Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. דור פרץ באחד המשחקים הכי חלשים של שחקן נבחרת שיצא לי לראות. לא דייק כמעט בשום דבר. תענוג לראות את עבדה וסולומון משתפים פעולה. שחקני העתיד של הנבחרת.
  2. רוטנשטיינר אכזבה עצומה במשחק הזה. אני חושב שהוא והאוסטרים עשו עבודה מצויינת בנבחרת אבל רק עצם הפיספוס הנוראי שלו עם עבדה שחייב להיות באנקר בצד ימין של הנבחרת לצד סולומון בשמאל זה עילא לפיטורין. כישרון-על כמו סולומון שכמעט תמיד הוא השחקן הכי מוכשר על המגרש (בשתי הנבחרות) שנוגע בכדור אולי פעם ב5 דק' וגם זה באיזורים שרחוקים מהשער, זה כישלון עצום שלו. מ-מאמן ברמה גבוהה אני מצפה שכל משחק ההתקפה של הנבחרת יהיה מבוסס על שחקן כמו מנור. בערך מהדקה הראשונה של המחצית השנייה השער שלהם היה באוויר והוא פשוט סירב להגיב. תכניס את עבדה, תכניס את קינדה, תכניס שחקנים שיודעים להחזיק כדור ולשחק לעומק, בפועל עם החילופים והגישה שלו במחצית השנייה ירדנו על הברכיים והתחננו שהסקוטים יכבשו. במקום להכניס טכניקה לנבחרת הוא התעקש שהחלק האחורי הלחוץ והמוגבל שלנו יקח את מלאכת הנעת הכדור. זה הוביל לרגעים שאשכרה תפסתי את הראש מרוב מבוכה על המוגבלות שלנו. הבלמים והקשרים האחוריים שלנו לא מסוגלים להשתחרר אפילו מלחץ של מתנ"ס. לא להאמין איזה שחקנים אפורים הכדורגל הישראלי הצמיח בעמדות האלה.
  3. צופה בתקציר של שחטאר וסולומון מספק שם היילייטס בכמות של כמה משחקים ביחד. כ"כ מרשים שהוא אשכרה הפך בגיל 22 (חגג אתמול יומולדת) להיות השחקן הכי טוב בקבוצה גדולה כמו שחטאר:
  4. לדעתי הוא ירגיש עקיצה גדולה בלב על זה שבחר בסין ולא בליגה בכירה באירופה עוד שנים רבות. למרות המליונים שהרוויח שם.
  5. זלצבורג לקחה אליפות ורשמה קמפיינים סופר-מרשימים עם ממוצע גילאים כזה. יש לנו מילארדר שהוא בעלים ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש, כסף זה לא בדיוק הבעיה שלו, הבעיה היא תוכנית אסטרטגית שהיא ממש ממש איטית מדי. בקצב הניהול הנוכחי מכבי תהיה מועדון אירופאי בעל שם רק בעוד 30 שנה. חייבים לשים דגש הרבה יותר גדול על ייצוא שחקנים צעירים למועדונים בכירים באירופה (תוך התמודדות על אליפות בליגה המביכה הזו) אם אנחנו רוצים לעשות קפיצת מדרגה כמועדון.
  6. נתן מחצית מזעזעת. הכי חלש שם ביי פאר, איטי כל כך, כל הזמן מאט את המשחק, שקוף, וגם מסתבר שדביל לא קטן עם האדום הזה. שונא לגעת בשחקנים אחרי השיא כאלה.
  7. קבוצות צמרת ישראליות בראשם מכבי חייבות לחשוב כמו קבוצות פיתוח. שחקנים כאן בגילאי 17-18 צריכים לקבל דקות באופן תדיר. זה לא סותר ריצה לכל התארים בארץ. מדהים כמה אנחנו שנות אור מאחורה ממועדונים אירופאיים כמו זלצבורג בקטע הזה של פיתוח צעירים. באופן אישי ירגש אותי לראות אותנו מתמודדים על אליפות כשממוצע הגילאים 22 עם כמה צעירים שנוכל למכור ברווח גדול בעתיד מאשר במתכונת הנוכחית. מעדיף שנשפוך המון מיליונים על איתור שחקנים והפיתוח שלהם מאשר על כל מיני לגיונרים אחרי השיא. יש הרגשה של כל כך הרבה פוטנציאל לא ממומש בתקופה של מיץ'.
  8. מידטלנד משווים גם באדומים וגם בתוצאה, 1-1. מקווה בשביל עבדה שהמאמן שלו לא יתברר כאיזה דביל. לא מובן איך הוציא דווקא אותו למרות שהיה הטוב בהתקפה של סלטיק עד האדום.
  9. בדיוק מה שחשבתי לעצמי. בא ילד צעיר בן 19 ומקבל את הזדמנות חייו, במקום לחרבן במכנסיים כמו ישראלי טיפוסי הוא נותן מחצית מצויינת (לא רק השער, גם כמעט פעמיים בישל) בבמה המרכזית ויכול לקבע את המקום שלו בהרכב ובמקום זאת יוצא בחילוף כפוי בגלל ביטון החתיכת טיפש הזה שממש התחנן לקבל צהוב שני וגם ככה שיחק כל המחצית כמו שיכור. מכבי פתח תקווה עושים עבודה מרשימה באיתור ופיתוח צעירים. מקווה שהמגמה הזו תימשך ושעוד קבוצות ישראליות יעשו מודלים דומים של פיתוח צעירים בהתאם לדרישות הכדורגל המודרני. מהירים, זריזים, טכניים, חכמים.
  10. מקצועית, ספרד היו בשתי דרגות טובים יותר מאיטליה. ממש ממש הפתיעו אותי בטורניר. הנבחרת הכי מרשימה ביי פאר. ריגשית, איטליה לוקחת את הטורניר בהליכה. מאז שאני זוכר אותם זו נבחרת שתמיד שמה את כל הלב על המגרש ברגעים גדולים.
  11. איטליה התחפשה לבני סכנין ברבע שעה האחרונה. עשתה הכל חוץ מכדורגל. ספרד- איטליה זה חצי גמר אדיר. שתי הנבחרות שנראו הכי טוב בטורניר עד עכשיו לדעתי.
  12. מחצית אדירה בין בלגיה לאיטליה. קצב רצחני, הרבה מצבים. פשוט תענוג. דוקו של בלגיה מהיר בצורה מפחידה.
  13. מפה לשם, בית המוות מת כבר בשמינית הגמר
  14. 68 דקות האנגלים לא גירדו את השער הגרמני. גריליש נכנס ו.. הפתעה, 2-0.
  15. מולר הרובוט נולד לרגעים כאלה. מפתיע שהחמיץ.
  16. אין לי טלגרם, ושאר הלינקים שם לא עובדים לי אבל תודה. אני משתמש בלינקים מחו"ל הבעיה היא שהם כל רבע שעה נתקעים. אמשיך לחפש. אגב לא הרבה מדברים על זה אבל בושה וחרפה שטורניר היורו משודר בערוץ בתשלום. לא בטוח שהייתי אוהב כדורגל באותה מידה אם לא יורו 2000 ששודר, כמובן, בחינם.
  17. הלינקים האלה עובדים לך פנחס? אני כל פעם מנסה וזה מוביל לדף פרסומות ותו לא.
  18. לא מבין איך סאות'גייט לא עולה למשחק הזה עם גריליש. הוא שחקן ההתקפה בכושר הכי טוב באנגליה היום. זה ייזכר כאחד הטורנירים הכי גרועים אי פעם של המאמנים של הנבחרות הגדולות.
  19. כמה סימבולי שאמבפה מדיח את צרפת. שימשיך לקחת קורסים מניימר.
  20. כן, הוא כמו חייזר שם עם ההתנהלות הצנועה שלו. לא קשור לנוף.
  21. יש משהו ממש זחוח בדור הנוכחי של צרפת. קשה להיות בעדם.
  22. ספרד משתעשעת בקרואטיה. זו אחת הנבחרות הכי פחות אטרקטיביות שהיו להם אבל הם נראים טוב מאוד.
  23. השוער הקרואטי הופקר כצאן לטבח במחצית הראשונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.