Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by just saying

1. אני ממש ממש לא מזלזל בחיפה וחושב שהם חזק מאוד במאבק איתנו על האליפות להם יש יתרונות מסוימים ולנו יש יתרונות מסוימים. במידה והם ייקחו אליפות לא אחשוב שזה נס או בא משום מקום, כולנו נדע שזה נובע מההתנהלות של הקיץ. אבל כמו שכתבתי מקודם- למרות זאת יש מקום לאופטימיות ואין סיבה להספיד את מכבי
  2. אני אגיד לך מה גורם לי להיות אופטימי 1) פתחנו טוב את העונה - בהליכה לקחנו 2 תארי פתיחת עונה, עברנו 3 שלבים באירופה והקבוצה משחקת יפה וטוב. נכון הוצאנו 1/6 בליגה אבל זה יימחק (וגם בליגה זה לא ששיחקנו רע) 2) יש לנו את הישראלים הטובים בליגה, כמעט בכל עמדה על המגרש 3) יש לנו את המחליפים הטובים בליגה קישור של ברסקי קארצב וריקן/פרץ זה קישור זה מקום 3 בליגה לדוגמא 4) אנחנו מכבי. ולא סתם כקלישאה, יש פה מערכת מסודרת שיודעת להתנהל טוב ומקצועי לצד הבלאגן, יש פה צוות מקצועי וסגל של שחקנים ששואפים הכי גבוה ויודעים מה מצופה מהם וכמה תיקו/ה
  3. זה אשכרה כלכך מפריע לכם? זה רק מראה את הבדלי הרמות והציפיות מהמועדונים כל עוד תארים והישגים מקבלים על הדשא, שימשיכו לדבר
  4. גויאגון עם עוד שער אתמול ב2-1 של ביתר תל אביב על הפועל עפולה
  5. החמצה מזעזעת כן, אבל להוציא בעיטה ממש טובה לא היה קל בכלל, והיה נראה שהשוער עמד ממש טוב ומוכן ככה שלט מבטיח שבסיומת טובה קצת יותר זה גול ודאי
  6. זהו זה נחת, אחרי שבוע של שאננות בדקות האחרונות התחילו הרעידות של לפני משחק גדול אי אפשר לברוח מזה מצטער. אפשר לראות את זה גם על הפורום, גם מי שכותב שלא, כל הודעה רבע מצחיקה פה מקבלת 20 לייקים אנשים בלחץ על המקלדתת
  7. ועכשיו לשאלה הרלוונטית, מה שיא השערים בעונה בליגה ההולנדית?
  8. לפי פשכצקי שכר מטוס פרטי כדי להמריא להולנד מהר לפני הסגר
  9. מצחיק אלה שאומרים "להוציא את אייאקס". למה להוציא אותם? אם הוא יכבוש נגדם זה לא ייספר? אם הוא ייתן להם מאבק צמרת זה לא ייספר? באותה השוואה בואו גם נוציא את מכבי מהליגה שלנו
  10. לדעתי ״יחזירו לנו״ עם חולצת רטרו כחולה השנה שיווקית זה יקפיץ את הקנייה של הרטרו בגלל הרצון שלנו לכחול
  11. זה ממש לא הסיטואציה הם באמת באטרף אתמול בזמן שהתגובה שם הוצפה הלייקים כתבתי פנרבחצ’ה באינסטגרם ויש להם מאות עמודי אוהדים כאלו וכמעט כולם העלו סטורי על הפוסט של ערן ו- 433 וכמה שאני יודע, בעבר היה ב-433 את אביב לוי שהוא ישראלי הולנדי והיה מחלוצי העמוד הזה, כיום הוא אחראי המדיה והרשתות החברתיות של ברצלונה ככה שלא חושב שהוא עוד שם. וכן הוא זה שרשם מהעמוד הרשמי של ברצלונה חג שמח בעברית שנה שעברה
  12. עשיתי ריפורט על התגובה של 433 עכשיו אני לא יכול לראות אותה כשזה היה מגיע ל500,000 הייתה יורדת לי דמעה
  13. שימשיכו להגיד שהוא מרוחק בינתיים איביץ' 1 מוריניו 0 (במשחק ידידות)
  14. יש לי כמה תמונות באיכות סבבה של בלומפילד מלא ממשחקים השנה, יכול להעביר לך במייל
  15. הטורקים האלה מטורפים, גם את האינסטגרם של אמר ולנסיה הפציצו באלפי תגובות לפני ואחרי החתימה שלו. הם כמו האוהדי ביתר בסקרים בפייסבוק אצלנו
  16. הקטע הכי טוב עם ביטול הגבלת הזרים (או אפילו לאפשר 10 נגיד) זה שזה יפסיק את הליגה שלנו מלהיות ביצה של שחקנים שלא מתחלפים, שחקנים זרים רבים יבואו ויעזבו את הליגה הזו כל שנה ויצרו תזרים של ייבוא וייצוא שמן הסתם יהיה רלוומטי גם לישראלים הטובים שבליגה. כל הקטע הזה שאנחנו כבר 5 שנים בערך עם אותם שחקנים בליגה שרק מנסים כל פעם את מזלם בקבוצה אחרת זה מגעיל וככה הכדורגל פה לא יתקדם. אם יהיה תזרים של שחקנים שנכנסים ויוצאים, זה יהיה טוב לזרים, יהיה טוב לכדורגלן הישראלי הטוב, וכמובן יהיה טוב לכל הקבוצות (לא רק לגדולות) היחידים שיפגעו מזה זה כל הישראלים הבינוניים (אייבינדר, אזולאי, מלמד וכו..) שהמ
  17. סטורי שמתנגן ברקע ״משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו״ תייג את ערן וכתב ברוך הבא
  18. תאמת שאחלה רעיון, מעניין אם דוניס תרגל מערך כזה, בכל זאת זה לא פיפא... במצב כזה גם להכניס במחצית השנייה את טבח במקום אחד הבלמים ולשים אותו/את אלמוג באגף שמאל יכול להיות אחלה חילוף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.