Jump to content

benus

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by benus

1. הבעיה שכל אנשים שעזבו את 11 בגלל הפאנטיקס ועוד כמה דברים לא יכולים לחזור
  2. הבעיה היחידה שיש שמירת מנויים ולא יכול להיות דם חדש בשער 11
  3. הגיע הזמן שבכדורסל ובכדורגל היה אותו ארגון אוהדים
  4. לא הייתי במשחק אבל עם היה קריאות נגד שירן אנחנו צריכים להתבייש האחרון במגרש שאני יבוא אליו בתלונות
  5. התאריך 4.1.2011 אבי נמני התפטר אחרי ש3 שנים מכבי לא הצליחה להביא אליפות עם תקציב 100 מיליון ציטוט של מיץ גולדהר מיץ' גולדהאר אמר לאתר הרשמי של מכבי ת"א: "אני מודאג מחוסר היכולת של הקבוצה להשיג תוצאות משביעות רצון. מעבר לתוצאות, הדרך בה תפקדה הקבוצה היא שהובילה אותי לקבלת החלטה זו. לאחר השקעה כספית נכבדה בשחקנים איכותיים, ברור שבנקודת זמן זו אין אנו מממשים את הפוטנציאל שלנו". אז למה לגורדי קוריף יש חסינות ולנמני לא היה
  6. Gate 11 יאללה הכדורגל קורא לכם
  7. ברוך שפטרנו סוף סוף מעדיף שלא היה ארגון ולא אותם
  8. ברוך שפטרנו סוף סוף מעדיף שלא היה ארגון ולא אותם
  9. היה עידוד טוב היום מעניין למה
  10. נראה לי שהם מתכוונים לרופא ומעסה של מכבי (זאת עם תלתלים) ששמה אודם אדום ולק אדום
  11. עוד מחאה ועוד משחק בלי עידוד נראה לי הפאנטיקס אוהבים שהקהל הרחב שונא אותם איפה עידוד 90 דקות בטוב וברע ?קצת רע ונשברים נעלים אדום מפריע לכם וואלה לנו יותר מפריע חולצות השחור
  12. למרות שכל המחאה או הפגנה שאירגוני אוהדים עשו לא צלח והפך גם פגע אבל חייב להגיד לשחקנים שכמו שהם נראים אנחנו לא תומכים ומעודדים אותם לביזיון שהיה בחודש האחרון
  13. הסברת את זה יפה אולי שכחתם אבל בשנות 2009-2000 עידוד עם גרעינים היה יותר טוב מאכשיו אז זה שטויות שהוא אומר שזה פוגע בעידוד
  14. הסיפור שלו יגמר ברגע שדור מיכה יחזור להרכב
  15. מקווה מאוד שאפשר להכניס גרעינים שחורים אי אפשר לראות משחק בלי גרעינים אני לא מאמין 106 עמודים ולאף אחד זה לא מפריעלי אישית נושא גרעינים מפריע יותר מאשר שאין גג
  16. בחיים לא צילמתי גולים זה לא עושה לי את זה ואני חושב שזה דבר מפגר לצלם גול המקסימום זה סלפי סטורי להינסטגרם
  17. נתחיל מי זה היה אווירה פח השיר החדש גרוע מאוד ולא יפה מרדים ... בחירת שירים גרועה של איש גדר בנושא הפלאפונים אנחנו בדור שלהגיד לאנשים להוריד את פלאפון זה טמטום אנשים אלה לא יעודדו גם אם הפלאפון היה בכיס ולצערי כיום לפחות 5-10 דקות אני בפלאפון במהלך המשחק {משחקים נגד קבוצות קטנות }
  18. אני לא מכיר אותך בוא תספר לנו מה אתה עשית בשביל מכבי
  19. אני לא רוצה לגרור את הנושא הזה לנושא אחר אבל אם הייתם לטובת מכבי הייתם מעודדים בגביע ובשלב הבתים של ליגת אלופות כנראה ארגון בשבילך ועוד כמה בודדים מעל מכבי ​
  20. מצטער חברים אבל אני לא מעודד עם ארגון הזה !!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.