Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Ambition

1. אני צופה בנבחרת 20 ומשהו שנים, לא זוכר אותנו מניעים כדור בצורה כל כך יפה תחת לחץ כמו שאנחנו עושים את זה תחת האוסטרים. זה לא תמיד מוביל לתוצאות, אבל איפה זה ואיפה העבודה החאפרית של מאמנים ישראלים.
  2. אגב לראשונה ווייסמן נראה ממש טוב בנבחרת. חד, מעורב, חושב מהר, נראה שהוא שיפר בספרד את הטכניקה. יש לנו במשחק הזה שלישייה התקפית ברמה אירופית, חבל רק ששחקני הקישור וההגנה כל כך מוגבלים.
  3. עשה ממקטומיניי צחוק. איזה כישרון אדיר.
  4. אני מאוד אבל מאוד רוצה שרוטנשטיינר ישאר בנבחרת. חבל שהוא נופל בקטע של ביבראס נאתכו. גולסה כל כך יותר עדיף עליו שזה לא מצחיק.
  5. -רוטנשטיינר עושה מעל ומעבר עם החומר שיש לו, חוץ מהאובססיה לנאתכו וההתעקשות על מרכז שדה נגרי ולא יצירתי. עם מאמן ישראלי הנבחרת תיראה הרבה הרבה יותר גרוע. תחתיו אנחנו תמיד באים לשחק כדורגל, גם במשחקי חוץ, מול נבחרות לא פשוטות. טמטום בלתי נתפס לא לתת לו להמשיך עם הנבחרת. -סולומון פשוט אדיר. חייבים למצוא דרך לבודד אותו הרבה יותר פעמים באחד על אחד. אין לצ'כיה שחקן ברמה הזו. -דסה עם 16 קרוסים היום, אף אחד לא הגיע לכתובת. אתלט גדול אבל כל כך חד גוני. -הכדורגלן הישראלי פשוט חלש ושום דבר לא יעזור. אנחנו מסוגלים לתת פייט, להילחם וכל מיני מושגים שלא קשורים לכדורגל, אבל בפעולות הק
  6. המחצית הראשונה הצליחה להיות אפילו יותר גרועה מהשידור של שפיגלר, מדובר בהישג כביר.
  7. ניר ברקוביץ', עוד תלמיד של אסכולת האנטי כדורגל של אבוקסיס. תקשורת הספורט החובבנית שלנו תהלל אותו על זה שמוביל את הטבלה כנגד כל הסיכויים, ותעודד עוד ועוד מאמנים ללכת בעקבות הבונקרים שלו. איכסה אחת גדולה.
  8. והכדורגלוצייי, איזא כדורגילוצייייי
  9. לא ידעתי שמשחקי ליגת העל משודרים גם בקרואטיה
  10. נתניה עם פתיחת עונה חלומית מבחינתם.
  11. האמת אחי? שאני מדבר על דברים הרבה יותר עמוקים ממאמן. אני מדבר על זה שבמשך כל השנים האלה קיוויתי שנעשה קפיצת מדרגה ביכולת שלנו כמועדון, בלי שום קשר לתוצאה כזו או אחרת. ציפיתי שנתקרב קצת יותר לסגנון אירופי מבחינת קצב גבוה, משחק צירופים, יכולת להשתחרר מלחץ ברמה גבוהה, יכולת לעשות פעולות לא צפויות ומתוחכמות על בסיס קבוע ולא פעם אחת במשחק. ציפיתי שהדרישות משחקן שמגיע למכבי יהיו גבוהות יותר, ציפיתי שיאמנו אותם לעשות פעולות ברמת ביצוע גבוהה יותר. אני מדבר יותר ברמה של החזון של המועדון מאשר ברמת המאמן.
  12. רק אותי מטריד שהמשפט "לא באמת ציפיתי לראות אותנו עושים פה משהו" נשמע כאן על ימין ועל שמאל? חשבתי שהחל מעידן ג'ורדי הסטנדרט של האוהדים יהיה קצת יותר גבוה. זה הרבה מעבר לדוניס אשם או לא אשם, מתסכל אותי שכמועדון אנחנו תקועים במקום.
  13. ראיתי לפני שבוע את קרסונדר (קבוצה במקום העשירי ברוסיה) משחקת מול צ'לסי. אומנם בסוף הובסה אבל לאורך כל המשחק ראית שהיא שייכת לרמה ונופלת רק בגלל טעויות שהן ברות תיקון. שיחקו בקצב גבוה, יצרו מצבים, פעולות איכותיות בכל דקה על המגרש. אצלנו בין אם ננצח ובין אם נפסיד אתה יודע שאנחנו לא קשורים לרמה הזו. מת שנשנה כבר את הסטנדרט הזה. אותי הרבה פחות מעניינת התוצאה אלא יותר הדרך, התרבות וסגנון המשחק שאנחנו מנסים להנחיל במועדון, בואו נתחיל בזה שאם אוהד נייטרלי מאירופה יצפה בנו הוא לא יפהק במשך כל המשחק. הכדורגל החסר כישרון הזה כואב בעיניים.
  14. שוב, אם להשוות את הקצב שהם משחקים בו היום למשחק האחרון שלהם מול ויאדוליד, אז הם משחקים בחצי קלאץ'. מכאן נובע התסכול האישי שלי. זה מרגיש שהם משתעשים איתנו וזה כשהם בהרכב משני ולא הכי מתואם שלהם. מת שיגיע הרגע שנרים את הסטנדרט כמועדון ולא נסתפק יותר ב"פיגור מכובד מול יריבה עם שם גדול". השאלה היחידה היא באיזה שנה זה יקרה.
  15. אנחנו בכלל לא פקטור עבור ויאריאל במשחק הזה. הם משחקים בהילוך ראשון. ראיתי את השידור החוזר שלהם מול ויאדוליד מהמחזור האחרון והם שיחקו שם פי 3 יותר מהר.
  16. כל עוד נבנה קבוצות שהשאיפה איתן יהיה "לעלות לבתים וכל השאר זה בונוס", זו רמת המשחק שנראה. אין סטנדרטים גבוהים וזו התוצאה.
  17. מחצית כואבת בעיניים. ויאריאל משתעשעת איתנו, משחקת בהילוך ראשון עם הרכב משני ועדיין לא מרגישה מאויימת.
  18. לא יודע אם זה בגלל המגרש הרטוב, או בגלל ההרכב המשני, אבל ויאריאל משחקת בשתי רמות מתחת לרמה הרגילה שלה. חבל שאנחנו לא מנצלים את זה.
  19. לא הבנתי, תוכנית המשחק היא לעמוד ולחכות שהם יבקיעו עוד אחד? יש להתגונן ויש לעמוד ולא לעשות כלום. מה עם קצת רצון לתקוף.
  20. - זהבי מבקיע פנדל בהפסד של פ.ס.ו לפאוק. - דקה 30 ודאבור כבר עם צמד במשחק מול סלובן ליברץ בליגה האירופית.
  21. לא אזכיר שמות מוכרים כמו פאטי ופדרי. מחיפוש קצר, רק בבונדסליגה שחקנים שעשו בכורה בגיל 17 מהשלוש שנים האחרונות: ג'ובאני ריינה, ג'מאל מוסיאלה, וירץ, ג'ושה ואגנומן, פוליסיק, האברץ, סאנצ'ו, יאן טילמן ודילגתי על עוד כמה שמות של שחקנים שפחות הצליחו להשתלב. ואני מדבר על דרישות כישרון ברמת בונדסליגה, שהן פי 4 יותר גבוהות מדרישות ליגת העל. הכדורגל הישראלי הוא פשוט בושה אחת גדולה בכל מה שקשור לפיתוח צעירים.
  22. מגרש מוצף יכול לבוא לטובתנו. הטכניקה שלהם תיפגע. מקווה לכמה שיותר שאריות של שלוליות שם.
  23. ב"ש סופגת שני שערים ברמה של ליגה ג'. לברקוזן אפילו לא צריכה לבעוט כדי להבקיע מולם.
  24. בלברקוזן, קבוצת טופ 4 בבונדסליגה, פותח בהרכב שחקן בן 17, אתם קולטים? פאקינג בן 17. כמובן שיש עוד הרבה דוגמאות מקבוצות אירופאיות אחרות. רק בישראל שחקן בן 20 נחשב לתינוק שצריך לעבור חישול בקבוצות ביניים לפני שחושבים בכלל להכניס אותו לסגל של קבוצת צמרת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.