to content

David Nahum

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by David Nahum

1. ניקוליץ החלים ויקבל דקות בפליאוף לפי ספורט 5.
  2. בזיון שלא אומרים מה יש לו, כאילו מפחדים לספר תפציעה שלו שלא יגידו שהוא פלופ רציני
  3. השוער הישראלי הטוב כרגע זה מרציאנו, אבל לכו תדעו מה יהיה איתו.
  4. פריי אחלה שחקן אבל בטח יעלם עוד חצי עונה
  5. נהדר כמו כל העונה הזאת מיכה. החלום שלי שיתחיל לבעוט יותר לשער, כצעט תמיד הוא מפרגן בזמן שהכי צריך לבעוט וחבל כי היה יכול לכבוש יותר
  6. לא מסכיםה שאצילי היה מצויין הגנתית. הוא חטף כדור אחד ואיבד אותו במסירה אחרי. נכון יודע לחטוף אבל מה זה נותן שהוא מאבד את זה... נחלש מאוד כבר תקופה ארוכב
  7. חולה על זה שאתה מקבל נוטיפיקיישנס על כל תגובה שלי יאובססיבי.
  8. לדעתי אצילי לא צריך לראות מגרש בתקופה הקרובה. הוא פשוט הורס כל מהלך, מחלץ פה ושם אבל הורס במסירה אחרי, לא מדייק מהרחבה בועט חלש כאילו נמאס לו מהמשחק.
  9. ידיעה מצחיקה, גם אם זה נכון זה אומר שמאבוקה ירד לספסל זה מוזר כי הוא הכי יציב שם
  10. מה קרה עשה שבוע ראיונות בתקשורת הישראלית
  11. גם בחודשים הטובים אני חושב ככה אם אתה מתבסס על יכולת לא טובה בחודש כזה או אחר, אתה נאחז בקש. לא חושב שמקבלים החלטות כאלה על סמך החובבנות שאתה מציג.
  12. לך מותר להיות בטוח, אבל שאני בטוח שלא ימכר אתה אומר שלא בסדר שאני קובע עובדות... תעדכן את עצמך
  13. בתאכלס שהאליפות מוכרעת כבר לא יותר חשוב שיהיה varבפליאוף התחתון? קבוצות ירדו ליגה על טעויות
  14. איך הגעת למסקנה שקבעתי בוודאות שלא אם רשמתי "לדעתי"... הבנת הנקרא
  15. לא אמרתי את זה, אמרתי שאנשים כבר קובעים בודאות שהוא לא פה בקיץ ואני ממש לא חושב שזה צה שיקרה. לדעתי ישאר.
  16. החתימו במקומו שחקן בן 33 יש מצב שההחתמה הזאת זמנית וציבוטה יהיה שם בקיץ בכל זאת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.