Jump to content

golasa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by golasa

1. שאלה כללית, אם במדינה X מאשרים להכניס קהל מבחינת פיפא זה מאושר? כלומר השאלה אם כל מדינה וההחלטה שלה ואז יש מצב לדוג' שבפליאוף משחק חוץ עם קהל ומשחק בית בלי.
  2. אולי תתנו לנו לעבור את ה10 דקות האלה ואז נתעסק באופציות??
  3. עם דניאל אנחנו יורדים פה ב0-0 ואף אחד לא זוכר את המשחק הזה
  4. אם פעם תהיתם איך מכבי תראה אם יבוא לפה מאמן בסדר גודל עולמי אז ככה זה היה נראה. 2 עונות שלא יחזרו.
  5. אוי ואבוי לדחות. המצב במדינה רק נהיה יותר גרוע. צריך לסיים את הליגה כמה שיותר מהר.
  6. איפה אפשר לראות את הראיון?
  7. זו בדיוק הנקודה. הוא דובר פורטוגזית ועברית, וזה מתאים לשחקני ההגנה שלנו. בנוסף משחק הרגל שלו מצוין בדיוק מה שאנחנו צריכים לליגה.
  8. לא ארחיב בשעה הזאת, אבל זה פשוט לא נכון.
  9. הסיבה שכהן לא יורד לספסל זה שעד עכשיו כמעט ולא ספגנו שערים. איביץ מרוצה מהעזרה ההגנתית של יוני ואצילי.
  10. כרגע הליגה בסין נדחתה. קראסקו שמשחק בליגה הסינית מושאל לחצי שנה לאתלטיקו. ערן ברח מהנגיף ותגשים לנו חלום
  11. זה כל הסיפור אצילי וכהן עם מסירות ברמת ליגה לאומית.. זה מביך לראות
  12. הבישול של ערן מזכיר לי את הבישול של קאקה בגמר ליגת האלופות
  13. אייבינדר התחיל את כל ההצגות כשעבר לתיאטרון ב"ש- שם הוא למד מהגדולים בתחום מליקסון וברדה
  14. אצילי איבד לפחות 8 פעמים שאני ספרתי. הקבוצה שיחקה בסדר? לא ראיתי דאבל פס אחד 90 דקות ואם אייבינדר לא מוכר אנחנו גם אחרי שעה בלי בעיטה לשער
  15. חיפה העונה חזרה הרבה פעמים מפיגור במחצית השניה. לדעתי זה לא מקרי. נקווה שבאמת הלחץ של הקהל ישפיע על השחקנים שלהם
  16. עוד כמה שעות ה1.1.20 מגיע בסין. זה אומר שהחוזה מקסימום שערן יכול לחתום עליו הוא 3 מליון דולר?
  17. מי צריך ערס כמו שועה אצלנו? שימשיך לאכול סושי ב2 בלילה לפני משחק נראה לאן הוא יגיע.. ספורטאי עלאק
  18. לצערי הוא לא יפסיק, הוא מקבל פרסומות וראוינות ברדיו ובטלוויזיה
  19. שטראובר החזיר אותי עשור אחורה כשהוא בא בטענות להגנה שלו אחרי שהוא חטף גול
  20. לא הייתי מנקה עם הסמרטוט הזה חלון
  21. לדעתי רובם לא חיים אורך חיים של ספורטאים (לדוג' נסיעה לחו"ל איך שהפגרה מתחילה).
  22. לא ראיתי את דניאל נותן הצגות במשחקים נגד חיפה ובית"ר. זה כי איביץ' סידר אחלה הגנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.