Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by R24

1. הבעיה הכי גדולה בסגל זה ההתעקשות לבנות קבוצה ל4-3-3 למרות שלא היה לנו בסיס לזה, מכבי קבוצה שצריכה 2 שחקנים שיתחרו על כל עמדה אם אנחנו רוצים להצליח, ובכל זאת הלכו בכל הכח על 4-3-3 כשלא היה לנו שחקן כנף אחד ראוי אחרי מכירת כהן, כשתאורתית אתה רוצה 4 שיתחרו על 2 העמדות, עכשיו יש לנו את קוואס שעל הנייר זה החתמה טובה, בינתיים חוץ ממשחק וחצי הוא לא פוגע, גררו שהרבה יותר טוב כחלוץ, קניקובסקי שלא רע אבל אתה מפסיד אותו ב10 שם הוא הרבה יותר טוב, ועל חוזז וטב"ח אין מה להרחיב הם פשוט לא ברמה. במקום זה יכלת לבנות קבוצה למערך עם 2 חלוצים, לתת לגררו לשחק חלוץ עם פריצה וחלאיילה אחלה גיבוי מהספסל, לא להאריך חוזה לטב"ח, להשאיל את חוזז לאיזה נוף הגליל, להשאיל את חנצ'יס במקום שישב ביציע כל העונה ובמקום קוואס היה אפשר להביא עוד בלם זר או להשאיר את פארפה. עכשיו נתקעת עם קוואס שלא בטוח כמה חשק יש לו וקניקובסקי שדי מתבזבז באגף, כשגררו מבזבז דקות חשובות בגיל צעיר כשברור שהוא לא יודע לשחק בעמדה הזאת, וכשאחד מהם יפצע מה יהיה? דקה 60 0-0 עם כל קבוצה בליגה והאופציה הראשונה שלך מהספסל זה חוזז עם 2 השערים שלו ב30 משחקים שנה שעברה? שלא נדבר על אם 2 מקוואס-קניקובסקי-גררו נפצעים ואז אתה בכלל נדפק עם חוזז בהרכב וטב"ח מחליף ראשון כי פטריק לא רואה את חנציס. אני מאמין שפאטריק הסיבה להתעקשות הזאת כמו שהוא מתעקש לשחק 4-3-3 כל משחק גם בתחילת שנה שהיה לנו את חוזז וטב"ח בתור שחקני הרכב ולמרות זאת הוא צריך לעשות הרבה יותר עם הסגל הזה ואני מאמין כשהוא יתחלף אנחנו נראה הרבה יותר טוב
  2. לדעתי הוא היה צריך להיות בבית כבר מזמן עם כל הכבוד לג'נטלמניות ולזה שהוא במועדון הרבה שנים, הרי זה היה ברור כשמש שאיתו אין לנו סיכוי, ואני מאוכזב מההנהלה שלא הבחינו את זה מוקדם יותר, ובכל זאת עוד לא מאוחר מדי אנחנו סה"כ מחזור 7 אם יביאו מאמן טוב ומהר למרות הבעיות בסגל אין לי ספק שאפשר לחזור ולהתחרות על האליפות, אני מאוד מקווה שלפחות בדקו בשבועות האחרונים מחליפים פוטנציאלים לפאטריק.
  3. לא מבין את התקווה שיש פה לאנשים ששחר וחנציס ישחקו חוץ מהמשחק אימון נגד ירושלים פטריק נתן לשחר 30 דקות נגד סוטייסקה ולחנציס 0 דקות, אם הוא לא ראה לנכון לתת להם לשחק קצת במשחקים גמורים כמו נגד קראגנדי שהובלנו 4-1 במצטבר אז הוא כנראה לא יתן להם לשחק בליגה, ואם כן יפתיע ויתן להם דקות הם עדיין לא יהיו במיטבם כי הם לא שחקו בכלל מתחילת העונה וזה באשמת פטריק.
  4. גררו עלה מהספסל דקה 69 בנצחון פנמה על ארה"ב
  5. סולומון (לא משחק בעמדה שלו), רפאלוב, עבדה ויונתן כהן והדופק קטינות כגיבוי, והמאמן הזה מתעקש בכח לשחק 3 בלמים למרות שזאת החולשה שלנו. עכשיו מילא היה מנסה 4-3-3/4-2-3-1 ולא היה עובד טוב סבבה אבל הוא לא ניסה את זה, אפילו לא במשחקי ידידות, לגמרי תואם פטריק בקטע הזה.
  6. למה זימנו את פרץ שיהיה שוער שלישי עדיף שהיה משחק בנבחרת הצעירה כבר, או שיתנו לו לפתוח הוא יותר טוב ממרציאנו
  7. השיפור היחידי זה מהגעת השחקנים החדשים, חוץ מזה הכל אותו דבר, גם ב7 משחקים הראשונים (מוקדמות אירופה וטוטו), לפני שהגיעו ביטון, קניקובסקי וקוואס לא היה שום השתפרות ממשחק למשחק, רק נגד טרנבה בחוץ אפשר להגיד ששיחקנו טוב וגם שם לא הצלחנו לנצח או לכבוש. אם זאת לא הפועל ירושלים שמסתמנת להיות הקבוצה החלשה בליגה אתמול כנראה שהיינו מאבדים עוד פעם נקודות.
  8. עונש קשה או לא קשה (לדעתי מוצדק, הבן אדם אשכרה רימה כדי להציל גול ועדיין חטף גול 2 שניות אחרי זה, אם הכדור באמת עבר בפעם השניה מגיע לו להיות מורחק והשער צריך להחשב) זה לא צריך להיות שיקול של השופטים, יש חוקים לדברים האלו, ולי זה מאוד מציק שלא בדקו אפילו בואר, וזה אחרי הפנדל הממוצא שנתנו לאצילי מוקדם יותר במשחק
  9. לגבי זניט התכוונתי יותר בהקשר של חוק יתרון למרות עבירה של אדום (בלי קשר שזאת הייתה טעות של השופט שם כי זה לא היה מצב ודאי לשער אלא סתם התקפה) התכוונתי לתת דוגמא שאפשר לתת יתרון במקרה של עבירת כרטיס אדום וזה לא בהכרח מבטל את כל מה שקורה אחרי העבירה, אלא מה שקורה אחריי העבירה נחשב יתרון ואפשר להוציא את האדום בסוף המהלך. ולגבי הכדור השני נשמע לי הזוי שהקוון יכול להחליט בכזאת נחרצות שהכדור לא עבר את הקו, עד כדי כך שלא יבדקו אפילו בואר. לדוגמא הנה צילום מסך מהתקציר, זה אמנם נראה שהכדור לא עבר במלוא היקפו אבל קשה לקבוע מהזוית הזאת, לפחות שיבדקו את זה בואר עם זווית יותר טובה. גם ביד של הפדופיל היה נראה שמסתכלים בכלל רק אם היה יד ולא אם הכדור עבר בכלל את הקו, לא יודע אם בכוונה או שבאמת לא היתה להם זווית יותר טובה לזה.
  10. בטוח? אין יתרון במקרה כזה? נשמע לי קצת מוזר
  11. הקטע שגם אחרי הנגיעת יד של אצילי הכדור עוד פעם ספק עבר את הקו, ואת זה לא בדקו בכלל, ככה שתאורתית אם בפעם הראשונה הכדור לא עבר ובפעם השנייה כן זה אדום ופנדל
  12. אם אחרי היד הכדור עבר את הקו זה אמור להיות אדום וגול לא? (לא יודע אם עבר בכלל לא בדקו את זה) קצת כמו דסה מול זניט שהשופט נתן להם יתרון ואם הם היו מבקיעים מההתקפה הזאת אז זה היה אדום וגול ולהיפך אם הכדור עבר את הקו לפני שאצילי נגע ביד אז זה אמור להיות גול וזהו? הקטע ההזוי שלא בדקו בכלל אם הכדור עבר בכלל את הקו בשני המקרים, ראו יד של אצילי וזהו.
  13. חיפה עם 2 אדומים וב"ש עם 1 ספורט 5:
  14. תיקנתי תוך 10 שניות איך תפסת אותי
  15. מה שצריך לבטל זה את השופטים הישראליים ואת האיגוד המושחת הזה
  16. עדיף להם שעבר כי אם לא זה אדום ופנדל
  17. כל משחק שלייבוביץ הזה שופט הוא מאבד שליטה על המשחק זה משהו
  18. אני אולי טועה, אבל אם אני זוכר נכון דוניס לפחות היה מסכים כששיחקנו לא טוב והיה אומר בראיונות שלא משחקים מספיק טוב ושעובדים על זה, פטריק אחרי כל משחק נותן תירוץ לא זוכר מאמן שמתראיין ככה, תקנו אותי אם אני טועה
  19. לא אכפת לי אם נשחק מגעיל כל משחק וננצח 1-0 ונקח אליפות, אכפת לי שלא עושים הכל כדי לקחת אליפות ולמרות שברור שעם המאמן הזה לא ניקח אליפות הוא עדיין פה.
  20. וואן לוואן לא מסכים שלא שיחקנו טוב, לדפוק את הראש בקיר
  21. מקווה מאוד שמיץ' יפטר למרות הניצחון והג'נטלמניות כי פשוט אין לנו סיכוי עם המאמן הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.