Jump to content

Keano

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Keano

1. מתי כבר מסלקים את בן גביר מהממשלה איזה אידיוט
  2. האמת שלא חשבתי על זה אם זה באמת היה התכנון - גאוני. אבל קשה לי להאמין שצפו תגובה איראנית כזאת
  3. "קרב אוויר" הישראלי סרט בינוני מינוס, חיקוי של טופ גאן, אפילו כמה סצנות העתיקו אחד לאחד. סרט קצר מדי, דווקא רעיון טוב שחזור של מבצע מוקד בששת הימים. היו כמה סצנות נחמדות, לא יותר מזה.
  4. סייגתי בזה שאני לא יודע כמה זה נכון
  5. אגב לפי צילומי לוויון נראה שיש פגיעה גם ברמון ואפילו אחת בדימונה, לא יודע עד כמה זה נכון. לא מבין למה מנסים לטייח את זה
  6. חדשות מה יש לעשות? אין מצב לישון פה
  7. לדעתי אם קין יעזוב הוא יודיע בסיום העונה השאלה מתי יחתימו מאמן זר
  8. אני כבר רואה מה הולך לקרות, נצא קרחים משני הכיוונים, גם בכר בחיפה וגם קין יקבל הצעה מאיזו קבוצת צ'מפיונצ'יפ
  9. לא מפתיעה אותי ההתרסקות של חיפה, כבר בעונה שעברה היו על אדים. אחרי 3 אליפויות וכל כך הרבה שינויים זה היה צפוי, ששרי עזב זה היה המסמר האחרון.
  10. לא לקח את ההזדמנות עונה הבאה צריך לעשות מהפכה בעמדת השוער, רק משפתי יכול להישאר שוער שני.
  11. צריך לקחת את זה בפרופורציה, גם איביץ וסוזה הגדולים הודחו בגביע. זה מה שקורה לפעמים בעונה שכל הפוקוס הוא על החזרת האליפות.
  12. נוטים לצחוק עליו אבל מימר מאמן טוב מאוד
  13. כמו ילד בן 5 הוא נשמע בשיחה עם שינו אתה מדמיין למשל את ג'ורדי בשיחה כזו? הוא מסיים תוך חצי דקה עם לחיצת יד ויוצא
  14. מדהים איך הוא קיבל את התפקיד הזה תמיד היה בכיין עם אגו ענק, אפס קלאס
  15. אתמול כבר לא יודע איך לא הלכו עליו
  16. איזה מנהל מקצועי כושל זה בניון, כמה אגו הרס את כל מה שהאוסטרים בנו. בנוסף לזה מינו את חזן החסר מושג, העיקר לשחק התקפי. עד שלא נבין שאין לנו באמת מושג בניהול ואימון כדורגל לא נתקדם. התחילו פה תהליך טוב עם הדור הצעיר ואז פיטרו את ילה חוס, מינו את בניון. הפוך על הפוך.
  17. לגמרי, צריך להחליף את כל ההגנה חוץ מרביבו שמתפתח להיות מגן מעולה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.